Eindstanden RSB-competitie seizoen 1938/1939

Terug naar index


Hoofdklasse                                Klasse Ia                                  Klasse Ib
1. Spangen 1             6   9  33˝        1. Charlois 1            7  12  43         1. Het Westen 2          7  12  40
2. R.S.G. 1              6   8  34         2. Trianon 1             7  11  42˝        2. Onésimus 1            7  11  39˝
3. Excelsior 1           6   8  33˝        3. Kralingen 2           7  11  40         3. Hillegersberg 1       7   9  36˝
4. Het Centrum 1         6   6  25˝        4. N.R.S.V. 2            7   8  35         4. De Rode Spelers 1     7   7  36
5. Het Westen 1          6   5  31˝        5. S.C. Rotterdam 1      7   5  34         5. De Pion 1             7   6  36
6. Messemaker 1          6   5  29         6. E.S.S. 1              7   5  32˝        6. N.R.S.V. 3            7   6  34˝
7. Wilhelm Steinitz 1    6   1  23         7. Vlaardingen 1         7   4  32˝        7. D.S.C. 1              7   3  27˝
                                           8. De Pion 2             7   0  20˝        8. Kralingen 3           7   2  30

Klasse IIa                                 Klasse IIb                                 Klasse IIc
1. Wester Toren 1        7  12  43         1. O.D.I. 1              7  12  44˝        1. Wester Toren 2        7  12  42˝
2. G.E.B. 1              7  10  42         2. De Zwarte Dame 1      7  12  39         2. Spangen 3             7  11  40
3. Het Westen 3          7   9  36˝        3. Trianon 2             7   9  38         3. Het Centrum 2         7   9  39˝
4. Spangen 2             7   8  40         4. Excelsior 2           7   8  38         4. Excelsior 3           7   8  36
5. E.S.S. 2              7   7  34˝        5. Charlois 2            7   6  33˝        5. De Twentsche Bank 1   7   6  34˝
6. Overschie 1           7   7  33˝        6. De Pion 3             7   4  31         6. O.D.I. 2              7   6  33˝
7. Maassluis 1           7   3  26˝        7. S.C. Rotterdam 2      7   4  29         7. Hillegersberg 2       7   4  31
8. R.S.G. 2              7   0  24         8. D.S.C. 2              7   1  27         8. De Pion 4             7   0  23

Klasse IId                                 Klasse IIIa                                Klasse IIIb
1. A.S.C. Gouda 1        7  13  47         1. De Rode Spelers 2     7  13  43         1. O.D.I. 3              7  14  46˝
2. Het Noorden 1         7  11  50         2. Trianon 3             7   9  41˝        2. De Rode Spelers 3     7  11  42
3. Sultho 1              7  10  41˝        3. Regina 1              7   9  34         3. E.D.D.Z. 1            7   8  39
4. Messemaker 2          7   6  38         4. Vios 1                7   8  40˝        4. Ridderkerk 1          7   7  34˝
5. Onésimus 2            7   6  31         5. Rock 1                7   7  33         5. Charlois 3            7   5  32˝
6. Krimpen a/d IJssel 1  7   4  31         6. Z.A.S. 1              7   5  31         6. Trianon 4             7   5  30˝
7. Robaver 1             7   3  21         7. Zuider Toren 1        7   3  27˝        7. D.S.C. 3              7   4  33
8. Het Centrum 3         7   3  20˝        8. Excelsior 4           7   2  29˝        8. De Arend 2            7   2  22

Klasse IIIc                                Klasse IIId                                Klasse IVa
1. Unilever 1            7  12  46         1. Kralingen 4           7  12  45˝        1. Regina 2              6  10  42˝
2. Het Noorden 2         7  11  38˝        2. Noorder Toren 1       7  10  40˝        2. De Zwarte Dame 2      6  10  41˝
3. E.R.C.S. 1            7  10  39˝        3. E.R.C.S. 2            7   9  40         3. Z.A.S. 2              6   8  33
4. Vlaardingen 2         7   8  34˝        4. N.R.S.V. 4            7   8  39˝        4. Sultho 2              6   7  31˝
5. R.V.S. 1              7   6  35˝        5. Nationale 1           7   7  35˝        5. Charlois 4            6   3  22
6. Het Westen 4          7   4  32˝        6. Wilhelm Steinitz 2    7   4  30         6. Excelsior 5           6   3  20
7. O.D.I. 4              7   4  26˝        7. Kralingsche Veer 1    7   4  27         7. Rock 2                6   1  19˝
8. De Arend 1            7   1  27         8. Van der Schuyt 1      7   2  21

