Eindstanden RSB-competitie seizoen 1987/1988

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Shah Mata 1           7  13  35  K      1. Capelle 2             7  11  34 K      1. S.O.'81 2             7  10  31  K
2. Volmac Rotterdam 4    7  10  31        2. Hillegersberg 1       7  11  33         2. Charlois Europoort 4  7   9  30
3. Charlois Europoort 3  7   7  26         3. Sliedrecht 1          7   9  31        3. Shah Mata 2           7   8  27
4. Moerkapelle 1         7   6  28         4. Groothoofd 2          7   6  27        4. Spijkenisse 2         7   7  29
5. Groenoord 1           7   6  27         5. Schiebroek/W.Regina 1 7   6  25        5. W.S.V. 1              7   7  26
6. RSR Ivoren Toren 1    7   6  26        6. Overschie 2           7   5  25         6. HZP Schiedam 2        7   6  26
7. H.V.O. 1 (-2)         7   5  30  D      7. Dordrecht 2           7   4  25 D      7. Onesimus 1            7   5  28 D
8. Reeuwijk 1            7   1  20  D      8. Krimpen a/d IJssel 3  7   4  21 D      8. NRSG W. Steinitz 1    7   4  25 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Shell 1               7  13  33 K      1. Messemaker 1          7  14  37 K      1. Lombardijen 1         7  13  36  K
2. Overschie 3           7  10  32         2. Barendrecht 1         7  12  38        2. Het Houten Paard 1    7  13  35
3. Maassluis 1           7   9  30        3. Groothoofd 3          7   9  31         3. De Zwarte Pion 1      7  10  30
4. Charlois Europoort 5  7   9  30         4. E.B.S.V. 1            7   7  25        4. Charlois Europoort 6  7   7  23
5. Reeuwijk 2            7   8  31        5. Sliedrecht 2          7   6  28        5. IJsselmonde 1         7   4  27
6. Volmac Rotterdam 5    7   4  27         6. Alblasserdam 1        7   4  25        6. De Penning 1          7   4  26
7. Schiebroek/W.Regina 3 7   2  21  D      7. Rock 1                7   3  22  D      7. Spijkenisse 3         7   3  24  D
8. Unilever 1            7   1  18 D      8. Wester Toren 1        7   1  15 D      8. HZP Schiedam 3        7   2  21 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Schiebroek/W.Regina 2 7  12  34  K      1. Parsifal 1            7  14  40 K      1. Volmac Rotterdam 6    7  12  33 K
2. S.O.'81 3             7   9  27        2. Ashtapada 1           7  10  33         2. Groenoord 2           7  11  39
3. Zwijndrecht 1         7   8  27        3. De Pionier 2          7   9  29        3. HZP Schiedam 4        7   9  32
4. Dordrecht 3           7   6  28        4. Het Houten Paard 2    7   7  24        4. Spijkenisse 4         7   7  26
5. Messemaker 2          7   6  26        5. Shah Mata 3           7   6  32         5. Caballo Blanco 1      7   6  26
6. De IJssel 1           7   5  28         6. Oostflakkee 1         7   5  25         6. Schiebroek/W.Regina 4 7   6  24
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   5  26 D      7. H.V.O. 3              7   4  24 D      7. H.V.O. 4              7   3  23  D
8. Schoonhoven 1         7   5  25 D      8. Spijkenisse 5         7   1  15  D      8. E.B.S.V. 2            7   2  19 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. De Pionier 1          7  12  41  K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  11  32 K      1. Capelle 3             7  11  34  K
2. Shah Mata 5           7   9  25        2. Zwijndrecht 3         7  10  35        2. Dordrecht 4           7  10  30
3. Onesimus 2            7   8  29         3. Overschie 4           7   9  31        3. Numansdorp 1          7  10  29
4. H.V.O. 2              7   7  27        4. S.O.'81 4             7   7  30         4. Eeuwig Schaak 1       7   8  33
5. Stellendam 1          7   7  27        5. NRSG W. Steinitz 3    7   6  21         5. Barendrecht 2         7   8  33
6. Ashtapada 2           7   5  26         6. Capelle 5 (-2, -2)    7   5  30         6. Sliedrecht 3          7   5  24
7. RSR Ivoren Toren 3    7   4  26  D      7. Charlois Europoort 7  7   2  22 D      7. Beijerland 1          7   4  24 D
8. IJsselmonde 2         7   4  21 D      8. Lombardijen 2         7   2  21  D      8. 't Springende Peert 2 7   0  14 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Papendrecht 1         7  14  38 K      1. Berkel 1              7  13  37 K      1. Jugoslavija 1         7  12  36 K
2. 't Springende Peert 1 7   9  30        2. Reeuwijk 3            7   8  31        2. Krimpen a/d IJssel 4  7  12  36
3. Groothoofd 4          7   9  29         3. W.S.V. 2              7   8  29         3. Moerkapelle 2         7  10  34
4. Zwijndrecht 2         7   8  31        4. S.O.'81 5             7   8  26        4. Lekkerkerk 1          7   7  30
5. Dordrecht 5           7   5  25        5. NRSG W. Steinitz 2    7   7  32         5. Schoonhoven 2         7   7  25
6. Pionier/H.I.Ambacht 1 7   5  25         6. Shah Mata 4           7   6  27        6. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   4  23
7. Barendrecht 3         7   4  22 D      7. Unilever 2            7   6  22 D      7. Berkel 2              7   4  20 D
8. Alblasserdam 2        7   2  21 D      8. Rock 2                7   0  17 D      8. H.V.O. 5              7   0  18  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Groenoord 3           5   9  27 K      1. Groothoofd 5          6  11  31 K      1. Rokado 1              5   9  30  K
2. Capelle 5             5   9  24  P      2. Papendrecht 2         6   9  29  P      2. Westmaas 1            5   8  25  P
3. Hillegersberg 2       5   5  22        3. Capelle 6             6   7  25         3. Eeuwig Schaak 3       5   5  19
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 5   3  16         4. Krimpen 5             6   6  26        4. Papendrecht 3         5   4  19
5. Lombardijen 3         5   2  15        5. Eeuwig Schaak 2       6   6  25        5. Numansdorp 2          5   2  15
6. Shah Mata 6           5   2  14        6. Dordrecht 8           6   2  14         6. Dordrecht 9           5   2  11
                                           7. Sliedrecht 4          6   1  16           Beijerland 2 teruggetrokken

