Eindstanden RSB-competitie seizoen 1972/1973

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Het Westen Regina 1   7  12  45  K      1. Charlois 3            7  14  49 K      1. Shah Mata 1           7  12  40 K
2. Messemaker 1          7  11  38        2. Capelle 1             7   9  36        2. NRSG W. Steinitz 2    7  11  41
3. H.V.O. 1              7   9  34         3. NRSG W. Steinitz 3    7   9  36         3. Hillegersberg 1       7  10  38
4. Europoort 2           7   8  39         4. W.S.V. 1              7   7  38         4. Spangen 2             7   7  34
5. Maassluis 1           7   6  36        5. Dordrecht 3           7   5  29         5. De Zwarte Pion 1      7   6  35
6. Schiedam 1            7   4  31        6. Spijkenisse 1         7   4  32         6. Dordrecht 2           7   5  33
7. RSR Ivoren Toren 1    7   4  31  D      7. Rotterdam 3           7   4  30  D      7. Europoort 4           7   5  32  D
8. Europoort 3           7   2  24 D      8. Krimpen a/d IJssel 1  7   4  29  D      8. Het Westen Regina 2   7   0  23 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Groenoord 1           7  13  47  K      1. Charlois 4            7  14  48 K      1. Eeuwig Schaak 1       7  13  44  K
2. Overschie 2           7  11  46        2. Wester Toren 1        7  11  38         2. Sliedrecht 1          7  12  47
3. Shell 1               7   8  35         3. RSR Ivoren Toren 2    7  10  37        3. Grostacon 1           7  10  39
4. Houten Paard 1        7   6  32        4. Berkel 1              7   8  34        4. NRSG W. Steinitz 4    7   7  35
5. Unilever 1            7   6  26        5. E.B.S.V. 1            7   5  35         5. Alblasserdam 1        7   6  35
6. Spangen 3             7   5  31         6. Overschie 3           7   5  33         6. Rotterdam 4           7   4  31
7. Shah Mata 2           7   4  32         7. IJsselmonde 1         7   4  26        7. Papendrecht 1         7   4  28
8. Onesimus 1            7   3  29  D      8. H.V.O. 2              7   1  25  D      8. Spangen 4             7   0  20 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Messemaker 2          7  12  41 K      1. Industromontaza 1     7  14  41  K      1. W.S.V. 2              6  11  27 K
2. Ashtapada 1           7  11  47         2. Eeuwig Schaak 2       7  12  34        2. Schiedam 3            6  10  27
3. Schiedam 2            7   9  39        3. Sliedrecht 2          7   7  28         3. Schoonhoven 1         6   7  25
4. Tediro 1              7   8  38         4. Schiebroek 3          7   6  26        4. Lekkerkerk 1          6   5  25
5. Reeuwijk 1            7   6  31        5. Ashtapada 2           7   6  26         5. De IJssel 1           6   4  21
6. Rock 1                7   4  31        6. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   5  20        6. Shah Mata 3           6   3  21
7. Europoort 5           7   4  25  D      7. Grostacon 2           7   4  24        7. Onesimus 2            6   2  21  D
8. Lombardijen 1         7   2  26  D      8. Tediro 2              7   2  23  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Spangen 5             6  12  31 K      1. Beijerland 1          7  12  37  K      1. Hermandad 1           5   9  25  K
2. Dordrecht 4           6   9  29         2. Capelle 2             7  12  34        2. Spijkenisse 2         5   7  22
3. Schiebroek 2          6   8  29         3. Heyplaat 1            7  10  30        3. Ontspanning 1         5   6  20
4. Capelle 3             6   4  21         4. Hillegersberg 2       7   8  29         4. Overschie 4           5   5  19
5. Rock 2                6   4  20         5. Het Westen Regina 3   7   4  25        5. Houten Paard 2        5   2  17
6. Shell 2               6   3  19         6. RSR Ivoren Toren 3    7   4  24         6. Charlois 5            5   1  16
7. Europoort 6           6   2  18 D      7. De Zwarte Pion 2      7   4  20           H.V.O. 3 teruggetrokken
                                           8. Maasdam 1             7   2  23  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Shah Mata 4           7  11  32 K      1. W.S.V. 3              7  14  45  K      1. Maassluis 2           7  12  38  K
2. Unilever 3            7  10  34        2. Messemaker 3          7  10  37        2. Unilever 2            7  11  34  P
3. 't Springende Peert 1 7   8  30 P      3. Hermandad 2           7  10  34         3. Groenoord 2           7   8  33
4. Beijerland 2          7   8  30         4. Reeuwijk 2            7  10  30         4. Tediro 3              7   7  24
5. Lombardijen 2         7   8  28         5. Berkel 2              7   6  26         5. H.V.O 4               7   5  26
6. Charlois 6            7   6  28         6. Het Westen Regina 4   7   4  18         6. Vierpolders 1         7   5  26
7. Schiedam 5            7   4  22         7. Krimpen a/d IJssel 3  7   2  20        7. Spijkenisse 3         7   5  24
8. Wester Toren 3        7   1  18        8. Schiebroek 5          7   0  13        8. Shah Mata 5           7   3  18

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Sliedrecht 3          7  11  35  K      1. Schiedam 4            6  11  30 K      1. Krimpen a/d IJssel 2  6  12  35  K
2. Papendrecht 2         7  10  29        2. Houten Paard 3        6   8  29        2. Wester Toren 2        6   8  27
3. Industromontaza 2     6   8  30  (*)    3. Ashtapada 3           6   7  29         3. W.S.V. 4              6   8  27
4. Numansdorp 1          6   7  24 (*)    4. Europoort 7           6   7  25         4. Schiebroek 4          6   6  23
5. Westmaas 1            6   6  27 (*)    5. Dordrecht 5           6   6  26        5. Papendrecht 3         6   4  22
6. Eeuwig Schaak 3       6   6  27  (*)    6. Vierpolders 2         6   3  14        6. E.B.S.V. 2            6   4  18
7. Alblasserdam 2        7   2  17        7. Spijkenisse 4         6   0  14         7. N.N.P.V 1             6   0  15
8. Grostacon 3           7   2  17           Onesimus 3 teruggetrokken                  IJsselmonde 2 teruggetrokken
   (*) 6 wedstrijden gespeeld