Eindstanden RSB-competitie seizoen 1977/1978

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Spangen 2             7  10  37 K      1. Schiedam 1            7  11  43  K      1. Dordrecht 2           7  12  41 K
2. Charlois Europoort 3  7   9  39         2. Messemaker 2          7  10  38         2. Eeuwig Schaak 1       7  12  40
3. Krimpen a/d IJssel 1  7   9  37         3. E.B.S.V. 1            7   8  38         3. Volmac-Rotterdam 3    7   9  38
4. NRSG W. Steinitz 1    7   9  36        4. Capelle 1             7   8  34         4. RSR Ivoren Toren 1    7   7  37
5. Schiebroek/W.Regina 1 7   8  37         5. Maassluis 1           7   7  36        5. Shah Mata 1           7   7  36
6. Groenoord 1           7   6  32         6. H.V.O. 1              7   5  33         6. Vierpaarden 1         7   6  35
7. Messemaker 1          7   3  30 D      7. Schiebroek/W.Regina 2 7   4  27 D      7. Sliedrecht 1          7   3  29 D
8. Charlois Europoort 4  7   2  30 D      8. Hillegersberg 1       7   3  30  D      8. Charlois Europoort 5  7   0  21 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Overschie 3           7  14  48 K      1. Dordrecht 3           7   9  40 K      1. Krimpen a/d IJssel 3  7  13  44 K
2. Schiedam 2            7  10  40         2. Zwijndrecht 1         7   9  39        2. Volmac-Rotterdam 4    7  10  41
3. Shell 1               7   8  37         3. De Zwarte Pion 1      7   9  38        3. NRSG W. Steinitz 2    7  10  40
4. Berkel 1              7   8  32        4. 't Springende Peert 1 7   7  35        4. Wester Toren 1        7   7  35
5. H.V.O. 2              7   7  37         5. Beijerland 1          7   6  33         5. W.S.V. 1              7   6  37
6. Schiebroek/W.Regina 3 7   5  30        6. Spijkenisse 1         7   6  31        6. Messemaker 3          7   6  30
7. RSR Ivoren Toren 2    7   3  31 D      7. Volmac-Rotterdam 5    7   6  31         7. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   4  28
8. Hillegersberg 2       7   1  23  D      8. Alblasserdam 1        7   4  30 D      8. Capelle 2             7   0  23  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Spangen 3             7  13  44  K      1. Het Zwarte Paard 1    7  14  39 K      1. Schoonhoven 1         7  12  36 K
2. IJsselmonde 1         7  12  44        2. Unilever 1            7  12  37        2. Moerkapelle 1         7  12  35
3. Charlois Europoort 6  7   9  35        3. Het Houten Paard 3    7   9  29         3. Krimpen a/d IJssel 4  7   8  27
4. Shah Mata 2           7   6  32        4. Schiebroek/W.Regina 4 7   8  32        4. E.B.S.V. 2            7   7  29
5. Lombardijen 1         7   6  32        5. H.V.O. 3              7   5  27        5. Messemaker 4          7   5  24
6. Krimpen a/d IJssel 3  7   6  31        6. Schiedam 4            7   4  20         6. Reeuwijk 2            7   4  25
7. Ashtapada 1           7   3  30 D      7. Groenoord 3           7   3  22        7. W.S.V. 2              7   4  23
8. NRSG W. Steinitz 3    7   1  29  D      8. Maassluis 2           7   1  15 D      8. Ommoord 1             7   4  23  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Eeuwig Schaak 2       7  14  44  K      1. Groenoord 2           7  14  39  K      1. Rock 1                6  11  29 K
2. Het Houten Paard 1    7  10  35         2. Schiedam 3            7  10  33        2. Overschie 4           6  10  34
3. Ashtapada 2           7   7  25        3. Schiebroek/W.Regina 5 7   8  29        3. Reeuwijk 1            6   8  30
4. Spijkenisse 2         7   7  25         4. Rock 2                7   7  27        4. Onesimus 1            6   7  26
5. De Zwarte Pion 2      7   6  29         5. NRSG W. Steinitz 4    7   6  25         5. Shah Mata 4           6   4  19
6. Numansdorp 1          7   6  26        6. Overschie 5           7   4  26         6. Charlois Europoort 7  6   2  16
7. Westmaas 1            7   4  20         7. Shah Mata 3           7   4  22        7. Schiebroek/W.Regina 6 6   0  13
8. Ontspanning 1         7   2  19  D      8. Caballo Blanco 1      7   3  21  D         Papendrecht 2 teruggetrokken

Derde klasse F                             Vierde klasse A                            Vierde klasse B
1. Papendrecht 1         6   9  30  K      1. Gouda Bloemendaal 1   6  10  29  K      1. Lekkerkerk 1          6  11  36  K
2. Zwijndrecht 2         6   9  29         2. Reeuwijk 3            6   8  25        2. De IJssel 1           6  10  32
3. Het Houten Paard 2    6   8  28         3. Berkel 2              6   7  26         3. Schoonhoven 2         6   7  23
4. De Alblasserwaard 1   6   7  23        4. Zevenhuizen 1         6   6  24         4. Capelle 3             6   5  20
5. Eeuwig Schaak 3       6   5  22         5. Ommoord 2             6   5  21        5. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6   5  19
6. Barendrecht 1         6   4  23         6. De IJssel 2           6   4  22        6. Lombardijen 3         6   2  19
7. Alblasserdam 2        6   0  12 D      7. Moerkapelle 2         6   2  19        7. Gouda Bloemendaal 2   6   2  18
   SWR 7 na 5e ronde teruggetrokken

Vierde klasse C                            Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Dordrecht 4           6  12  37  K      1. Rokado 1              6   9  28 K      1. A.S.V. Indus 1        6  11  34 K
2. Lombardijen 2         6   7  26        2. Beijerland 2          6   9  28         2. Vierpaarden 2         6   9  32
3. De Juiste Zet 1       6   7  26        3. 't Hussie 1           6   8  28         3. Ashtapada 3           6   9  29
4. IJsselmonde 2         6   7  25         4. 't Springende Peert 2 6   8  26         4. Spijkenisse 3         6   6  24
5. Pionier/H.I.Ambacht 1 6   4  20        5. Dordrecht 5           6   4  25        5. Het Houten Paard 4    6   4  21
6. Barendrecht 2         6   3  16         6. Numansdorp 2          6   3  20         6. De Pionier 2          6   3  17
7. 't Springende Peert 3 6   2  16        7. Vierpaarden 3         6   1  12         7. Groenoord 4           6   0  10

Vierde klasse F                            Vierde klasse G
1. Het Zwarte Paard 2    6  10  27 K      1. NS-Rotterdam 1        5   8  23 K
2. Unilever 2            6   9  27         2. De Pionier 1          5   6  24
3. Shell 2               6   7  26        3. Unilever 3            5   6  21
4. H.V.O. 4              6   7  24        4. Shell 3               5   6  20
5. Wester Toren 2        6   5  24        5. RSR Ivoren Toren 3    5   4  20
6. Lombardijen 4         6   3  18         6. Ashtapada 4           5   0  10
7. Shah Mata 5           6   1  20            Spangen 4 na 5e ronde teruggetrokken