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Stikmat 1             7  14  44 K      1. Gouda Bloemendaal 1   5   7  22  K      1. Dordrecht 7           5   9  23 K
2. De Pionier 3          7  10  37  P      2. Messemaker 3          5   6  22  P      2. Ontspanning 1         5   7  24  P
3. Wester Toren 2        7   8  27        3. De IJssel 2           5   5  21         3. De Penning 2          5   7  23  P
4. HZP Schiedam 5        7   7  28         4. Moerkapelle 3         5   5  20         4. Het Houten Paard 3    5   4  20
5. Groenoord 5           7   7  26        5. W.S.V. 3              5   4  20         5. De Pionier 4          5   3  19
6. Capelle 7             7   5  26        6. Schoonhoven 3         5   3  15         6. Ashtapada 4           5   0  10
7. S.O.'81 6             7   5  18           Reeuwijk 4 teruggetrokken
8. Overschie 5           7   0  15

Vierde klasse G
1. Dordrecht 6           7  13  37  K
2. Groenoord 4           7  12  34 P
3. Maassluis 2           7   8  34 P
4. Rock 3                7   7  29
5. Shell 2               7   6  24
6. Ashtapada 3           7   5  25
7. Shah Mata 7           7   3  18
8. NRSG W. Steinitz 4    7   2  20