Eindstanden RSB-competitie seizoen 1937/1938

Terug naar index


Hoofdklasse                                Klasse Ia                                  Klasse Ib
1. Kralingen 1           7  14  50˝        1. De Pion 1             7  14  45˝        1. Excelsior 1           7  13  45
2. Het Westen 1          7  11  40˝        2. Vlaardingen 1         7  12  40         2. Charlois 2            7  11  40˝
3. Spangen 1             7   7  36         3. Trianon 1             7   8  40         3. Kralingen 2           7   8  39˝
4. Het Centrum 1         7   6  32         4. Het Westen 2          7   8  33˝        4. S.C. Rotterdam 1      7   8  36
5. Wilhelm Steinitz 1    7   6  30˝        5. Hillegersberg 1       7   7  36         5. Onésimus 1            7   7  32
6. R.S.G. 1              7   4  31˝        6. N.R.S.V. 3            7   5  34         6. De Pion 2             7   4  27
7. Messemaker 1          7   4  31         7. E.S.S. 1              7   4  31˝        7. D.S.C. 1              7   3  27˝
8. N.R.S.V. 2            7   4  28         8. S.C. Rotterdam 2      7   0  19˝        8. Spangen 2             7   2  28˝

Klasse IIa                                 Klasse IIb                                 Klasse IIc
1. Het Westen 3          7  11  46         1. De Rode Spelers 1     7  14  47˝        1. De Twentsche Bank 1   7  11  43˝
2. Wester Toren 1        7  11  44˝        2. Trianon 2             7  11  41         2. Messmeaker 3          7  11  42
3. Delfshaven 1          7   9  38         3. O.D.S. 1              7  10  43˝        3. O.D.S. 2              7  11  40
4. Overschie 1           7   7  35˝        4. Charlois 2            7   6  31˝        4. Het Centrum 2         7   9  40˝
5. G.E.B. 1              7   7  33         5. Excelsior 2           7   5  32         5. Wester Toren 2        7   6  31˝
6. E.S.S. 2              7   5  29˝        6. De Pion 3             7   4  28˝        6. Hillegersberg 2       7   4  30
7. Maassluis 1           7   4  29˝        7. D.S.C. 2              7   3  30         7. Robaver 1             7   2  27˝
8. Vlaardingen 2         7   2  24         8. IJsselmonde 1         7   3  26         8. De Pion 4             7   2  25

Klasse IId                                 Klasse IIIa                                Klasse IIIb
1. Kralingen 3           7  14  46˝        1. De Zwarte Dame 1      7  12  43˝        1. Sultho 1              7  12  48
2. A.S.C. Gouda 1        7  11  39˝        2. Charlois 3            7  11  45˝        2. De Rode Spelers 2     7  11  44˝
3. Het Centrum 3         7   7  38˝        3. D.S.C. 3              7   9  40         3. Regina 1              7   8  37˝
4. Krimpen a/d IJssel 1  7   6  33         4. Ridderkerk 1          7   9  38         4. Zuider Toren 1        7   8  35
5. Excelsior 3           7   5  34˝        5. Pernis 1              7   8  35         5. Excelsior 4           7   6  32˝
6. Messemaker 2          7   5  34˝        6. O.D.S. 3              7   4  31         6. Rock 1                7   5  33
7. Onésimus 2            7   4  27         7. Trianon 3             7   3  31         7. Trianon 4             7   4  31
8. Nationale 1           7   4  26˝        8. De Arend 2            7   0  16         8. De Twentsche Bank 2   7   2  18˝

Klasse IIIc                                Klasse IIId                                Klasse IVa
1. Spangen 3             6  10  35˝        1. Het Noorden 1         7  14  53˝        1. De Rode Spelers 3     7  14  49
2. N.R.S.V. 4            6   9  34˝        2. Kralingen 4           7  12  51         2. E.R.C.S. 2            7  10  47˝
3. Ambaro 1              6   8  34         3. Noorder Toren 1       7   9  35˝        3. Kralingen 5           7  10  44˝
4. Unilever 1            6   6  29˝        4. Wilhelm Steinitz 2    7   6  38˝        4. Krimpen a/d IJssel 2  7  10  36
5. R.V.S. 1              6   5  28         5. Kralingsche Veer 1    7   6  29         5. Regina 2              7   5  35˝
6. De Arend 1            6   4  28         6. v.d. Schuyt 1         7   5  27         6. Sultho 2              7   4  27˝
7. Heyplaat 1            6   0  20˝        7. Capelle a/d IJssel 1  7   4  25˝        7. Het Centrum 4         7   2  27˝
                                           8. Onésimus 3            7   0  20         8. Kralingsche Veer 2    7   1  12˝

