Eindstanden RSB-competitie seizoen 1970/1971

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Charlois 2            7  12  49  K      1. RSR Ivoren Toren 1    7  14  44 K      1. Europoort 3           7  12  40 K
2. Het Westen Regina 1   7  10  36        2. Charlois 4            7   9  37        2. Charlois 3            7  11  42
3. Schiedam 1            7   9  37        3. NRSG W. Steinitz 2    7   8  36        3. Maassluis 1           7  11  42
4. H.V.O. 1              7   8  36         4. Messemaker 1          7   8  36         4. Dordrecht 2           7   8  35
5. Spangen 2             7   7  32        5. Capelle 1             7   7  36        5. Het Westen Regina 2   7   6  32
6. Schiebroek 1          7   5  32        6. Shah Mata 1           7   6  35        6. NRSG W. Steinitz 3    7   4  31
7. Rotterdam 3           7   4  32         7. Sliedrecht 1          7   4  35        7. Unilever 1            7   3  28  D
8. Hillegersberg 1       7   1  24  D      8. Dordrecht 3           7   0  18  D      8. Berkel 1              7   1  28 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. W.S.V. 1              7  11  46  K      1. Tediro 1              7  14  45  K      1. Spijkenisse 1         7  13  44 K
2. Europoort 4           7  11  40         2. Rotterdam 4           7  11  37         2. H.V.O. 2              7  11  41
3. Reeuwijk 1            7   8  34         3. Lombardijen 1         7   7  36        3. Schaak '67 1          7   9  35
4. Spangen 3             7   7  36        4. Charlois 5            7   6  31        4. Schiedam 2            7   6  32
5. Shah Mata 2           7   7  36        5. S.I.O. 1              7   5  34         5. Shell 1               7   6  35
6. E.B.S.V. 1            7   6  33        6. Papendrecht 1         7   5  29        6. Spangen 4             7   3  28
7. Schiebroek 2          7   4  28        7. Onesimus 1            7   4  32         7. Het Houten Paard 1    7   3  28
8. Messemaker 2          7   2  25  D      8. Shell 2               7   0  24 D      8. Hillegersberg 2       7   1  24 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Overschie 2           7  12  46 K      1. Overschie 3           7  11  38 K      1. Rock 1                7  11  37  K
2. De Zwarte Pion 1      7  12  38        2. Groenoord 1           7  10  32        2. Wester Toren 1        7  11  34 P
3. Eeuwig Schaak 1       7  10  40        3. RSR Ivoren Toren 2    7  10  32        3. Het Westen Regina 3   7  10  30
4. Krimpen a/d IJssel 1  7   9  43         4. Hermandad 1           7   8  30        4. Tediro 2              7   8  30
5. NRSG W. Steinitz 4    7   5  32         5. Het Houten Paard 2    7   7  28        5. Schiebroek 3          7   6  28
6. Europoort 5           7   4  29        6. S.D.K. 1              7   6  24         6. Charlois 6            7   6  26
7. Grostacon 1           7   2  26         7. H.V.O. 3              7   2  20        7. De Zwarte Pion 2      7   2  20
8. G.E.B. 1              7   2  24  D      8. Shah Mata 4           7   2  17  D      8. Papendrecht 3         7   2  17  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Shah Mata 3           7  13  36  K      1. IJsselmonde 1         8  16  46  K      1. W.S.V. 2              7  10  35  P (*)
2. Spijkenisse 2         7  11  33        2. Eeuwig Schaak 2       8  14  40  P      2. N.N.P.V 1             8  12  38
3. Unilever 2            7   8  29        3. Hendrik-Ido-Ambacht 1 8  10  35        3. NRSG W. Steinitz 5    8  12  37
4. Hillegersberg 3       7   8  27        4. RSR Ivoren Toren 3    8   9  31        4. Schiedam 3            8  10  36
5. Lekkerkerk 1          7   7  29         5. Europoort 6           8   7  27        5. Wester Toren 2        8   7  35
6. De IJssel 1           7   5  29         6. Papendrecht 2         8   6  31         6. Rock 2                8   7  27
7. Spangen 5             7   3  25        7. Krimpen a/d IJssel 2  8   4  27         7. Het Westen Regina 4   8   5  28
8. Berkel 2              7   1  13 D      8. Sliedrecht 2          8   3  28         8. Reeuwijk 2            7   4  23 (*)
                                           9. Dordrecht 4           8   3  21 D      9. Groenoord 2           8   3  18
                                                                                         (*) 7 wedstrijden gespeeld

Vierde klasse B                            Vierde klasse C                            Vierde klasse D
1. Capelle 2             8  16  45 K      1. Capelle 3             8  15  43 K      1. Heyplaat 1               12      K
2. Alblasserdam 1        8  14  50  P      2. Lombardijen 2         8  12  38        2. Numansdorp 1              8
3. Grostacon 2           8   9  31        3. Alblasserdam 2        8  10  34         3. Het Houten Paard 3        *
4. Schiedam 4            8   8  29         4. Sliedrecht 3          8   9  35        -  Schaak '67 2              *
5. Westmaas 1            8   7  29        5. Krimpen a/d IJssel 3  8   7  31         -  Westmaas 2                *
6. Spijkenisse 3         8   7  28        6. Shah Mata 5           8   6  31         -  't Springende Peert 1     *
7. Overschie 4           8   6  28        7. Spijkenisse 4         8   5  26         -  Ontspanning 1             *
8. Unilever 3            8   4  24         8. IJsselmonde 2         8   5  25         *  Te weinig gespeeld om een
9. Eeuwig Schaak 3       8   1  21        9. Papendrecht 4         8   3  23           stand te kunnen opmaken.