Eindstanden RSB-competitie seizoen 1986/1987

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Spijkenisse 1         7  12  36  K      1. Moerkapelle 1         7  12  32  K      1. Groenoord 1           7  11  31  K
2. Shah Mata 1           7  12  32        2. RSR Ivoren Toren 1    7  11  32 P      2. Schiebroek/W.Regina 1 7  10  32
3. Charlois Europoort 3  7   8  31         3. Capelle 2             7  11  30        3. Dordrecht 2           7  10  32
4. Volmac Rotterdam 4    7   6  29        4. S.O.'81 2             7   6  28         4. NRSG W. Steinitz 1    7   8  30
5. H.V.O. 1              7   6  28         5. Onesimus 1            7   6  24        5. Spijkenisse 2         7   8  28
6. Reeuwijk 1            7   5  25         6. Krimpen a/d IJssel 3  7   4  27        6. Charlois Europoort 4  7   6  30
7. Sliedrecht 1          7   5  24  D      7. Messemaker 1          7   4  27  D      7. Shell 1               7   3  25  D
8. HZP Schiedam 2        7   2  18  D      8. Schoonhoven 1         7   2  22  D      8. IJsselmonde 1         7   0  15 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Groothoofd 2          7  13  39  K      1. Shah Mata 2           7  13  35  K      1. W.S.V. 1              7  10  33  K
2. Barendrecht 1         7  11  35         2. Maassluis 1           7  10  33         2. Reeuwijk 2            7   9  33
3. Het Houten Paard 1    7  10  32         3. Schiebroek/W.Regina 2 7   8  27        3. Messemaker 2          7   9  28
4. Dordrecht 3           7   8  29        4. E.B.S.V. 1            7   7  31        4. Groothoofd 3          7   8  27
5. De Zwarte Pion 1      7   5  23         5. Volmac Rotterdam 5    7   7  28         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   7  29
6. Spijkenisse 3         7   4  22        6. Wester Toren 1        7   5  23        6. S.O.'81 3             7   6  29
7. Ashtapada 1           7   3  23  D      7. H.V.O. 2              7   4  24 D      7. De Alblasserwaard 1   7   6  27  D
8. Beijerland 1          7   2  20  D      8. S.O.'81 4             7   2  21  D      8. Pionier/H.I.Ambacht 1 7   1  17 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Overschie 2           7  13  43 K      1. De Penning 1          7  14  42  K      1. Unilever 1            7  12  35 K
2. Hillegersberg 1       7  11  38  P      2. De Pionier 1          7  12  43         2. RSR Ivoren Toren 2    7  12  34
3. Rock 1                7  10  31         3. Het Houten Paard 2    7   8  31         3. Shah Mata 3           7   8  29
4. Lombardijen 1         7   8  28         4. Lombardijen 2         7   7  28        4. Zwijndrecht 1         7   7  30
5. Schiebroek/W.Regina 3 7   7  23        5. Stellendam 1          7   6  23        5. Volmac Rotterdam 6    7   6  27
6. Charlois Europoort 5  7   3  22         6. Oostflakkee 1         7   5  24        6. Charlois Europoort 6  7   6  27
7. NRSG W. Steinitz 2    7   2  20  D      7. Ontspanning 1         7   2  17 D      7. Rock 2                7   3  19  D
8. Jugoslavija 1         7   2  18  D      8. Vierpaarden 1         7   2  14  D      8. Lombardijen 3         7   2  20 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. De IJssel 1           7  14  38 K      1. Alblasserdam 1        6   9  27  K      1. HZP Schiedam 3        7  13  40  K
2. Moerkapelle 2         7  10  34         2. Dordrecht 4           6   7  24         2. Berkel 1              7  12  33
3. Krimpen a/d IJssel 4  7   8  33        3. Papendrecht 1         6   6  24         3. H.V.O. 3              7  10  31
4. W.S.V. 2              7   7  30         4. 't Springende Peert 1 6   5  24         4. Onesimus 2            7   7  28
5. S.O.'81 5             7   6  22         5. Eeuwig Schaak 1       6   5  23        5. De Pionier 2          7   5  25
6. Schoonhoven 2         7   5  27         6. Zwijndrecht 2         6   5  23         6. E.B.S.V. 2            7   4  24
7. Messemaker 3          7   3  20 D      7. Rokado 1              6   5  22 D      7. NS-Rotterdam 1        7   4  19 D
8. Gouda Bloemendaal 1   7   3  18 D         Fokker 1 teruggetrokken                 8. S.O.'81 6             7   1  21 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Charlois Europoort 7  7  13  38 K      1. Overschie 3           7  14  44  K      1. Zwijndrecht 3         7  13  43  K
2. Groenoord 2           7  13  34         2. NRSG W. Steinitz 3    7  11  33         2. Sliedrecht 2          7  13  41 P
3. H.V.O. 4              7   7  28        3. Schiebroek/W.Regina 4 7  10  35         3. Dordrecht 5           7   9  34
4. HZP Schiedam 4        7   6  27        4. Rock 3                7   8  25         4. 't Springende Peert 2 7   8  23
5. Overschie 4           7   6  27         5. IJsselmonde 2         7   7  27        5. Barendrecht 2         7   6  31
6. Shah Mata 4           7   5  26         6. H.V.O. 5              7   4  23        6. Alblasserdam 2        7   4  17
7. De Pionier 3          7   5  22 D      7. Groenoord 3           7   2  21 D      7. Papendrecht 2         7   3  19  D
8. Maassluis 2           7   1  20  D      8. HZP Schiedam 5        7   0  14 D      8. Beijerland 2          7   0  15  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Spijkenisse 5         5   8  25 K      1. Numansdorp 1          6  12  34  K      1. Spijkenisse 4         6  12  34  K
2. RSR Ivoren Toren 3    5   7  24        2. Barendrecht 3         6   8  26         2. Ashtapada 2           6   8  28
3. De Penning 2          5   6  21         3. Westmaas 1            6   7  25        3. Hillegersberg 2       6   8  26
4. Ashtapada 4           5   5  20         4. Dordrecht 7           6   7  25         4. Het Houten Paard 3    6   6  22
5. Lombardijen 4         5   2  15         5. Groothoofd 5          6   6  23         5. De Pionier 4          6   5  22
6. Onesimus 3            5   2  14         6. Eeuwig Schaak 3       6   2  18        6. Charlois Europoort 8  6   2  21
   S.O.'81 7 teruggetrokken                7. Sliedrecht 4          6   0  16         7. De Penning 3          6   1  14

