Eindstanden RSB-competitie seizoen 1982/1983

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Volmac Rotterdam 3    7  12  43 K      1. Groothoofd 1          7  14  45 K      1. Charlois Europoot 4   7  11  44 K
2. S.O.'81 1             7  12  42        2. Spijkenisse 1         7  10  39         2. Overschie 2           7  10  40
3. Krimpen a/d IJssel 2  7  10  39        3. Groenoord 1           7   8  38         3. Zwijndrecht 1         7   9  37
4. Schiebroek/W.Regina 1 7   7  33         4. Capelle 1             7   8  37         4. Shah Mata 1           7   8  35
5. Dordrecht 2           7   5  31         5. S.O.'81 2             7   7  35        5. Reeuwijk 1            7   7  36
6. Messemaker 1          7   4  31        6. Volmac Rotterdam 4    7   6  33         6. Schiedam 1            7   6  29
7. Sliedrecht 1          7   4  31  D      7. Vierpaarden 1         7   3  27 D      7. RSR Ivoren Toren 1    7   4  31  D
8. NRSG W. Steinitz 1    7   2  28  D      8. H.V.O. 2              7   0  24 D      8. Papendrecht 1         7   1  26 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Lombardijen 1         7   9  39  K      1. Charlois Europoort 5  7  13  45  K      1. Het Zwarte Paard 1    7  14  53  K
2. Overschie 3           7   9  38        2. Schiebroek/W.Regina 2 7  11  40         2. IJsselmonde 1         7  12  44
3. Wester Toren 1        7   8  36        3. Unilever 1            7  10  37        3. Groothoofd 2          7  10  43
4. Rock 1                7   8  36         4. Krimpen a/d IJssel 3  7   9  36        4. Messemaker 2          7   5  26
5. Berkel 1              7   7  37        5. W.S.V. 1              7   4  32        5. S.O.'81 3             7   4  31
6. De Pionier 1          7   6  33        6. Moerkapelle 1         7   4  31         6. Beijerland 1          7   4  27
7. A.S.V. Indus 1        7   5  27  D      7. De IJssel 1           7   3  27 D      7. Eeuwig Schaak 1       7   4  26  D
8. De Zwarte Pion 1      7   4  32  D      8. De Alblasserwaard 1   7   2  30  D      8. Onesimus 1            7   3  29 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. E.B.S.V. 1            7  12  42  K      1. Capelle 3             7  14  39 K      1. NRSG W. Steinitz 2    7  14  42 K
2. Hillegersberg 1       7  11  41        2. Barendrecht 1         7  10  34        2. Spijkenisse 3         7  10  30
3. Shell 1               7   7  34         3. Zwijndrecht 2         7   8  31         3. Numansdorp 1          7   9  29
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   6  35        4. Shah Mata 2           7   8  29         4. De Zwarte Pion 2      7   7  27
5. Schiebroek/W.Regina 3 7   6  32        5. Overschie 4           7   6  24        5. De Pionier 2          7   6  25
6. Spijkenisse 2         7   5  33        6. Messemaker 3          7   5  25        6. Het Houten Paard 2    7   5  28
7. H.V.O. 3              7   5  31  D      7. Rokado 1              7   4  21 D      7. Ashtapada 2           7   3  22  D
8. Schiedam 2            7   4  30  D      8. Rock 2                7   1  18 D      8. Capelle 2             7   2  19  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Maassluis 1           7  13  33 K      1. Alblasserdam 1        7  11  34 K      1. Schoonhoven 1         6  12  37  K
2. Ashtapada 1           7  12  33        2. 't Springende Peert 1 7  10  32         2. Gouda Bloemendaal 1   6   9  30
3. Het Houten Paard 1    7  10  36        3. Groothoofd 3          7   9  31         3. W.S.V. 2              6   6  23
4. Spijkenisse 4         7   8  31        4. Sliedrecht 2          7   7  27        4. Lekkerkerk 1          6   6  22
5. Charlois Europoort 6  7   6  30        5. Hillegersberg 2       7   6  29         5. Zwijndrecht 3         6   5  24
6. Stellendam 1          7   5  23        6. Dordrecht 4           7   6  27        6. Onesimus 3            6   4  19
7. Numansdorp 2          7   2  17 D      7. Papendrecht 2         7   5  26  D      7. De IJssel 2           6   0  11 D
8. Westmaas 1            7   0  17 D      8. De Juiste Zet 1       7   2  16 D         Wester Toren 2 teruggetrokken

