Eindstanden RSB-competitie seizoen 1975/1976

Terug naar index


Promotieklasse                              Eerste klasse A                            Eerste klasse B
 1. Overschie 2           9  16  55  K      1. Spangen 2             7  13  46 K      1. Dordrecht 2           7  12  39 K
 2. Volmac-Rotterdam 2    9  15  51         2. Hillegersberg 1       7  10  45        2. Shah Mata 1           7  10  40
 3. Messemaker 1          9  10  51         3. Messemaker 2          7  10  41         3. Europoort 3           7   9  38
 4. Groenoord 1           9   9  43        4. H.V.O. 1              7   8  38         4. RSR Ivoren Toren 1    7   9  38
 5. Europoort 2           9   8  45        5. Schiedam 2            7   6  32         5. Charlois 3            7   6  34
 6. NRSG W. Steinitz 1    9   8  43         6. W.S.V. 1              7   5  33 D      6. Sliedrecht 1          7   6  34
 7. Krimpen a/d IJssel 1  9   7  42        7. Industromontaza 1     7   4  30 D      7. Capelle 1             7   4  29 D
 8. Schiebroek 1          9   7  42  D      8. Charlois 4            7   0  13  D      8. Spijkenisse 1         7   0  27  D
 9. Schiedam 1            9   6  39 D
10. Het Westen Regina 1   9   4  37  D

Tweede klasse A                             Tweede klasse B                            Tweede klasse C
 1. Alblasserdam 1        7  12  42  K      1. Volmac-Rotterdam 4    7  12  42  K      1. Volmac-Rotterdam 3    7  12  46 K
 2. Eeuwig Schaak 1       7  10  39         2. E.B.S.V. 1            7   9  39         2. RSR Ivoren Toren 2    7  11  37
 3. Zwijndrecht 1         7   8  37        3. Overschie 3           7   9  38         3. Wester Toren 1        7  10  38
 4. Shah Mata 2           7   8  35         4. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   7  34        4. NRSG W. Steinitz 2    7   8  40
 5. IJsselmonde 1         7   5  33         5. Schiebroek 2          7   7  34         5. Spangen 3             7   7  35
 6. Dordrecht 3           7   5  32        6. NRSG W. Steinitz 3    7   6  33         6. Unilever 1            7   6  33
 7. Papendrecht 1         7   4  31 D      7. Berkel 1              7   4  32        7. Het Westen Regina 2   7   2  27 D
 8. Rock 1                7   4  29 D      8. Ommoord 1             7   2  27  D      8. Schiedam 4            7   0  21 D

Tweede klasse D                             Derde klasse A                             Derde klasse B
 1. Maassluis 1           7  14  41 K      1. Krimpen a/d IJssel 2  7  13  35 K      1. Krimpen a/d IJssel 5  7  13  43  K
 2. De Zwarte Pion 1      7   9  37         2. Eeuwig Schaak 2       7  10  34        2. Messemaker 3          7  13  38
 3. H.V.O. 2              7   9  35         3. Capelle 2             7   9  30        3. Schoonhoven 1         7   8  31
 4. Europoort 4           7   6  34        4. Zwijndrecht 2         7   8  29         4. De IJssel 1           7   8  29
 5. Ashtapada 1           7   6  33        5. Dordrecht 4           7   7  29         5. Reeuwijk 1            7   4  26
 6. Beijerland            7   5  36         6. Papendrecht 2         7   5  25        6. Het Westen Regina 3   7   4  22
 7. Schiedam 3            7   4  32  D      7. Alblasserdam 2        7   4  22         7. Capelle 3             7   4  17 D
 8. Het Houten Paard 1    7   3  30 D      8. Sliedrecht 2          7   0  18  D      8. W.S.V. 3              7   2  15 D

