Eindstanden RSB-competitie seizoen 1981/1982

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. H.V.O. 1              7  14  45  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  12  42 K      1. Sliedrecht 1          7  13  44 K
2. Charlois Europoort 3  7  10  40        2. Shah Mata 1           7   8  38        2. Groothoofd 1          7  12  40
3. Schiebroek/W.Regina 1 7   9  35        3. Reeuwijk 1            7   7  36         3. Charlois Europoort 4  7   8  36
4. Krimpen a/d IJssel 2  7   8  38         4. H.V.O. 2              7   7  34        4. Zwijndrecht 1         7   8  34
5. Messemaker 1          7   7  38        5. Volmac Rotterdam 4    7   7  33         5. Vierpaarden 1         7   6  34
6. Dordrecht 2           7   3  29         6. Schiedam 1            7   5  35        6. Groenoord 1           7   5  36
7. Overschie 2           7   3  28 D      7. E.B.S.V. 1            7   5  32 D      7. Wester Toren 1        7   4  32  D
8. S.O.'81 2             7   2  25  D      8. Messemaker 2          7   5  27 D      8. Moerkapelle 1         7   0  23  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Capelle 1             7  13  45 K      1. RSR Ivoren Toren 1    7  11  39 K      1. Spijkenisse 1         7  13  48 K
2. Krimpen a/d IJssel 3  7  10  38         2. Eeuwig Schaak 1       7  10  40        2. Schiebroek/W.Regina 2 7  12  44
3. S.O.'81 3             7   8  40        3. W.S.V. 1              7   9  39         3. IJsselmonde 1         7   9  36
4. Lombardijen 1         7   8  40        4. De IJssel 1           7   8  35         4. De Zwarte Pion 1      7   9  34
5. Overschie 3           7   7  36         5. Berkel 1              7   6  34        5. De Pionier 1          7   5  31
6. H.V.O. 3              7   5  35         6. Schiedam 2            7   6  33        6. Onesimus 1            7   4  32
7. Berkel 2              7   5  29 D      7. Schoonhoven 1         7   5  33 D      7. Hillegersberg 1       7   2  29  D
8. De Juiste Zet 1       7   0  23  D      8. Messemaker 3          7   1  24 D      8. Numansdorp 1          7   2  24 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Papendrecht 1         7  12  48 K      1. Beijerland 1          7  11  34 K (*)  1. A.S.V. Indus 1        7  11  34  K
2. Het Zwarte Paard 1    7  12  47         2. 't Springende Peert 1 7  11  34   (*)  2. Maassluis 1           7  10  32
3. Charlois Europoort 5  7   9  39        3. Shah Mata 2           7  10  33        3. Charlois Europoort 6  7  10  30
4. Shell 1               7   7  30         4. Ashtapada 2           7   7  27        4. H.V.O. 4              7   7  29
5. Unilever 1            7   6  34        5. Het Houten Paard 1    7   6  26        5. Spijkenisse 2         7   5  27
6. Hillegersberg 2       7   5  30        6. Spijkenisse 3         7   4  24         6. Het Houten Paard 2    7   5  26
7. Dordrecht 3           7   4  31 D      7. De Zwarte Pion 2      7   4  22         7. Rokado 1              7   4  24
8. Groenoord 2           7   1  18 D      8. Vierpaarden 2         7   3  21 D      8. Ashtapada 3           7   4  20 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Rock 1                7  13  37  K      1. Spijkenisse 4         7  13  36 K      1. Groothoofd 2          7  13  38  K
2. NRSG W. Steinitz 2    7  12  34        2. Ashtapada 1           7  11  33        2. Caballo Blanco 1      7  12  34
3. Reeuwijk 2            7   9  29         3. Jugoslavija 1         7  10  32        3. Barendrecht 1         7  11  38
4. Gouda Bloemendaal 1   7   8  30         4. Schiebroek/W.Regina 3 7   8  31        4. Dordrecht 4           7   7  24
5. W.S.V. 2              7   4  25        5. Charlois Europoort 7  7   4  26         5. Onesimus 2            7   5  29
6. Overschie 5           7   4  25         6. S.O.'81 4             7   4  24         6. Numansdorp 2          7   4  21
7. Zevenhuizen 1         7   4  23         7. Capelle 2             7   4  23        7. Zwijndrecht 3         7   2  20
8. Charlois Europoort 8  7   2  20  D      8. NS-Rotterdam 1        7   2  16 D      8. IJsselmonde 2         7   2  19  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Schiebroek/W.Regina 4 7  11  37  K      1. De Alblasserwaard 1   7  13  37  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  13  37  K
2. Volmac Rotterdam 5    7  11  33         2. Alblasserdam 1        7  10  35        2. Pionier/H.I.Ambacht 1 7  12  38
3. Papendrecht 2         7   9  29         3. Zwijndrecht 2         7  10  31        3. Lekkerkerk 1          7   6  29
4. Het Zwarte Paard 2    7   8  28         4. Rock 2                7   8  29         4. Eeuwig Schaak 2       7   6  26
5. Sliedrecht 2          7   6  27         5. RSR Ivoren Toren 2    7   7  29        5. Wester Toren 2        7   6  26
6. E.B.S.V. 2            7   4  24        6. Westmaas 1            7   3  21         6. De IJssel 2           7   5  21
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   4  22         7. Krimpen a/d IJssel 4  7   3  21         7. Unilever 2            7   4  26
8. Overschie 4           7   3  23 D      8. Lombardijen 2         7   2  19 D      8. Schoonhoven 2         7   4  19 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Capelle 3             7  12  35 K      1. De Pionier 2          7  13  41 K      1. Groothoofd 3          7  14  44  K
2. Maassluis 2           7  10  30 P      2. Stellendam 1          7  11  32 P      2. Alblasserdam 2        7   8  27
3. Rock 3                7   9  34         3. A.S.V. Indus 2        7  10  32        3. Beijerland 2          7   7  28
4. S.O.'81 5             7   8  31        4. Oostflakkee 1         7   8  32        4. Rokado 2              7   7  27
5. Reeuwijk 3            7   6  26        5. Ashtapada 4           7   6  25         5. Pionier/H.I.Ambacht 2 7   7  27
6. Lombardijen 3         7   5  21        6. Spijkenisse 5         7   5  27        6. 't Springende Peert 2 7   5  25
7. Fokker 1              7   4  23        7. Wester Toren 3        7   2  20         7. Capelle 4             7   4  23
8. Moerkapelle 3         7   2  21         8. S.G.V. 1              7   1  12        8. Volmac Rotterdam 6    7   4  22

Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. Onesimus 3            7  11  34  K      1. Het Zwarte Paard 3    7  13  40  K      (*) 3A: Beijerland wint beslissings-
2. Shah Mata 3           7   8  33         2. H.V.O. 5              7  12  41 P              wedstrijd
3. Schiebroek/W.Regina 5 7   8  32         3. Schiebroek/W.Regina 6 7   8  30
4. Moerkapelle 2         7   7  26         4. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   7  25
5. Messemaker 4          7   7  25        5. Groenoord 3           7   6  25
6. Krimpen a/d IJssel 5  7   6  26         6. Schiedam 3            7   6  24
7. S.O.'81 6             7   5  23        7. S.O.'81 7             7   2  20
8. Spijkenisse 6         7   4  24         8. De Juiste Zet 2       7   2  18