Eindstanden RSB-competitie seizoen 1985/1986

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. S.O.'81 1             7  12  43  K      1. Charlois Europoort 3  7  14  45  K      1. Spijkenisse 1         7  12  43  K
2. Groothoofd 1          7  10  42 P      2. Sliedrecht 1          7  10  39  P      2. Volmac Rotterdam 4    7  10  40  P
3. Capelle 1             7  10  41 P      3. Dordrecht 2           7   7  37         3. Schiedam 1            7   8  33  P
4. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  34  P      4. Schoonhoven 1         7   6  35         4. Schiebroek/W.Regina 1 7   7  37
5. Het Zwarte Paard 1    7   6  32 P      5. Messemaker 1          7   6  34        5. NRSG W. Steinitz 1    7   7  36
6. H.V.O. 1              7   6  30        6. Krimpen a/d IJssel 3  7   5  33         6. Shell 1               7   6  32
7. Shah Mata 1           7   4  31         7. Groothoofd 2          7   5  30  D      7. S.O.'81 2             7   4  29 D
8. Reeuwijk 1            7   2  25         8. Hillegersberg 1       7   3  26 D      8. Overschie 2           7   2  29  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Spijkenisse 2         7  12  41  K      1. Capelle 2             7  10  40  K      1. RSR Ivoren Toren 1    7  12  45  K
2. S.O.'81 3             7  10  39  P      2. IJsselmonde 1         7  10  40  P      2. Groenoord 1           7   9  41 P
3. Schiebroek/W.Regina 2 7   9  39        3. Moerkapelle 1         7  10  39 P      3. Shah Mata 2           7   9  37
4. De Zwarte Pion 1      7   6  32         4. Reeuwijk 2            7   9  33        4. H.V.O. 2              7   7  34
5. Barendrecht 1         7   5  34         5. E.B.S.V. 1            7   6  35         5. Schiebroek/W.Regina 3 7   6  35
6. Maassluis 1           7   5  33        6. W.S.V. 1              7   6  34         6. Jugoslavija 1         7   6  34
7. Unilever 1            7   5  30  D      7. De IJssel 1           7   5  31 D      7. Krimpen a/d IJssel 4  7   6  30  D
8. De Pionier 1          7   4  31  D      8. Berkel 1 (-2)         7  -2  26 D      8. Onesimus 2            7   1  22  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Onesimus 1            7  12  42  K      1. Volmac Rotterdam 5    7  14  39  K      1. S.O.'81 4             6  11  29 K
2. Charlois Europoort 4  7   9  38  P      2. Rock 2                7  10  32        2. Charlois Europoort 5  6  10  29  P
3. Rock 1                7   8  36        3. RSR Ivoren Toren 2    7   9  26         3. H.V.O. 4              6   7  25
4. Dordrecht 3           7   7  36         4. H.V.O. 3              7   7  28        4. E.B.S.V. 2            6   5  23
5. Lombardijen 1         7   7  36         5. Shah Mata 3           7   6  28        5. Groenoord 3           6   4  21
6. Pionier/H.I.Ambacht 1 7   6  28         6. NRSG W. Steinitz 3    7   4  24         6. Overschie 4 (-2)      6   3  23
7. Zwijndrecht 1         7   5  33 D      7. Charlois Europoort 6  7   3  23 D      7. Berkel 2              6   0  16 D
8. IJsselmonde 2         7   2  30  D      8. Spijkenisse 4         7   3  22  D         Tibbab 1 na 6e ronde teruggetrokken

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  14  38 K      1. Ashtapada 1           7  12  42  K      1. Groothoofd 3          6  10  29  K
2. Messemaker 2          7  10  37  P      2. Wester Toren 1        7  12  36 P      2. Beijerland 1          6   9  28 P
3. Schoonhoven 2         7   7  30         3. De Penning 1          7  11  33        3. Sliedrecht 2          6   8  29
4. Moerkapelle 2         7   7  26         4. Groenoord 2           7   6  28         4. Papendrecht 1         6   6  26
5. Gouda Bloemendaal 1   7   6  26         5. Schiedam 2            7   6  27        5. 't Springende Peert 1 6   6  23
6. S.O.'81 5             7   5  22         6. Het Zwarte Paard 2    7   6  25        6. Rokado 1              6   3  16
7. Lekkerkerk 1          7   4  23  D      7. Krimpen a/d IJssel 5  7   3  17  D      7. Eeuwig Schaak 2       6   0  15 D
8. De IJssel 2           7   3  21 D      8. Capelle 4             7   0  14  D         De Alblasserwaard 2 teruggetrokken