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Het Zwarte Paard 2    7  12  36  K      1. Reeuwijk 2            7  11  36 K      1. Pionier/H.I.Ambacht 1 7  14  39  K
2. Jugoslavija 1         7  10  33         2. H.V.O. 4              7   9  32         2. Dordrecht 3           7  10  36
3. RSR Ivoren Toren 2    7   9  32         3. Berkel 2              7   9  26         3. Krimpen a/d IJssel 4  7  10  32
4. Volmac Rotterdam 5    7   9  30         4. E.B.S.V. 2            7   8  29        4. Schiebroek/W.Regina 4 7   9  31
5. Groenoord 2           7   8  30        5. S.O.'81 4             7   7  27        5. Het Zwarte Paard 3    7   6  26
6. Onesimus 2            7   5  24        6. Zevenhuizen 1         7   6  26         6. Caballo Blanco 1      7   4  21
7. Eeuwig Schaak 2       7   2  21  D      7. Charlois Europoort 7  7   4  23  D      7. Unilever 2            7   3  21  D
8. H.V.O. 5              7   1  17  D      8. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   2  23 D      8. Maassluis 2           7   0  15 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. NRSG W. Steinitz 3    7  12  32 K      1. Schiebroek/W.Regina 5 6  11  33 K      1. Barendrecht 2         7  11  35  K
2. Tibbab 1              7  11  36  P      2. Pionier/H.I.Ambacht 2 6   9  29 P      2. 't Springende Peert 2 7   9  31 P
3. Overschie 5           7   8  27        3. Gouda Bloemendaal 2   6   7  24         3. De Alblasserwaard 2   7   8  30  P
4. Shah Mata 3           7   7  29         4. Schoonhoven 2         6   5  23         4. Rokado 2              7   7  27
5. NS-Rotterdam 1        7   7  28         5. W.S.V. 3              6   5  21        5. Fokker 1              7   7  26
6. S.O.'81 5             7   6  27        6. S.O.'81 6             6   4  22        6. Alblasserdam 2        7   5  24
7. Rock 3                7   3  21         7. Moerkapelle 3         6   1  14         7. Spijkenisse 6         7   5  24
8. Hillegersberg 3       7   2  22           Lekkerkerk 2 na 4e r. teruggetrokken    8. Groothoofd 4          7   4  25

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. IJsselmonde 2         7  14  44  K      1. Ashtapada 3           5   9  24 K      1. Groenoord 3           6   9  27  K
2. Krimpen a/d IJssel 5  7  10  35  P      2. RSR Ivoren Toren 3    5   8  27  P      2. Lombardijen 2         6   8  31  P
3. Charlois Europoort 8  7   9  31 P      3. A.S.V. Indus 2        5   6  22        3. Vierpaarden 2         6   7  24
4. Moerkapelle 2         7   9  31         4. Spijkenisse 5         5   4  17        4. IJsselmonde 3         6   5  23
5. Lombardijen 3         7   6  22         5. Shah Mata 4           5   2  14        5. Schiedam 3            6   5  22
6. Papendrecht 3         7   3  20        6. Onesimus 4            5   1  14         6. Volmac Rotterdam 6    6   4  23
7. Dordrecht 5           7   3  21            Het Zwarte Paard 4 na 3e ronde          7. Schiebroek/W.Regina 6 6   4  16
8. Reeuwijk 3            7   2  19                                  teruggetrokken

Vierde klasse G
1. Oostflakkee 1         5   9  27  K
2. De Pionier 3          5   8  29  P
3. Ashtapada 4           5   6  21
4. Vierpaarden 3         5   3  13
5. Beijerland 2          5   2  15
6. S.O.'81 7             5   2  13
   Spijkenisse 7 teruggetrokken