Eindstanden RSB-competitie seizoen 1973/1974

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Messemaker 1          8  14  51 K      1. Groenoord 1           7  12  39 K       1. W.S.V. 1              7  12  37 K
2. Charlois 3            8  14  48         2. De Zwarte Pion 1      7  10  40         2. Messemaker 2          7  10  38
3. Rotterdam 2           8  12  46        3. RSR Ivoren Toren 1    7   9  39        3. Charlois 4            7   9  39
4. Europoort 2           8   7  38         4. Spangen 2             7   8  37         4. Europoort 3           7   8  40
5. Schiedam 1            8   7  37         5. Eeuwig Schaak 1       7   8  35        5. NRSG W. Steinitz 2    7   6  39
6. Het Westen Regina 1   8   6  37        6. Capelle 1             7   6  37        6. Dordrecht 2           7   5  32 D
7. Maassluis 1           8   6  36 D      7. Dordrecht 3           7   2  25  D      7. Hillegersberg 1       7   5  30 D
8. Shah Mata 1           8   2  28  D      8. NRSG W. Steinitz 3    7   1  26  D      8. Spijkenisse 1         7   0  22 D
9. H.V.O. 1              8   2  27  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Sliedrecht 1          7  14  50 K      1. Overschie 2           7  13  48  K      1. Industromontaza 1     7  11  47 K
2. Unilever 1            7   9  37         2. Shell 1               7   9  35         2. Ashtapada 1           7  11  39
3. Grostacon 1           7   7  38        3. Beijerland 1          7   9  33         3. Berkel 1              7  10  38
4. Europoort 4           7   7  36         4. Rotterdam 3           7   8  37        4. E.B.S.V. 1            7   8  35
5. Rock 1                7   7  34         5. Het Houten Paard 1    7   7  33        5. NRSG W. Steinitz 4    7   6  32
6. Alblasserdam 1        7   5  28         6. IJsselmonde 1         7   4  32         6. Overschie 3           7   4  30
7. Papendrecht 1         7   5  28         7. Schiedam 2            7   4  30         7. Het Westen Regina 2   7   4  27 D
8. Hermandad 1           7   2  28  D      8. Spangen 3             7   2  31  D      8. Spangen 4             7   2  30  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 1  7  14  48  K      1. Schiebroek 2          7  12  38 K      1. Dordrecht 4           7  12  33  K
2. Wester Toren 1        7  10  40        2. Onesimus 1            7  12  38        2. Krimpen a/d IJssel 2  7  10  31
3. Shah Mata 2           7   7  38         3. Capelle 3             7   9  29        3. Sliedrecht 2          7   9  29
4. Reeuwijk 1            7   7  35        4. Ashtapada 2           7   8  28        4. Ommoord 1             7   7  31
5. RSR Ivoren Toren 2    7   7  33         5. RSR Ivoren Toren 3    7   5  24        5. Grostacon 2           7   7  29
6. Tediro 1              7   5  31         6. Het Westen Regina 3   7   4  22        6. Eeuwig Schaak 2       7   7  29
7. Rotterdam 4           7   4  27  D      7. Sliedrecht 3          7   4  19        7. Schoonhoven 1         7   4  25
8. W.S.V. 2              7   2  27  D      8. Spangen 5             7   2  22 D      8. Lekkerkerk 1          7   0  15 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Europoort 5           7  10  31 K      1. Schiedam 3            7  13  36 K      1. H.V.O. 2              7  10  35  K
2. De IJssel 1           7  10  30         2. Lombardijen 1         7   7  29         2. Maassluis 2           7   9  33
3. Schiedam 4            7   9  30        3. Ontspanning 1         7   7  28         3. Spijkenisse 2         7   9  30
4. Shah Mata 3           7   9  29        4. Unilever 2            7   6  27         4. Schiebroek 3          7   8  28
5. Overschie 4           7   7  28        5. De Zwarte Pion 2      7   6  26        5. Charlois 5            7   7  27
6. W.S.V. 3              7   6  27        6. Het Houten Paard 2    7   6  25        6. Hillegersberg 2       7   7  26
7. Capelle 2             7   5  29        7. 't Springende Peert 1 7   6  24         7. Shell 2               7   4  23
8. Rock 2                7   0  17  D      8. Heyplaat 1            7   5  27        8. Shah Mata 4           7   0  20

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Messemaker 3          7  13  37 K      1. Wester Toren 2        8  13  39 K      1. Het Houten Paard 3    7  13  37 K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  12  39 P      2. Krimpen a/d IJssel 3  8  12  41  P      2. Strijen 1             7  13  36
3. Reeuwijk 2            7  10  30         3. Papendrecht 3         8  11  36 P      3. Vierpolders 1         7   7  29
4. Ommoord 2             7   6  31        4. Europoort 6           8  10  37        4. Spijkenisse 3         7   6  27
5. Krimpen a/d IJssel 5  7   4  23         5. Schiebroek 5          8   9  29        5. Numansdorp 1          7   6  25
6. De IJssel 2           7   4  22        6. Schiedam 5            8   8  34         6. Beijerland 3          7   5  23
7. Schoonhoven 2         7   4  19        7. De Juiste Zet 1       8   4  25        7. 't Hussie 1           7   4  22
8. W.S.V. 4              7   3  20        8. Berkel 3              8   4  21        8. 't Springende Peert 2 7   2  23
                                           9. Shah Mata 6           8   1  23

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Groenoord 2           7  14  46  K      1. Hillegersberg 3       6  10  32 K      1. Tediro 2              7  11  37  K
2. H.V.O. 3              7   9  30        2. Krimpen a/d IJssel 4  6  10  29         2. Ashtapada 3           7  10  34 P
3. Unilever 3            7   8  29        3. Schiebroek 4          6  10  28         3. Industromontaza 2     7  10  34  P
4. Zwarte Paard 1        7   8  28        4. Lombardijen 2         6   6  23        4. Berkel 2              7  10  31
5. Spijkenisse 4         7   6  26        5. Hermandad 2           6   4  21         5. E.B.S.V. 2            7   5  22
6. Maassluis 3           7   6  26         6. Charlois 6            6   2  19        6. Onesimus 2            7   4  23
7. Het Houten Paard 4    7   4  23        7. Ommoord 3             6   0  14        7. Wester Toren 3        7   3  23
8. Shah Mata 5           7   1  13                                                    8. De Juiste Zet 2       7   3  18

Vierde klasse G
1. Dordrecht 5           7  11  37 K
2. Beijerland 2          7  10  34
3. Eeuwig Schaak 3       7  10  34
4. Grostacon 3           7   7  31
5. Alblasserdam 2        7   7  27
6. Papendrecht 2         7   5  26
7. 't Springende Peert 3 7   4  17
8. Numansdorp 2          7   2  16