Eindstanden RSB-competitie seizoen 1979/1980

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Dordrecht 1           8  16  53 K      1. Volmac Rotterdam 3    7  14  46 K      1. H.V.O. 1              7  14  41 K
2. Charlois Europoort 3  8  14  47         2. Sliedrecht 1          7   9  37        2. Volmac Rotterdam 4    7  10  37
3. Messemaker 1          8   9  40        3. E.B.S.V. 1            7   9  37         3. Dordrecht 2           7   8  36
4. NRSG W. Steinitz 1    8   8  39         4. W.S.V. 1              7   7  36         4. Groenoord 2           7   7  34
5. Groenoord 1           8   7  38        5. Shah Mata 1           7   5  32         5. Vierpaarden 1         7   6  36
6. Schiebroek/W.Regina 1 8   7  37        6. Messemaker 2          7   5  31        6. Overschie 3           7   6  32
7. Krimpen a/d IJssel 2  8   6  38        7. Eeuwig Schaak 1       7   5  31 D      7. Maassluis 1           7   3  32  D
8. Spangen 2             8   5  35  D      8. Dordrecht 3           7   2  27 D      8. Schiedam 1            7   2  30  D
9. Overschie 2           8   0  30 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. H.V.O. 2              7  13  39 K      1. Hillegersberg 1       7  12  49  K      1. Zwijndrecht 1         7  12  45  K
2. Wester Toren 1        7   8  38         2. Berkel 1              7  11  39        2. IJsselmonde 1         7  10  43
3. RSR Ivoren Toren 1    7   8  35        3. Krimpen a/d IJssel 3  7   9  38        3. Reeuwijk 1            7   8  40
4. Schiedam 2            7   7  36        4. NRSG W. Steinitz 2    7   8  34         4. Rock 1                7   7  33
5. Het Zwarte Paard 1    7   7  33        5. Capelle 1             7   7  34         5. Charlois Europoort 5  7   6  34
6. Shell 1               7   6  35        6. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   5  32         6. Papendrecht 1         7   6  33
7. Schiebroek/W.Regina 2 7   5  32         7. Messemaker 3          7   4  32  D      7. Lombardijen 1         7   5  32
8. Unilever 1            7   2  29 D      8. Reeuwijk 2            7   0  21  D      8. Eeuwig Schaak 2       7   2  18  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Charlois Europoort 4  7  14  53  K      1. Het Zwarte Paard 2    7  13  35  K      1. Moerkapelle 1         7  14  43  K
2. De Zwarte Pion 1      7  11  42        2. H.V.O. 3              7  12  34        2. W.S.V. 2              7  10  34
3. Ashtapada 1           7   6  32        3. Groenoord 3           7   9  30        3. De IJssel 1           7  10  32
4. Zwijndrecht 2         7   6  31         4. Schiebroek/W.Regina 3 7   9  29        4. Schoonhoven 1         7   7  31
5. Spangen 3             7   6  30        5. Ommoord 1             7   5  26        5. Krimpen a/d IJssel 4  7   7  27
6. Het Houten Paard 1    7   5  31        6. E.B.S.V. 2            7   4  27         6. Lekkerkerk 1          7   6  28
7. Spijkenisse 1         7   4  31  D      7. Overschie 5           7   3  22         7. Gouda Bloemendaal 1   7   1  14 D
8. Shah Mata 2           7   4  28  D      8. Schiedam 3            7   1  19  D      8. Messemaker 4          7   1  13 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Volmac Rotterdam 5    7   9  29 K      1. Spijkenisse 2         7  12  33  K      1. Groothoofd 1          7  14  41 K
2. NRSG W. Steinitz 3    7   8  31        2. 't Springende Peert 1 7  11  38        2. De Alblasserwaard 1   7   8  31
3. Hillegersberg 2       7   8  30         3. Numansdorp 1          7  11  34         3. Dordrecht 4           7   8  30
4. Overschie 4           7   8  29        4. Westmaas 1            7   7  26        4. Barendrecht 1         7   8  28
5. Schiebroek/W.Regina 5 7   8  26         5. A.S.V. Indus 1        7   6  28        5. Beijerland 1          7   7  28
6. H.V.O. 4              7   5  26         6. Het Houten Paard 2    7   5  24         6. Wester Toren 2        7   6  27
7. Ommoord 2             7   5  26         7. De Zwarte Pion 2      7   2  22        7. Alblasserdam 2        7   2  18
8. NS-Rotterdam 1        7   5  25 D      8. Vierpaarden 2         7   2  17  D      8. Schiebroek/WR 4 (-2)  7   1  19 D

Derde klasse F                             Vierde klasse A                            Vierde klasse B
1. Onesimus 1            7  14  37 K      1. W.S.V. 3              7  13  36  K      1. Groothoofd 2          6  10  37 K
2. Alblasserdam 1        7  10  37         2. Schoonhoven 2         7  10  31        2. Papendrecht 2         6  10  29
3. IJsselmonde 2         7   8  30         3. De IJssel 2           7   8  31        3. Sliedrecht 2          6   8  27
4. Charlois Europoort 6  7   8  30         4. Capelle 2             7   8  28        4. Dordrecht 5           6   6  25
5. Rock 2                7   6  25        5. Moerkapelle 2         7   7  31        5. 't Springende Peert 2 6   6  21
6. Ashtapada 2           7   4  20         6. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   5  26         6. Barendrecht 2         6   2  15
7. Shah Mata 3           7   3  24         7. Krimpen a/d IJssel 5  7   5  25         7. Pionier/H.I.Ambacht 2 6   0  13
8. Het Houten Paard 3    7   3  20  D      8. Reeuwijk 3            7   0  14         

Vierde klasse C                            Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Rokado 1              5   9  29 K      1. Ashtapada 3           6   9  29  K      1. Charlois Europoort 8  6   9  30  K
2. De Pionier 1          5   8  27        2. De Paradijssel 1      6   8  26        2. Lombardijen 2         6   9  28
3. Ontspanning 1         5   6  19         3. Unilever 2            6   6  24        3. Pionier/H.I.Ambacht 1 6   8  30
4. Numansdorp 2          5   5  22         4. RSR Ivoren Toren 2    6   6  22        4. Ommoord 3             6   6  23
5. A.S.V. Indus 2        5   2  14         5. Caballo Blanco 1 (-2) 6   5  26        5. Onesimus 2            6   5  25
6. Vierpaarden 3         5   0   8         6. Shell 2               6   3  22         6. Shah Mata 4           6   5  20
   't Hussie 1 teruggetrokken (opgeheven)  7. Charlois Europoort 7  6   3  17         7. De Juiste Zet 2       6   0  10
                                                                                         IJsselmonde 3 na 3e ronde teruggetrokken

Vierde klasse F                            Vierde klasse G
1. De Juiste Zet 1       7  12  36  K      1. H.V.O. 5              5  10  30  K
2. Berkel 2              7  12  33        2. Spijkenisse 3         5   8  22
3. Spijkenisse 4         7   8  30        3. Wester Toren 3        5   6  20
4. Zevenhuizen 1         7   7  30         4. Maassluis 2           5   4  15
5. Ommoord 4             7   6  28         5. Schiedam 4            5   2  18
6. Lombardijen 3         7   6  24        6. Het Zwarte Paard 3    5   0  14
7. Schiebroek/W.Regina 6 7   3  24            Spangen 4 na 1e ronde teruggetrokken
8. Moerkapelle 3         7   2  17