Eindstanden RSB-competitie seizoen 1971/1972

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Schiebroek 1          7  14  42 K      1. Maassluis 1           7  14  44 K      1. Messemaker 1          7  13  44 K
2. Europoort 3           7   9  36         2. Shah Mata 1           7   9  37        2. W.S.V. 1              7  13  42
3. RSR Ivoren Toren 1    7   8  36         3. Dordrecht 2           7   8  36        3. Capelle 1             7   7  38
4. Het Westen Regina 1   7   7  34        4. Charlois 3            7   8  36         4. Hillegersberg 1       7   7  34
5. Schiedam 1            7   7  34         5. NRSG W. Steinitz 2    7   7  36        5. NRSG W. Steinitz 3    7   7  33
6. H.V.O. 1              7   7  34         6. Spijkenisse 1         7   6  35        6. Het Westen Regina 2   7   4  28
7. Spangen 2             7   3  34 D      7. Overschie 2           7   4  35 D      7. Charlois 4            7   3  30 D
8. Rotterdam 3           7   1  28 D      8. Sliedrecht 1          7   0  18  D      8. Tediro 1              7   2  29  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. De Zwarte Pion 1      7  11  43 K      1. Dordrecht 3           7  11  44 K      1. Europoort 4           7  10  40 K
2. Rock 1                7  11  39        2. Grostacon 1           7  10  42         2. Het Houten Paard 1    7   9  37
3. Wester Toren 1        7  10  43        3. IJsselmonde 1         7   8  36        3. H.V.O. 2              7   9  35
4. Eeuwig Schaak 1       7   8  42         4. Rotterdam 4           7   8  34        4. Shell 1               7   7  40
5. Onesimus 1            7   7  32        5. Unilever 1            7   7  35         5. Schiedam 2            7   7  33
6. Ashtapada 1           7   6  30        6. Shah Mata 2           7   6  33        6. Overschie 3           7   6  35
7. Spangen 4             7   3  26        7. Papendrecht 1         7   6  32         7. Spangen 3             7   5  31
8. Shah Mata 3           7   0  22  D      8. Eeuwig Schaak 2       7   0  22  D      8. Schiebroek 2          7   3  26 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 1  7  14  46 K      1. Messemaker 2          7  13  37 K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  13  40 K
2. Europoort 5           7  10  38         2. W.S.V. 2              7  11  33         2. Europoort 6           7  11  33
3. Berkel 1              7   8  39        3. Capelle 2             7  10  36        3. G.E.B. 1              7  10  36
4. Reeuwijk 1            7   8  39         4. Lekkerkerk 1          7   9  28        4. Hermandad 1           7   7  29
5. E.B.S.V. 1            7   7  35        5. De IJssel 1           7   5  24         5. Capelle 3             7   7  25
6. NRSG W. Steinitz 4    7   5  29        6. Tediro 2              7   4  24        6. De Zwarte Pion 2      7   4  28
7. Lombardijen 1         7   3  32         7. Schiebroek 3          7   3  20         7. Hillegersberg 3       7   4  21
8. Charlois 5            7   1  20  D      8. Krimpen a/d IJssel 2  7   1  20  D      8. Charlois 6            7   0  10 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Groenoord 1           7  12  39  K      1. Alblasserdam 1        7  14  43  K      1. Industromontaza 1     7  14  46 K
2. Heyplaat 1            7  10  32        2. Hillegersberg 2       7  10  32         2. Overschie 4           7  12  37
3. Spijkenisse 2         7   9  31        3. Spangen 5             7   9  28        3. Berkel 2              7  10  35
4. H.V.O. 3              7   6  26        4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  32        4. Het Westen Regina 4   7   5  26
5. Het Houten Paard 2    7   6  25         5. Sliedrecht 2          7   6  25         5. Spijkenisse 4         7   5  24
6. Shell 2               7   5  24        6. S.D.K. 1              7   4  22        6. Onesimus 3            7   4  19
7. Het Westen Regina 3   7   5  23         7. RSR Ivoren Toren 3    7   3  21         7. Shah Mata 5           7   3  18
8. Unilever 2            7   3  22  D      8. Papendrecht 2         7   2  19 D      8. Unilever 3            7   3  16

Vierde klasse B                            Vierde klasse C                            Vierde klasse D
1. Grostacon 2           7  14  42 K      1. Ontspanning 1         7  11  33 K      1. Onesimus 2            6   9  31 K
2. Dordrecht 4           7  12  42  P      2. Ashtapada 2           7  10  35  P      2. Schoonhoven 1         6   9  30 P
3. Vierpolders 1         7   8  31        3. Wester Toren 2        7  10  33         3. Shah Mata 4           6   9  29
4. Eeuwig Schaak 3       6   7  24  (*)    4. Maassluis 2           7   8  30        4. N.N.P.V 1             6   6  26
5. Beijerland 2          7   6  26         5. Schiedam 4            7   8  29        5. Reeuwijk 2            6   6  21
6. 't Springende Peert 1 6   3  20 (*)    6. Spijkenisse 3         7   7  31        6. W.S.V. 3              6   3  20
7. Alblasserdam 3        7   2  17         7. Lombardijen 2         7   1  16         7. Lekkerkerk 2          6   0  10
8. Westmaas 2 (-2)       7  -2  12        8. Het Houten Paard 3    7   1  15
   (*) 6 wedstrijden gespeeld

Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Beijerland 1          6  10  30  K      1. Schiedam 3            7  14  42 K
2. Maasdam 1             6   9  28 P      2. Rock 2                7  12  36 P
3. Westmaas 1            6   8  27         3. Europoort 7           7  10  37
4. Sliedrecht 3          6   7  25        4. Hermandad 2           7   6  28
5. Alblasserdam 2        6   5  22         5. Wester Toren 3        7   6  23
6. Numansdorp 1          6   2  22        6. IJsselmonde 2         7   6  22
7. Papendrecht 3         6   1  12        7. Het Westen Regina 5   7   2  16
                                           8. Krimpen a/d IJssel 3  7   0  18