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. NRSG W. Steinitz 2    7  12  40 K      1. De Alblasserwaard 1   7  13  33 K      1. Het Houten Paard 1    7  13  38  K
2. Overschie 3           7  10  32         2. Dordrecht 4           7  10  35        2. Spijkenisse 3         7  11  32 P
3. Fokker 1              7   7  27         3. Alblasserdam 1        7  10  34        3. Oostflakkee 1         7   7  29
4. Volmac Rotterdam 6    7   7  24         4. Zwijndrecht 2         7   7  29         4. De Pionier 2          7   7  28
5. Eeuwig Schaak 1       7   6  28         5. 't Springende Peert 2 7   7  28         5. Stellendam 1          7   6  27
6. Charlois Europoort 7  7   6  25         6. Papendrecht 2         7   7  26        6. Vierpaarden 1         7   4  25
7. Capelle 3             7   5  27 D      7. Numansdorp 1          7   2  25 D      7. Ashtapada 2           7   4  24 D
8. Hillegersberg 2       7   3  20  D      8. Groothoofd 4          7   0  11 D      8. De Penning 2          7   4  20  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. NS-Rotterdam 1        7  13  32 K      1. Het Houten Paard 2    5  10  27 K      1. Charlois Europoort 8  6  11  31  K
2. Shah Mata 4           7  11  32  P      2. Ontspanning 1         5   8  21 P      2. Rock 3                6  10  30 P
3. Lombardijen 3         7   9  33 P      3. De Pionier 3          5   6  25 P      3. Lombardijen 2         6   8  28  P
4. De Pionier 4          7   8  32         4. Unilever 2            5   4  19        4. NRSG W. Steinitz 4    6   6  26
5. Spijkenisse 5         7   6  28         5. IJsselmonde 3         5   2  15         5. RSR Ivoren Toren 3    6   5  26
6. Ashtapada 3           7   4  23         6. De Penning 3 (-2)     5  -2  11         6. Ashtapada 4           6   2  18
7. Onesimus 3            7   3  21                                                    7. Shah Mata 5           6   0   7
8. Het Houten Paard 3    7   2  22         

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. W.S.V. 1              7  12  36  K      1. Beijerland 2          6  10  32  K      1. H.V.O. 5              7  13  35  K
2. Barendrecht 2         7  10  31  P      2. S.O.'81 6             6  10  30 P      2. Maassluis 2           7   9  32  P
3. Zwijndrecht 3         7   9  32 P      3. Alblasserdam 2        6   7  24 P      3. Schiedam 3            7   9  27 P
4. Sliedrecht 3          7   8  28        4. Dordrecht 7           6   6  24        4. Caballo Blanco 1      7   8  33
5. Reeuwijk 3            7   6  25        5. Papendrecht 3         6   5  19        5. Schiebroek/WR 5 (-2)  7   5  30
6. Westmaas 1 (-2)       7   4  26        6. Eeuwig Schaak 4       6   3  18        6. Krimpen a/d IJ 6 (-2) 7   4  28
7. Moerkapelle 3         7   3  21        7. Lombardijen 4         6   1  18        7. Groenoord 4 (-2)      7   1  21
8. Dordrecht 5           7   2  22           Krimpen 7 na 2e ronde teruggetrokken    8. Het Zwarte Paard 3    7   1  16

Vierde klasse G
1. Schiebroek/W.Regina 4 5  10  29  K
2. Messemaker 3          5   7  23  P
3. Dordrecht 6           5   6  19  P
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 5   4  17
5. Eeuwig Schaak 3       5   2  17
6. Schoonhoven 3         5   1  14