Eindstanden RSB-competitie seizoen 1974/1975

Terug naar index


Promotieklasse                              Eerste klasse A                            Eerste klasse B
 1. Charlois 2           10  18  67 K      1. Krimpen a/d IJssel 1  7  11  42  K      1. Overschie 2           7  12  44  K
 2. NRSG W. Steinitz 1   10  16  57         2. Spangen 2             7  10  41         2. Shah Mata 1           7   9  35
 3. Rotterdam 2          10  12  51         3. RSR Ivoren Toren 1    7  10  35        3. Capelle 1             7   8  36
 4. Groenoord 1          10  11  53        4. Europoort 3           7   8  42         4. Sliedrecht 1          7   7  37
 5. Europoort 2          10  10  54         5. Industromontaza 1     7   8  33        5. Charlois 4            7   7  34
 6. Schiedam 1           10  10  50         6. H.V.O. 1              7   5  31         6. Messemaker 2          7   7  34
 7. Schiebroek 1         10  10  45         7. NRSG W. Steinitz 2    7   2  29  D      7. Eeuwig Schaak 1       7   6  32 D
 8. Messemaker 1         10   9  51        8. Maassluis 1           7   2  25 D      8. De Zwarte Pion 1      7   0  26  D
 9. Het Westen Regina 1  10   9  46
10. W.S.V. 1             10   5  42  D
11. Charlois 3           10   0  32  D

Tweede klasse A                             Tweede klasse B                            Tweede klasse C
 1. Hillegersberg 1       7  13  45 K      1. Spijkenisse 1         7  12  40 K      1. Dordrecht 2           7  12  46 K
 2. IJsselmonde 1         7  11  41         2. E.B.S.V. 1            7  11  37         2. Berkel 1              7  11  44
 3. Ashtapada 1           7   9  37        3. Europoort 4           7   7  37        3. Het Houten Paard 1    7  10  41
 4. Grostacon 1           7   7  38        4. RSR Ivoren Toren 2    7   7  35        4. Schiebroek 2          7   9  36
 5. Rotterdam 3           7   7  39         5. Papendrecht 1         7   6  34         5. Unilever 1            7   7  32
 6. Overschie 3           7   4  28         6. Shah Mata 2           7   5  32        6. NRSG W. Steinitz 3    7   5  30
 7. Dordrecht 4           7   3  28  D      7. Schiedam 3            7   5  31        7. Tediro 1              7   2  27 D
 8. Reeuwijk 1            7   2  25 D      8. Shell 1               7   3  31 D      8. Europoort 5           7   0  21 D

Tweede klasse D                             Derde klasse A                             Derde klasse B
 1. Schiedam 2            7  13  43 K      1. Het Westen Regina 2   7  14  37 K      1. Rotterdam 4           7  14  39  K
 2. Wester Toren 1        7   9  36         2. Groenoord 2           7  11  32        2. Lombardijen 1         7  12  37
 3. H.V.O. 2              7   8  38         3. Onesimus 1            7  10  35         3. Krimpen a/d IJssel 2  7  10  31
 4. Rock 1                7   8  35        4. Unilever 2            7   7  31        4. W.S.V. 3              7   8  31
 5. Alblasserdam 1        7   7  37         5. Shah Mata 3           7   6  28         5. Het Houten Paard 3    7   5  27
 6. Beijerland 1          7   6  36         6. Schoonhoven 1         7   5  25        6. Tediro 2              7   4  20
 7. Dordrecht 3           7   5  37        7. Hillegersberg 3       7   3  22         7. Capelle 3             7   3  22
 8. NRSG W. Steinitz 4    7   0  16 D      8. Charlois 5            7   0  12  D      8. Ashtapada 3           7   0  15  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
 1. Spangen 3             7  14  44  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  12  35 K       1. Ommoord 1             7  13  34  K
 2. Hillegersberg 2       7  10  33         2. Krimpen a/d IJssel 3  7   9  31        2. Messemaker 3          7  11  32
 3. De IJssel 1           7  10  29         3. Eeuwig Schaak 2       7   8  31         3. Overschie 4           7   9  30
 4. Het Westen Regina 3   7   8  27        4. Schiebroek 3          7   7  30         4. 't Springende Peert 1 7   8  30
 5. Sliedrecht 2          7   6  26        5. Capelle 2             7   6  26         5. W.S.V. 2              7   7  29
 6. Shah Mata 4           7   4  28         6. Ashtapada 2           7   6  24        6. Spijkenisse 2         7   4  25
 7. Dordrecht 5           7   3  18 D      7. Ontspanning 1         7   5  21        7. RSR Ivoren Toren 3    7   3  20
 8. De Zwarte Pion 2      7   1  17 D      8. Spangen 4             7   3  24 D      8. Wester Toren 2        7   1  22  D

Derde klasse F                              Vierde klasse A                            Vierde klasse B
 1. Schiedam 4            7  12  35 K      1. Het Westen Regina 4   6   8  28 K      1. Krimpen a/d IJssel 4  7  13  39  K
 2. Maassluis 2           7   9  29        2. Spangen 5             6   7  26        2. Eeuwig Schaak 3       7  11  34 P
 3. Het Houten Paard 2    7   8  32           Shah Mata 6           6   7  26        3. Europoort 6           7  10  34
 4. Grostacon 2           7   8  30         4. Unilever 3            6   6  26         4. Numansdorp 1          7   8  31
 5. Heyplaat 1            7   7  30         5. Onesimus 2            6   4  21         5. Grostacon 3           7   4  23
 6. Papendrecht 2         7   6  23         6. Schiebroek 5          6   4  21         6. IJsselmonde 2         7   4  21
 7. Sliedrecht 3          7   4  29        7. De Juiste Zet 2       6   4  18        7. Alblasserdam 3        7   3  21
 8. Industromontaza 2     7   2  14  D                                                 8. Spijkenisse 4         7   3  19

Vierde klasse C                             Vierde klasse D                            Vierde klasse E
 1. Krimpen a/d IJssel 6  6  12  41  K      1. Het Zwarte Paard 1    7  12  37  K      1. Schiebroek 4          6  11  32 K
 2. Messemaker 4          6   8  30         2. H.V.O. 3              7  12  34 P      2. Berkel 2              6   9  25
 3. De IJssel 2           6   7  24         3. Maassluis 3           7  10  34        3. Krimpen a/d IJssel 5  6   7  25
 4. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6   5  19         4. Shell 2               7   9  33        4. Ommoord 2             6   4  23
 5. Reeuwijk 2            6   4  23         5. E.B.S.V. 2            7   6  26         5. De Juiste Zet 1       6   4  21
 6. Schoonhoven 2         6   4  15        6. Groenoord 3           7   4  26         6. Shah Mata 5           6   4  20
 7. Ommoord 3             6   2  15        7. Schiedam 5            7   2  22         7. Overschie 5           6   3  19
                                            8. Berkel 3              7   1  10

Vierde klasse F                             Vierde klasse G
 1. Alblasserdam 2        6  12  33 K      1. Vierpaarden 1         5  10  32 K
 2. Rock 2                6   9  31        2. Beijerland 2          5   8  24 P
 3. 't Springende Peert 2 6   8  30         3. Spijkenisse 3         5   6  20
 4. Lombardijen 2         6   7  28         4. 't Hussie 1           5   3  18
 5. Europoort 7           6   4  21         5. 't Springende Peert 3 5   3  14
 6. Beijerland 3          6   2  13        6. Numansdorp 2          5   0  11
 7. Shah Mata 7           6   0  10