Eindstanden RSB-competitie seizoen 1988/1989

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Groenoord 1           7  10  32 K      1. Sliedrecht 1          7  11  36  K      1. Messemaker 1          7  10  32  K
2. Charlois Europoort 3  7  10  32        2. H.V.O. 1              7  11  35        2. Schiebroek/W.Regina 2 7  10  29
3. Volmac Rotterdam 4    7   9  32        3. Schiebroek/W.Regina 1 7  10  31        3. Charlois Europoort 4  7   9  30
4. Moerkapelle 1         7   8  28        4. Groothoofd 2          7   9  32         4. Reeuwijk 1            7   8  30
5. RSR Ivoren Toren 1    7   8  28        5. Het Houten Paard 1    7   8  26        5. HZP Schiedam 2        7   6  26
6. Capelle 2             7   5  28        6. Spijkenisse 2         7   5  25        6. Shah Mata 2           7   6  25
7. Hillegersberg 1       7   4  21  D      7. Shell 1               7   2  20 D      7. Overschie 2           7   5  26 D
8. S.O.'81 2             7   2  20  D      8. Lombardijen 1         7   0  16 D      8. W.S.V. 1              7   2  23 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Barendrecht 1         7  13  41  K      1. Dordrecht 2           7  14  39  K      1. De Pionier 1          7  11  32 K
2. Alblasserdam 1        7  11  31        2. Onesimus 1            7  10  31        2. NRSG W. Steinitz 1    7   9  31
3. Sliedrecht 2          7   8  27        3. Capelle 3             7   8  28        3. De Zwarte Pion 1      7   9  31
4. Zwijndrecht 1         7   6  27         4. Volmac Rotterdam 5    7   7  30         4. Krimpen a/d IJssel 3  7   8  28
5. Dordrecht 3           7   5  24        5. Maassluis 1           7   7  28        5. De Penning 1          7   7  27
6. Jugoslavija 1         7   5  23        6. IJsselmonde 1         7   6  25         6. Parsifal 1            7   6  28
7. Papendrecht 1         7   4  25  D      7. Overschie 3           7   4  23 D      7. S.O.'81 3             7   4  24  D
8. Groothoofd 3          7   4  24  D      8. Charlois Europoort 5  7   0  18  D      8. RSR Ivoren Toren 2    7   2  21  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. De IJssel 1           7  10  33 K      1. Wester Toren 1        7  11  34  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  13  39  K
2. Messemaker 2          7  10  32        2. Zwijndrecht 3         7  10  31         2. Shah Mata 4           7  12  37
3. E.B.S.V. 1            7   9  30        3. Groothoofd 4          7   9  30         3. Schoonhoven 1         7  11  43
4. Berkel 1              7   8  31         4. Groenoord 3           7   8  28        4. Overschie 4           7   8  31
5. Reeuwijk 2            7   7  27        5. Capelle 4             7   6  29         5. Capelle 5             7   6  28
6. Krimpen a/d IJssel 4  7   5  24         6. NRSG W. Steinitz 3    7   6  28         6. S.O.'81 5             7   4  20
7. Charlois Europoort 6  7   5  24  D      7. S.O.'81 4             7   6  27 D      7. Groenoord 4           7   2  15 D
8. Volmac Rotterdam 6    7   2  21  D      8. Dordrecht 6           7   0  16  D      8. Dordrecht 7           7   0   8 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Spijkenisse 3         7  11  35 K      1. Moerkapelle 2         7  13  33 K      1. H.V.O. 2              7  13  37 K
2. Ashtapada 1           7  11  31        2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  11  33        2. HZP Schiedam 4        7  10  35
3. Het Houten Paard 2    7  10  33         3. Lekkerkerk 1          7   9  30        3. Unilever 1            7  10  33
4. De Pionier 2          7   7  28        4. W.S.V. 2              7   8  31         4. Spijkenisse 4         7   7  32
5. Stellendam 1          7   7  27         5. Reeuwijk 3            7   5  27         5. Ashtapada 2           7   6  24
6. Oostflakkee 1         7   6  26         6. Gouda Bloemendaal 1   7   5  24        6. De Pionier 3          7   5  22
7. De Penning 2          7   2  21 D      7. Messemaker 3          7   4  25  D      7. Schiebroek/W.Regina 4 7   3  21 D
8. Ontspanning 1         7   2  21  D      8. Schoonhoven 2         7   1  19  D      8. Maassluis 2           7   2  17 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Stikmat 1             7  13  35 K      1. 't Springende Peert 1 7  13  38  K      1. Groenoord 2           7  10  31 K
2. Onesimus 2            7  12  34         2. Rock 1                7  10  37         2. Dordrecht 4           7  10  31
3. HZP Schiedam 3        7   7  31         3. Shah Mata 3           7   9  28         3. Sliedrecht 3          7  10  30
4. NRSG W. Steinitz 2    7   7  30         4. Numansdorp 1          7   7  28         4. Eeuwig Schaak 1       7   7  30
5. Dordrecht 5           7   6  30        5. Rokado 1              7   6  24         5. Zwijndrecht 2         7   7  28
6. Schiebroek/W.Regina 3 7   6  27        6. Barendrecht 2         7   5  28         6. Pionier/H.I.Ambacht 1 7   6  28
7. Shah Mata 5           7   5  27 D      7. Caballo Blanco 1      7   5  23  D      7. Groothoofd 5          7   5  25 D
8. Wester Toren 2        7   0   8  D      8. Westmaas 1            7   1  18  D      8. Papendrecht 2         7   1  19  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Zwijndrecht 4         7  14  38 K      1. De Pionier 4          7  12  35  K      1. Unilever 2            5  10  25 K
2. Eeuwig Schaak 2       7  11  32  P      2. Vierpaarden 1         7  11  36  P      2. Rock 3                5   8  29  P
3. Alblasserdam 2        7  10  35  P      3. Het Houten Paard 3    7  10  31         3. Eeuwig Schaak 3       5   4  19
4. Groothoofd 6          7   8  31        4. Spijkenisse 5         7   9  31         4. NRSG W. Steinitz 4    5   4  18
5. Sliedrecht 4          7   6  25         5. Ashtapada 3           7   6  26         5. Groenoord 5           5   4  16
6. IJsselmonde 2         7   4  26        6. Beijerland 2          7   4  21        6. Overschie 6           5   0  11
7. Dordrecht 8           7   2  18         7. Lombardijen 3         7   2  24
8. Papendrecht 3         7   1  17        8. Shah Mata 7 (-2)      7   0  19

