Eindstanden RSB-competitie seizoen 1980/1981

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Volmac Rotterdam 3    7  13  41 K      1. Spangen 2             7  13  46  K      1. Overschie 2           7  12  41 K
2. Messemaker 1          7  11  41         2. Dordrecht 2           7  12  43        2. Charlois Europoort 4  7  11  40
3. Charlois Europoort 3  7   8  37        3. Sliedrecht 1          7  10  43        3. H.V.O. 2              7   7  38
4. H.V.O. 1              7   8  37         4. Zwijndrecht 1         7   9  38        4. E.B.S.V. 1            7   7  36
5. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  32        5. Messemaker 2          7   6  30        5. Shah Mata 1           7   7  34
6. Schiebroek/W.Regina 1 7   5  31        6. Volmac Rotterdam 4    7   4  29         6. Vierpaarden 1         7   6  33
7. NRSG W. Steinitz 1    7   4  28 D      7. W.S.V. 1              7   2  30 D      7. Hillegersberg 1       7   5  33  D
8. Groenoord 1           7   1  30 D      8. Overschie 3           7   0  18 D      8. Groenoord 2           7   1  23  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Groothoofd 1          7  14  53  K      1. Schiedam 2            7  10  36 K      1. Reeuwijk 1            7  14  49 K
2. Schiedam 1            7  10  41         2. Spijkenisse 1         7   9  41        2. Schiebroek/W.Regina 2 7   9  39
3. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  35        3. De Zwarte Pion 1      7   9  38         3. Dordrecht 3           7   8  37
4. Het Zwarte Paard 1    7   6  31        4. H.V.O. 3              7   8  34         4. Berkel 1              7   8  34
5. Spangen 3             7   6  31         5. Charlois Europoort 5  7   6  34         5. Papendrecht 1         7   6  31
6. Lombardijen 1         7   5  32        6. Onesimus 1            7   6  34         6. Shell 1               7   5  30
7. Zwijndrecht 2         7   4  28  D      7. Het Houten Paard 1    7   5  31  D      7. NRSG W. Steinitz 2    7   4  28 D
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   4  27 D      8. Maassluis 1           7   3  31  D      8. Ashtapada 1           7   2  29  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Moerkapelle 1         7  11  42  K      1. De Pionier 1          7  12  36  K      1. Hillegersberg 2       7  12  34  K
2. Wester Toren 1        7  10  41        2. Numansdorp 1          7  12  34         2. Volmac Rotterdam 5    7  12  32
3. IJsselmonde 1         7  10  37         3. Spijkenisse 3         7  10  33        3. Krimpen a/d IJssel 4  7   8  31
4. RSR Ivoren Toren 1    7   8  37        4. Rokado 1              7   7  29         4. Ashtapada 2           7   8  27
5. Capelle 1             7   7  36        5. De Zwarte Pion 2      7   5  29         5. Lombardijen 2         7   6  29
6. Eeuwig Schaak 1       7   6  34         6. Het Houten Paard 2    7   5  23        6. W.S.V. 2              7   6  25
7. Rock 1                7   4  30 D      7. Ashtapada 3           7   4  20        7. Wester Toren 2        7   3  23
8. Het Zwarte Paard 2    7   0  21  D      8. Ontspanning 1         7   1  20 D      8. Capelle 3             7   1  20 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Berkel 2              7  13  38 K      1. De Juiste Zet 1       7  12  35  K      1. Messemaker 3          7  12  36 K
2. Charlois Europoort 7  7  10  32        2. Dordrecht 4           7  12  33         2. Schiebroek/W.Regina 3 7  11  38
3. H.V.O. 4              7   7  31         3. Spijkenisse 2         7   9  34        3. Groothoofd 2          7  10  31
4. Spijkenisse 4         7   7  26        4. Overschie 4           7   6  28         4. 't Springende Peert 1 7   9  31
5. Unilever 2            7   7  25        5. IJsselmonde 2         7   6  26        5. Zevenhuizen 1         7   5  25
6. E.B.S.V. 2            7   5  23        6. Schiebroek/W.Regina 4 7   5  26        6. Overschie 5           7   5  24
7. Reeuwijk 2            7   4  23        7. NRSG W. Steinitz 3    7   4  24         7. Gouda Bloemendaal 1   7   4  23
8. W.S.V. 3              7   3  23  D      8. Groenoord 3 (-2)      7   0  16 D      8. H.V.O. 5              7   0  13  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Unilever 1            7  13  36  K      1. Schoonhoven 1         7  10  33  K      1. De IJssel 1           7  14  40  K
2. Alblasserdam 1        7  11  37         2. Eeuwig Schaak 2       7   9  30        2. Pionier/H.I.Ambacht 1 7  10  34
3. Barendrecht 1         7   8  30         3. A.S.V. Indus 1        7   8  32        3. Shah Mata 2           7  10  31
4. De Alblasserwaard 1   7   7  30        4. Lekkerkerk 1          7   8  26         4. Capelle 2             7   7  30
5. Westmaas 1            7   7  24        5. Beijerland 1          7   7  29         5. Ommoord 1             7   6  29
6. Papendrecht 2         7   5  25        6. Charlois Europoort 6  7   7  26        6. Rock 2                7   6  25
7. Sliedrecht 2          7   5  24        7. De IJssel 2           7   6  24        7. Schoonhoven 2         7   3  21
8. Shah Mata 3           7   0  16  D      8. Ommoord 2             7   1  22  D      8. Alblasserdam 2        7   0  12  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Caballo Blanco 1      6  10  30 K      1. Vierpaarden 2         5  10  23  K      1. Zwijndrecht 3         7  12  36 K
2. Charlois Europoort 8  6  10  27        2. Numansdorp 2          5   8  23         2. NS-Rotterdam 1        7  12  33 P
3. Schiedam 3            6   8  27         3. De Pionier 2          5   6  23         3. 't Springende Peert 2 7   9  32
4. Het Zwarte Paard 3    6   7  25        4. Ashtapada 4           5   4  20         4. Pionier/H.I.Ambacht 2 7   6  26
5. Moerkapelle 3         6   3  20        5. Spijkenisse 5         5   2  18        5. Beijerland 2          7   5  26
6. Ommoord 4             6   2  19         6. A.S.V. Indus 2        5   0  12        6. Groothoofd 3          7   4  27
7. Fokker 1              6   2  18            Shell 2 na 3e ronde teruggetrokken      7. Rokado 2              7   4  21
   Shah Mata 4 na 3e ronde teruggetrokken                                             8. Barendrecht 2         7   3  21

Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Onesimus 2            6  10  33 K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  14  44  K
2. Jugoslavija 1         6  10  32 P      2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  11  35  P
3. Krimpen a/d IJssel 5  6   8  27         3. Rock 3                7   9  32
4. Ommoord 3             6   7  22         4. Schiebroek/W.Regina 5 7   7  30
5. Moerkapelle 2         6   4  18        5. Lombardijen 3         7   7  26
6. Reeuwijk 3            6   2  20        6. De Juiste Zet 2       7   4  19
7. Messemaker 4          6   1  14         7. S.G.V. 1              7   4  18
                                           8. Vierpaarden 3         7   0  18