Klasse IVb                                 Klasse IVc                                 Klasse IVd
1. De Rode Spelers 4     6  12  39˝        1. Overschie 2           7  13  48         1. A.S.C. Gouda 2        6  10  42˝
2. O.D.I. 5              6  10  38˝        2. Vios 2                7  12  45         2. Kralingen 5           6  10  40˝
3. Regina 3              6   8  36˝        3. G.E.B. 2              7  10  42˝        3. Wester Toren 3        6   8  33˝
4. Het Centrum 4         6   4  33         4. Wester Toren 4        7   6  35˝        4. Spangen 4             6   6  25
5. Het Noorden 3         6   4  23         5. Vlaardingen 3         7   5  28         5. Unilever 2            6   5  31˝
6. Onésimus 3            6   2  24˝        6. Maassluis 2           7   4  32         6. Vios 3                6   2  18
7. Overschie 3           6   2  15         7. E.S.S. 3              7   4  31˝        7. Noorder Toren 2       6   1  19
                                           8. Rijnbende 1           7   2  17˝

Klasse IVe                                 Klasse IVf
1. R.V.S. 2              7  14  43˝        1. N.R.S.V. 5            7  13  53˝
2. Kralingen 6           7  12  49˝        2. Sultho 3              7  11  49˝
3. De Zwarte Dame 3      7   9  39˝        3. De Zwarte Dame 4      7  10  38˝
4. Excelsior 6           7   8  36˝        4. Hillegersberg 3       7   6  34
5. Het Westen 5          7   5  33         5. Wester Toren 5        7   6  31˝
6. Nationale 2           7   4  28         6. Kralingen 7           7   6  31
7. G.E.B. 3              7   2  25         7. Regina 4              7   3  30˝
8. Sultho 4              7   2  25         8. Het Noorden 4         7   1  11˝

Promotie-degradatie-wedstrijden:
Hoofdklasse - Klasse Ia en Ib:    Charlois 1          - Onésimus 1           6  - 4
                                  Wilhelm Steinitz 1  - Charlois 1           6  - 4
                                  Onésimus 1          - Wilhelm Steinitz 1   2  - 7  *
                                  Wilhelm Steinitz 1 behoudt dus zijn plaats in de Hoofdklasse
Klasse Ia   - Klassen IIa en IIb: O.D.I. 1            - De Pion 2            7˝ - 2˝
                                  De Pion 2           - Wester Toren 1       3  - 7
                                  Wester Toren 1      - O.D.I. 1             5  - 5
                                  O.D.I. 1 promoveert, De Pion 2 degradeert
Klasse Ib   - Klassen IIc en IId: Wester Toren 2      - A.S.C. Gouda 1       2  - 8
                                  Kralingen 3         - Wester Toren 2       7˝ - 2˝
                                  A.S.C. Gouda 1      - Kralingen 3          5˝ - 4˝
                                  A.S.C. Gouda 1 promoveert, Kralingen 3 degradeert
Klasse IIa  - Klasse IIIa:        De Rode Spelers 2 promoveert door opgeven van R.S.G. 2
Klasse IIb  - Klasse IIIb:        O.D.I. 3            - D.S.C. 2             3˝ - 6˝
                                  D.S.C. 2            - O.D.I. 3             2  - 8
                                  O.D.I. 3 promoveert, D.S.C. 2 degradeert
Klasse IIc  - Klasse IIIc:        De Pion 4           - Unilever 1           2  - 7  *
                                  Unilever 1          - De Pion 4            5  - 5
                                  Unilever 1 promoveert, De Pion 4 degradeert
Klasse IId  - Klasse IIId:        Kralingen 4         - Het Centrum 3        7  - 3
                                  Het Centrum 3       - Kralingen 4          3  - 7
                                  Kralingen 4 promoveert, Het Centrum 3 degradeert
Klasse IIIa - Klassen IVa en IVb: (in IIIa vervalt de Zuider Toren)
                                  De Rode Spelers 4   - Regina 2             5  - 5
                                  Regina 2            - De Rode Spelers 4    4  - 3
Klasse IIIb - Klassen IVc en IVd: Overschie 2         - A.S.C. Gouda 2       5  - 5
                                  A.S.C. Gouda 2      - Overschie 2          6  - 4
Klasse IIIc - Klassen IVe:        De Arend 1          - R.V.S. 2             5˝ - 3˝ *
                                  R.V.S. 2            - De Arend 1           4  - 4  *
Klasse IIId - Klasse IVf:         ???