Eindstanden RSB-competitie seizoen 1968/1969

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. H.V.O. 1              7  14  47 K      1. Schiebroek 1          7  13  42 K      1. Europoort 3           7  14  44 K
2. Rotterdam 3           7  11  40        2. Messemaker 1          7  12  44         2. Hillegersberg 1       7  10  38
3. Overschie 1           7   9  41         3. Maassluis 1           7   8  36        3. Dordrecht 2           7   9  38
4. Schiedam 1            7   6  34        4. Wilhelm Steinitz 2    7   7  31        4. Charlois 3            7   7  36
5. Het Westen Regina 1   7   6  34         5. N.R.S.G. 1            7   6  33        5. Spangen 2             7   6  37
6. De Zwarte Dame 1      7   6  33        6. Berkel 1              7   4  33         6. Het Westen Regina 2   7   5  30
7. RSR Ivoren Toren 1    7   4  28  D      7. H.V.O. 2              7   4  30 D       7. Eeuwig Schaak 1       7   3  25 D
8. Shell 1               7   0  21  D      8. Spangen 3             7   2  29 D       8. De Zwarte Pion 1      7   2  29 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Europoort 4           7  11  49  K      1. Schaak '67 1          7  12  46 K      1. Capelle 1             8  15  50 K
2. Overschie 2           7  11  47        2. Wilhelm Steinitz 3    7  12  43        2. Dordrecht 3           8  12  48
3. Charlois 4            7   9  38        3. Krimpen a/d IJssel 1  7   9  39         3. Gambiet 1             8  10  50
4. Het Houten Paard 1    7   9  38         4. Rotterdam 4           7   8  36        4. G.E.B. 1              8  10  41
5. Spijkenisse 1         7   8  38        5. Spangen 4             7   6  32        5. Hillegersberg 2       8   9  38
6. RSR Ivoren Toren 2    7   4  29        6. Messemaker 2          7   4  29         6. Europoort 5           8   6  36
7. Schiedam 2            7   2  25         7. De Zwarte Dame 2      7   4  29         7. Papendrecht 1         8   6  36
8. Schaak '67 2          7   0  12  D      8. Hermandad 1           7   1  24  D      8. Spangen 5             8   4  31 D
                                                                                      9. Lombardijen 1         8   0  26 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Sliedrecht 1          7  11  47 K      1. Reeuwijk 1            6  12  41  K      1. Overschie 3           7  14  41  K
2. Unilever 1            7  11  44         2. W.S.V. 1              6   9  41         2. Schiebroek 2          7  12  43
3. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   9  36        3. Rotterdam 5           6   8  34        3. Berkel 2              7   9  37
4. E.B.S.V. 1            7   7  35        4. Krimpen a/d IJssel 2  6   7  33        4. RSR Ivoren Toren 3    7   8  37
5. Stokvis 1             7   7  35         5. De IJssel 1           6   4  25         5. Papendrecht 2         7   6  32
6. Onesimus 1            7   6  34         6. G.E.B 2               6   2  21        6. H.V.O. 4              7   4  28
7. H.V.O. 3              7   3  22        7. Hermandad 2           6   0  13        7. Hillegersberg 3       7   2  27
8. De Zwarte Pion 2      7   1  24  D                                                 8. Spangen 6             7   1  26 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Shell 2               6  12  42 K      1. Grostacon 1           6  10  44  K      1. Het Houten Paard 2    5  10  32 K
2. Het Westen Regina 3   6  10  35         2. Unilever 2            6  10  37        2. Charlois 6            5   6  30
3. Eeuwig Schaak 2       6   6  32        3. Dordrecht 4           6   9  34        3. Gambiet 3             5   4  21
4. Europoort 7           6   5  20        4. Charlois 5            6   8  39         4. De Zwarte Dame 3      5   4  21
5. Papendrecht 3         6   4  27        5. Sliedrecht 2          6   8  35         5. Lombardijen 2         5   3  23
6. Dordrecht 5           6   3  28         6. Europoort 6           6   6  37        6. Spijkenisse 3         5   3  21
7. Sliedrecht 3          6   2  21         7. Gambiet 2             6   5  31

Vierde klasse B
1. Schiebroek 3          6  12  36  K
2. Reeuwijk 2            6   8  34
3. Spijkenisse 2         6   6  33
4. Capelle 2             6   6  33
5. Het Westen Regina 4   6   6  28
6. Stokvis 2             6   4  29
7. Lombardijen 3         6   0  16