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Sliedrecht 3          5   9  26  K      1. Berkel 2              5  10  31  K      1. Shah Mata 5           5  10  28  K
2. Groothoofd 4          5   7  24        2. Unilever 2            5   8  23         2. Capelle 5             5   8  24
3. Capelle 3             5   7  24         3. Ashtapada 3           5   6  20        3. Krimpen a/d IJssel 5  5   6  22
4. Eeuwig Schaak 2       5   5  21        4. Overschie 5           5   3  17         4. NRSG W. Steinitz 4    5   4  21
5. Dordrecht 6           5   2  18         5. Spijkenisse 6         5   1  16        5. Reeuwijk 4            5   2  19
6. Papendrecht 3         5   0   6         6. E.B.S.V. 3 (-2)       5   0  12         6. Dordrecht 8           5   0   5

Vierde klasse G                            Vierde klasse H
1. Reeuwijk 3            7  12  42 K      1. Parsifal 1            5  10  36 K
2. Lekkerkerk 1          7  11  32        2. Caballo Blanco 1      5   8  31
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  10  28        3. Schiebroek/W.Regina 5 5   5  16
4. Moerkapelle 3         7   6  26        4. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 5   4  18
5. W.S.V. 3              7   5  25        5. HZP Schiedam 6        5   3  13
6. De IJssel 2           7   4  23         6. Shah Mata 6           5   0   4
7. Capelle 4             7   4  23
8. Schoonhoven 3         7   4  22