Klasse IVb                                 Klasse IVc                                 Klasse IVd
1. De Pion 5             7  11  40˝        1. Het Noorden 2         7  12  47˝        1. Het Noorden 3         7  14  49˝
2. O.D.S. 5              7  11  37˝        2. Vios 1                7  12  44˝        2. S.C. Rotterdam 3      7  11  48˝
3. Rock 2                7  10  43˝        3. Regina 3              7   8  33˝        3. De Rode Spelers 5     7   9  38˝
4. Charlois 4            7   8  40         4. Overschie 3           7   6  35˝        4. Noorder Toren 2       7   6  33˝
5. Excelsior 5           7   8  38         5. Noorderkwartier 1     7   6  32         5. Overschie 3           7   6  27
6. De Zwarte Dame 3      7   4  33˝        6. E.S.S. 3              7   6  24˝        6. Wester Toren 5        7   4  28
7. IJsselmonde 2         7   2  23˝        7. Wester Toren 4        7   4  29˝        7. De Arend 3            7   3  28˝
8. Zuider Toren 2        7   2  23˝        8. De Rode Spelers 4     7   2  33         8. Vios 3                7   3  26˝

Klasse IVe                                 Klasse IVf                                 Klasse IVg
1. Het Westen 4          7  14  54         1. O.D.S. 4              7  13  42˝        1. E.R.C.S. 2            7  14  53˝
2. Maassluis 2           7  11  44         2. Sultho 3              7  12  42         2. Kralingen 6           7  12  43
3. Spangen 4             7   9  40˝        3. De Zwarte Dame 2      7   8  37˝        3. Unilever 2            7  10  45˝
4. Wester Toren 3        7   8  39         4. Trianon 5             7   7  34˝        4. R.V.S. 2              7   7  32˝
5. Vios 2                7   6  39         5. Excelsior 6           7   6  34˝        5. Het Noorden 4         7   5  27˝
6. G.E.B. 2              7   6  35˝        6. Kralingen 7           7   5  33         6. Regina 4              7   4  28˝
7. Noorder Toren 3       7   2  18˝        7. De Rode Spelers 6     7   3  27˝        7. De Arend 4            7   2  27
8. Ambaro 2              7   0   9˝        8. Rock 3                7   2  28˝        8. De Rode Spelers 7     7   2  22˝

Promotie-degradatie-wedstrijden:
Hoofdklasse - Klasse Ia en Ib:    De Pion 1           - Excelsior 1          3˝ - 6˝
                                  N.R.S.V. 2          - De Pion 1            6  - 4
                                  Excelsior 1         - N.R.S.V. 2           5˝ - 4˝
                                  Excelsior 1 promoveert.
Klasse Ia   - Klassen IIa en IIb: De Rode Spelers 1   - S.C. Rotterdam 2     6  - 3
                                  S.C. Rotterdam 2    - Het Westen 3         7  - 3
                                  Het Westen 3        - De Rode Spelers 1    3  - 7
                                  De Rode Spelers 1 promoveert.
Klasse Ib   - Klassen IIc en IId: Spangen 2           - De Twentsche Bank 1  4˝ - 5˝
                                  Kralingen 3         - Spangen 2            7  - 3
                                  De Twentsche Bank 1 - Kralingen 3          3˝ - 4˝**

Klasse IIa  - Klasse IIIa:        Vlaardingen 2       - De Zwarte Dame 1     3˝ - 6˝
                                  De Zwarte Dame 1    - Vlaardingen 2        5  - 5
                                  De Zwarte Dame 1 promoveert.
Klasse IIb  - Klasse IIIb:        IJsselmonde 1       - Sultho 1             3  - 7
                                  Sultho 1            - IJsselmonde 1        5˝ - 4˝
                                  Sultho 1 promoveert.
Klasse IIc  - Klasse IIIc:        De Pion 4           - Spangen 3            5  - 5
                                  Spangen 3           - De Pion 4            5˝ - 4˝
                                  Spangen 3 promoveert.
Klasse IId  - Klasse IIId:        Nationale 1         - Het Noorden 1        3  - 7
                                  Het Noorden 1       - Nationale 1          8  - 2
                                  Het Noorden 1 promoveert.
Klasse IIIa - Klassen IVa en IVb: De Rode Spelers 3   - De Arend 2           8˝ - 1˝
                                  De Pion 5           - De Rode Spelers 3    3˝ - 6˝
                                  De Rode Spelers 3 promoveert.
Klasse IIIb - Klassen IVd en IVe: De Twentsche Bank 2 - Het Westen 4         2˝ - 7˝
                                  Het Westen 4        - Het Noorden 3        6  - 4
                                  Het Noorden 3       - De Twentsche Bank 2  8˝ - 1˝
                                  Het Westen 4 promoveert.
Klasse IIIc - Klassen IVc en IVf: Heyplaat 1          - Het Noorden 2        3˝ - 6˝
                                  Het Noorden 2       - O.D.I. 4             3˝ - 6˝
                                  O.D.I. 4            - Heyplaat 1           6  - 4
                                  O.D.I. 4 promoveert.
Klasse IIId - Klasse IVg:         E.R.C.S. 2 promoveert door opgeven van Onésimus 3.