Eindstanden RSB-competitie seizoen 1978/1979

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 1  7  14  47 K      1. Messemaker 1          7  13  47  K      1. Krimpen a/d IJssel 2  7  12  48  K
2. Charlois Europoort 3  7   9  39        2. Volmac-Rotterdam 3    7  10  37        2. Eeuwig Schaak 1       7  11  40
3. NRSG W. Steinitz 1    7   8  32         3. H.V.O. 1              7   9  37        3. Shah Mata 1           7   9  34
4. Groenoord 1           7   7  36        4. Overschie 3           7   8  36        4. Messemaker 2          7   8  38
5. Schiebroek/W.Regina 1 7   6  32        5. E.B.S.V. 1            7   6  34        5. Dordrecht 3           7   8  37
6. Spangen 2             7   5  31        6. Maassluis 1           7   5  33        6. Vierpaarden 1         7   4  30
7. Schiedam 1            7   4  29  D      7. RSR Ivoren Toren 1    7   4  29  D      7. Capelle 1             7   3  25  D
8. Dordrecht 2           7   3  31 D      8. Spangen 3             7   1  24 D      8. Charlois Europoort 4  7   1  26 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Groenoord 2           7  12  43 K      1. W.S.V. 1              7  14  48  K      1. Sliedrecht 1          7  12  47  K
2. Shell 1               7  12  43         2. Hillegersberg 1       7  11  44        2. IJsselmonde 1         7  11  43
3. Wester Toren 1        7   7  36        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   9  36        3. Zwijndrecht 1         7   8  40
4. Het Zwarte Paard 1    7   7  33         4. Berkel 1              7   8  33         4. Eeuwig Schaak 2       7   8  39
5. H.V.O. 2              7   6  36        5. Messemaker 3          7   5  31         5. Papendrecht 1         7   7  39
6. Schiedam 2            7   6  29        6. Krimpen a/d IJssel 3  7   4  31        6. NRSG W. Steinitz 2    7   7  37
7. Schiebroek/W.Regina 2 7   4  34        7. Schoonhoven 1         7   3  27 D      7. 't Springende Peert 1 7   2  19 D
8. Volmac-Rotterdam 5    7   2  20 D      8. Schiebroek/W.Regina 3 7   2  28  D      8. Charlois Europoort 6  7   1  14  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Volmac-Rotterdam 4    7  14  49 K      1. Het Houten Paard 1    7  14  43 K      1. Reeuwijk 2            7  12  37 K
2. De Zwarte Pion 1      7  12  43        2. Overschie 4           7  11  31        2. Moerkapelle 1         7  12  37
3. Spijkenisse 1         7   6  35         3. NRSG W. Steinitz 3    7   9  32         3. W.S.V. 2              7  11  36
4. Shah Mata 2           7   6  31        4. H.V.O. 3              7   7  27         4. Schiebroek/W.Regina 4 7   9  30
5. Lombardijen 1         7   6  29         5. Schiedam 3            7   6  27        5. Krimpen a/d IJssel 4  7   6  26
6. Charlois Europoort 5  7   5  33        6. Het Zwarte Paard 2    7   6  25        6. Gouda Bloemendaal 1   7   4  22
7. Rock 1                7   4  30        7. Groenoord 3           7   2  20        7. Messemaker 4          7   2  21
8. Beijerland 1          7   3  27 D      8. Schiebroek/W.Regina 6 7   1  16 D      8. Capelle 2 (-2)        7  -2  13 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Reeuwijk 1            7  14  41  K      1. Ashtapada 1           7  14  37  K      1. Zwijndrecht 2         7  12  35 K
2. De IJssel 1           7  10  34         2. A.S.V. Indus 1        7  12  35        2. Dordrecht 4           7  11  33
3. Overschie 5           7   8  29        3. Het Houten Paard 2    7   9  31        3. Barendrecht 1         7   9  28
4. NS-Rotterdam 1        7   5  26         4. Numansdorp 1          7   6  29         4. Alblasserdam 1        7   7  30
5. E.B.S.V. 2            7   5  26         5. Spijkenisse 2         7   6  28         5. De Alblasserwaard 1   7   5  30
6. Hillegersberg 2       7   5  23        6. De Zwarte Pion 2      7   4  25         6. Eeuwig Schaak 3       7   5  26
7. Schiebroek/W.Regina 5 7   5  21         7. Westmaas 1            7   3  17         7. Lekkerkerk 1          7   5  22
8. RSR Ivoren Toren 2    7   4  25  D      8. Rokado 1              7   2  21  D      8. Shah Mata 4           7   2  17 D

Derde klasse F                             Vierde klasse A                            Vierde klasse B
1. Unilever 1            7  13  38 K      1. Ommoord 2             7  12  34 K      1. H.V.O. 4              7  14  35 K
2. Ashtapada 2           7  13  35        2. Schoonhoven 2         7  11  32         2. Wester Toren 2        7  12  36
3. Onesimus 1            7   9  34         3. W.S.V. 3              7   7  30         3. Unilever 2            7   9  30
4. Het Houten Paard 3    7   8  28        4. Moerkapelle 2         7   7  27        4. Lombardijen 2         7   6  29
5. Alblasserdam 2        7   7  32         5. Reeuwijk 3            7   5  23        5. Caballo Blanco 1      7   5  26
6. Shah Mata 3           7   4  24         6. Zevenhuizen 1         7   4  27         6. Het Zwarte Paard 3    7   5  23
7. Rock 2                7   2  19         7. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   4  25        7. De IJssel 2           7   3  22
8. Schiedam 4 (-2)       7  -2  12 D      8. Gouda Bloemendaal 2   7   4  24         8. IJsselmonde 3         7   2  21

Vierde klasse C                            Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Ommoord 1             6  12  34  K      1. Vierpaarden 2         6  10  29 K      1. IJsselmonde 2         6  10  29 K
2. Berkel 2              6   9  26        2. Ontspanning 1         6   7  25        2. De Juiste Zet 1       6   9  27
3. De Pionier 1          6   8  26        3. 't Hussie 1           6   7  25         3. Pionier/H.I.Ambacht 1 6   8  27
4. H.V.O. 5              6   6  23        4. Spijkenisse 3         6   7  25         4. Onesimus 2            6   5  27
5. Ashtapada 4           6   5  23        5. Ashtapada 3           6   6  25         5. 't Springende Peert 2 6   4  23
6. Shell 2               6   1  17         6. De Pionier 2          6   3  21         6. Lombardijen 3         6   4  16
7. Maassluis 2           6   1  17         7. Het Houten Paard 4    6   2  17         7. Ommoord 3             6   2  17

Vierde klasse F
1. Groothoofd 1          7  13  43  K
2. Dordrecht 5           7  10  37
3. Papendrecht 2         7   8  27
4. Numansdorp 2          7   7  30
5. Barendrecht 2         7   7  28
6. Lombardijen 4         7   5  23
7. Pionier/H.I.Ambacht 2 7   3  18
8. 't Springende Peert 3 7   3  15