Eindstanden RSB-competitie seizoen 1976/1977

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Spangen 2             7  10  43  K      1. Messemaker 2          7  11  39  K      1. Het Westen Regina 1   7  13  46  K
2. Volmac-Rotterdam 2    7  10  38         2. Schiebroek 1          7   9  38        2. Schiedam 1            7  12  40
3. Krimpen a/d IJssel 1  7   9  42         3. H.V.O. 1              7   8  39        3. Shah Mata 1           7   9  36
4. NRSG W. Steinitz 1    7   7  34        4. Charlois Europoort 5  7   7  32        4. Sliedrecht 1          7   8  37
5. Charlois Europoort 4  7   6  30        5. Hillegersberg 1       7   6  37         5. RSR Ivoren Toren 1    7   6  33
6. Groenoord 1           7   5  32         6. Maassluis 1           7   6  32         6. Volmac-Rotterdam 3    7   4  34
7. Dordrecht 2           7   5  28 D      7. Volmac-Rotterdam 4    7   5  32  D      7. Alblasserdam 1        7   2  27  D
8. Messemaker 1          7   4  31 D      8. Schiedam 2            7   4  29 D      8. Charlois Europoort 6  7   2  25 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Eeuwig Schaak 1       7  12  43 K      1. E.B.S.V. 1            7  10  44 K      1. Capelle 1             7  14  45 K
2. IJsselmonde 1         7  11  41         2. Berkel 1              7  10  42        2. Shell 1               7  10  39
3. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  31        3. Schiebroek 2          7  10  38        3. Spangen 3             7   8  36
4. Overschie 3           7   6  35        4. W.S.V. 1              7   8  39         4. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  39
5. Zwijndrecht 1         7   6  33         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   8  36        5. H.V.O. 2              7   6  33
6. Shah Mata 2           7   5  33         6. NRSG W. Steinitz 3    7   4  26        6. Wester Toren 1        7   6  30
7. Dordrecht 3           7   5  33         7. Charlois Europoort 7  7   3  27  D      7. RSR Ivoren Toren 2    7   4  30
8. Onesimus 1            7   4  29 D      8. Krimpen a/d IJssel 4  7   3  25 D      8. Unilever 1            7   2  26 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Vierpaarden 1         7  14  44  K      1. Volmac-Rotterdam 5    7  12  35 K      1. Capelle 2             7  13  36  K
2. NRSG W. Steinitz 2    7  10  42        2. Rock 1                7  11  34         2. Schoonhoven 1         7  12  31
3. Spijkenisse 1         7  10  41        3. Alblasserdam 2        7   9  34        3. Reeuwijk 1            7   9  32
4. De Zwarte Pion 1      7   9  43        4. Zwijndrecht 2         7   8  25         4. Ommoord 1             7   6  27
5. Ashtapada 1           7   7  39        5. Eeuwig Schaak 2       7   6  30         5. Het Westen Regina 3   7   5  26
6. Beijerland 1          7   4  30         6. Het Houten Paard 3    7   5  23         6. W.S.V. 2              7   5  25
7. Charlois Europoort 8  7   2  24 D      7. Papendrecht 2         7   4  19         7. Messemaker 4          7   4  26
8. Industromontaza 1     7   0  14 D      8. Dordrecht 4           7   3  23  D      8. De IJssel 1           7   2  20 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Messemaker 3          6  12  30  K      1. 't Springende Peert 1 7  13  40  K      1. Lombardijen 1         7  11  32  K
2. Groenoord 2           6   8  26        2. Spijkenisse 2         7  10  35        2. Papendrecht 1         7  10  33
3. Overschie 4           6   8  26        3. Het Houten Paard 1    7  10  28        3. Eeuwig Schaak 3       7   9  33
4. Schiedam 4            6   5  22        4. Shah Mata 3           7   7  28        4. Het Westen Regina 2   7   8  33
5. Maassluis 2           6   4  20        5. Ashtapada 2           7   7  26        5. Shah Mata 4           7   7  28
6. Schiebroek 4          6   3  22         6. Numansdorp 1          7   4  24        6. Rock 2                7   5  26
7. Het Zwarte Paard 1    6   2  20         7. Ontspanning 1         7   3  22         7. Het Houten Paard 2    7   4  23
   Spangen 4 na 5e ronde teruggetrokken    8. Charlois Europoort 9  7   2  18 D      8. Zwijndrecht 3         7   2  14  D

Derde klasse F                             Vierde klasse A                            Vierde klasse B
1. Hillegersberg 2       7  13  40 K      1. De Zwarte Pion 2      7  12  37  K      1. Reeuwijk 2            7  14  37  K
2. E.B.S.V. 2            7  11  36        2. 't Hussie 1           7   9  35         2. W.S.V. 3              7  10  35
3. Schiedam 3            7   9  28        3. 't Springende Peert 2 7   8  27        3. Capelle 3             7   9  32
4. Schiebroek 3          7   7  30        4. Vierpaarden 2         7   7  26         4. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   7  32
5. Groenoord 3           7   5  27        5. Beijerland 2          7   6  26         5. Gouda Bloemendaal     7   7  29
6. H.V.O. 3              7   5  23        6. Numansdorp 2          7   6  24        6. Lekkerkerk 1          7   6  31
7. Unilever 2            7   2  21 D      7. Ashtapada 3           7   5  27        7. De IJssel 2           7   3  20
8. Krimpen a/d IJssel 5  7   2  15 D      8. De Pionier 1          7   3  20        8. Schoonhoven 3         7   0   7

Vierde klasse C                            Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Caballo Blanco 1      7  14  43 K      1. De Alblasserwaard 1   7  11  32  K      1. Overschie 5           6  11  32 K
2. Berkel 2              7  10  28        2. Shah Mata 5           7  10  32        2. NRSG W. Steinitz 4    6  10  33
3. H.V.O. 4              7   9  34         3. RSR Ivoren Toren 3    7   8  33         3. Shell 2               6   6  28
4. Groenoord 4           7   7  23        4. Onesimus 2            7   8  29         4. Spijkenisse 3 (-2)    6   5  25
5. Het Westen Regina 4   7   5  25        5. Lombardijen 2         7   7  27        5. Lombardijen 3         6   4  17
6. Wester Toren 2        7   4  26         6. Schoonhoven 2         7   5  24        6. Spangen 5 (-2)        6   0  21
7. Schiedam 5            7   4  23         7. Ommoord 3             7   4  25         7. De Juiste Zet 1 (-2)  6   0  11
8. Het Zwarte Paard 2    7   3  20         8. IJsselmonde 2         7   3  20        

Vierde klasse F                            Vierde klasse G
1. Westmaas 1            7  14  37 K      1. Moerkapelle 1         6  10  34  K
2. Barendrecht 1         7  12  39         2. Shell 3               6   8  29
3. Spijkenisse 4         7   8  32        3. Messemaker 5          6   7  19
4. Ashtapada 4           7   7  29        4. Sliedrecht 2          6   6  24
5. Het Houten Paard 4    7   6  28         5. RSR Ivoren Toren 4    6   6  23
6. 't Springende Peert 3 7   6  21        6. Ommoord 2             6   3  23
7. Vierpaarden 3 (-2)    7   0  20        7. Charlois Europoort 10 6   2  15
8. De Pionier 2          7   0  15