Eindstanden RSB-competitie seizoen 1969/1970

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Overschie 1           7  13  45  K      1. Spangen 2             7  12  40 K      1. Hillegersberg 1       7  13  43  K
2. Het Westen Regina 1   7  11  39        2. Charlois 3            7  11  41        2. RSR Ivoren Toren 1    7  10  40
3. H.V.O. 1              7   9  43         3. NRSG W. Steinitz 2    7   7  37         3. Capelle 1             7   9  38
4. Schiebroek 1          7   9  39         4. Dordrecht 2           7   7  33        4. NRSG W. Steinitz 3    7   8  37
5. Rotterdam 3           7   7  36         5. Sliedrecht 1          7   6  30        5. Maassluis 1           7   6  32
6. Schiedam 1            7   3  29        6. Het Westen Regina 2   7   5  32        6. Berkel 1              7   5  32
7. Europoort 3           7   3  24 D      7. Schaak '67 1          7   5  30  D      7. Messemaker 1          7   4  31  D
8. De Zwarte Dame 1      7   1  23 D      8. Europoort 4           7   3  31 D      8. Shell 1               7   1  26  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Messemaker 2          7  13  42  K      1. Unilever 1            8  12  46 K      1. Dordrecht 3           7  11  45  K
2. G.E.B. 1              7  11  46        2. Krimpen a/d IJssel 1  8  12  45         2. De Zwarte Pion 1      7  11  41
3. NRSG W. Steinitz 4    7  11  40         3. Tediro 1              8  11  47         3. Eeuwig Schaak 1       7   9  39
4. Onesimus 1            7   9  38        4. E.B.S.V. 1            8   9  40        4. Papendrecht 1         7   7  33
5. Spangen 4             7   6  40         5. Reeuwijk 1            8   8  37        5. Grostacon 1           7   6  33
6. Hillegersberg 2       7   4  32        6. Rotterdam 4           8   7  38         6. Europoort 5           7   6  32
7. Shell 2               7   2  22  D      7. H.V.O. 2              8   6  35         7. Spangen 3             7   5  33
8. H.V.O. 3              7   0  18 D      8. RSR Ivoren Toren 2    8   4  35 D      8. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   1  23  D
                                           9. Overschie 3           8   3  35  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Charlois 4            7  12  46 K      1. Lombardijen 1         7  10  43  K      1. Charlois 5            7  13  46 K
2. Gambiet 1             7  12  42        2. Het Houten Paard 2    7  10  42        2. Rock 1                7  10  43
3. Overschie 2           7   8  37         3. De Zwarte Pion 2      7   9  41        3. Papendrecht 2         7   8  36
4. Spijkenisse 1         7   8  36        4. Dordrecht 5           7   9  41         4. Sliedrecht 2          7   7  35
5. Schiedam 2            7   6  34        5. Gambiet 2             7   9  39         5. Eeuwig Schaak 2       7   6  35
6. Het Houten Paard 1    7   6  33        6. Hermandad 1           7   5  30        6. Tediro 2              7   6  30
7. Stokvis 1             7   4  30         7. RSR Ivoren Toren 3    7   4  28         7. Berkel 2              7   2  28
8. De Zwarte Dame 2      7   0  19 D      8. Schaak '67 2          7   0  14 D      8. Europoort 6           7   2  23

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Schiebroek 2          6  10  44 K      1. W.S.V. 1              6  12  47 K      1. Spijkenisse 2         6  11  39  K
2. S.I.O. 1              6  10  35  P      2. Schiebroek 3          6  10  35         2. IJsselmonde 1         6   8  37  P
3. Groenoord 1           6   9  36        3. Spangen 5             6   7  33        3. Capelle 2             6   8  35
4. Dordrecht 4           6   7  37         4. Het Westen Regina 3   6   6  29        4. Schiebroek 4          6   7  31
5. Hermandad 2           6   2  20         5. Unilever 2            6   5  29        5. Charlois 7            6   4  28
6. Europoort 7           6   2  18        6. Krimpen a/d IJssel 2  6   1  20         6. Reeuwijk 2            6   4  25
7. Papendrecht 3         6   2  18        7. De IJssel 1           6   1  16        7. Unilever 3            6   0  14
   Sliedrecht 3 teruggetrokken

Vierde klasse B
1. Charlois 6            6   9  38  K
2. Lombardijen 2         6   9  33
3. Westmaas 1            6   7  29
4. Rock 2                6   6  31
5. Het Houten Paard 3    6   5  29
6. Numansdorp 1          6   5  28
7. Gambiet 3             6   1  20