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. De IJssel 2           6  11  34 K      1. Hillegersberg 2       7  11  39 K      1. Beijerland 1          7  14  41  K
2. W.S.V. 3              6  10  27 P      2. Overschie 5           7  10  34 P      2. RSR Ivoren Toren 3    7  11  35  P
3. Capelle 6             6   9  34  P      3. Krimpen a/d IJssel 5  7   9  27        3. De Zwarte Pion 2      7   8  32
4. Shell 2               6   4  21         4. W.S.V. 4              7   8  27        4. 't Springende Peert 2 7   8  31
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6   4  17        5. HZP Schiedam 5        7   6  26        5. Barendrecht 3         7   6  25
6. Moerkapelle 3         6   4  15        6. Schiebroek/W.Regina 5 7   6  25         6. Lombardijen 2         7   6  22
7. Spijkenisse 6         6   0  18         7. Capelle 7             7   4  22         7. Shah Mata 6           7   3  22
                                           8. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   2  21        8. Numansdorp 2          7   0  14

Vierde klasse G
1. Rock 2                6  12  36  K
2. H.V.O. 3              6   7  26 P
3. E.B.S.V. 2            6   6  26
4. Charlois Europoort 7  6   6  26
5. Parsifal 2            6   6  23
6. Berkel 2              6   5  26
7. Overschie 7           6   0   4