Derde klasse C                              Derde klasse D                             Derde klasse E
 1. Shell 1               7  14  40 K      1. Vierpaarden 1         7  14  33 K      1. Krimpen a/d IJssel 3  7  13  36  K
 2. Overschie 4           7  11  30         2. Spijkenisse 2         7  10  33        2. Lombardijen 1         7  11  37
 3. Groenoord 2           7   7  31        3. Ashtapada 2           7   8  28         3. Het Houten Paard 2    7  10  32
 4. Het Zwarte Paard 1    7   7  27        4. 't Springende Peert 1 7   6  30         4. Eeuwig Schaak 3       7   7  30
 5. Maassluis 2           7   6  26        5. Het Houten Paard 3    7   6  27         5. Europoort 5           7   5  24
 6. Schiebroek 4          7   5  24         6. Shah Mata 3           7   6  25        6. Shah Mata 4           7   5  23
 7. Hillegersberg 3       7   4  25         7. Ontspanning 1         7   4  24         7. RSR Ivoren Toren 3    7   3  23 D
 8. NRSG W. Steinitz 4    7   2  19  D      8. Beijerland 2          7   2  22 D      8. Sliedrecht 3          7   2  17  D

Derde klasse F                              Vierde klasse A                            Vierde klasse B
 1. Onesimus 1            7  13  40  K      1. Rock 2                5  10  28  K      1. Numansdorp 1          6  11  30 K
 2. Schiebroek 3          7   9  30         2. Shah Mata 7           5   7  22        2. De Zwarte Pion 2      6   7  28
 3. Hillegersberg 2       7   8  30         3. Spijkenisse 4         5   5  20        3. 't Springende Peert 2 6   7  26
 4. H.V.O. 3              7   7  27        4. 't Springende Peert 3 5   4  19        4. 't Hussie 1           6   7  24
 5. Unilever 2            7   6  26        5. Lombardijen 3         5   3  18         5. De Pionier 1          6   7  22
 6. Krimpen a/d IJssel 4  7   5  25         6. Vierpaarden 2         5   1  10        6. Spijkenisse 5         6   3  19
 7. W.S.V. 2              7   4  24                                                   7. Ashtapada 3           6   0  17
 8. Het Westen Regina 4   7   4  20 D

Vierde klasse C                             Vierde klasse D                            Vierde klasse E
 1. Messemaker 4          6  11  32  K      1. E.B.S.V. 2            6   9  30  K      1. Zwijndrecht 3         6   9  29  K
 2. Schoonhoven 2         6   9  30         2. Shell 2               6   8  28         2. Onesimus 2            6   8  25
 3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6   8  27         3. Maassluis 3           6   8  24        3. De Alblasserwaard 1   6   6  27
 4. Reeuwijk 2            6   6  26        4. Groenoord 4           6   8  23        4. Ommoord 2             6   6  25
 5. De IJssel 2           6   4  17        5. Schiedam 5            6   6  27        5. Shah Mata 5           6   5  23
 6. Lekkerkerk 1          6   3  19         6. H.V.O. 4              6   3  22         6. IJsselmonde 2         6   5  19
 7. Krimpen a/d IJssel 6  6   1  16         7. Berkel 2              6   0  12        7. Numansdorp 2          6   3  19

Vierde klasse F                             Vierde klasse G
 1. Groenoord 3           7  11  35 K      1. Volmac-Rotterdam 5    6  11  33  K
 2. Caballo Blanco 1      7  10  34         2. Spangen 4             6  11  30
 3. RSR Ivoren Toren 4    7  10  31        3. Spijkenisse 3         6   7  27
 4. Overschie 5           7   9  29        4. Caballo Blanco 2      6   5  19
 5. Spangen 5             7   7  28         5. Lombardijen 2         6   4  20
 6. Schiebroek 5          7   5  27         6. Shah Mata 6           6   2  20
 7. De Juiste Zet 1       7   4  21        7. Ommoord 3             6   2  18
 8. Wester Toren 2        7   0  17