Eindstanden RSB-competitie seizoen 1989/1990

Terug naar index


Promotieklasse                              Eerste klasse A                            Eerste klasse B
 1. RSR Ivoren Toren 1    9  15  43 K      1. H.V.O. 1              7  13  36  K      1. Barendrecht 1         7  13  36 K
 2. Sliedrecht 1          9  13  41         2. Schiebroek/W.Regina 1 7  10  36  P      2. Groothoofd 2          7   9  29
 3. Shah Mata 1           9  11  39         3. S.O.'81 2             7  10  33        3. Dordrecht 2           7   8  31
 4. Capelle 2             9  10  37        4. Hillegersberg 1       7   7  30        4. Schiebroek/W.Regina 2 7   8  31
 5. Krimpen a/d IJssel 2  9  10  35        5. De IJssel 1           7   5  24        5. Spijkenisse 2         7   6  28
 6. Moerkapelle 1         9   9  33        6. Reeuwijk 1            7   5  23 D      6. De Pionier 1          7   6  24  D
 7. Charlois Europoort 3  9   8  35 D      7. Shah Mata 2           7   4  24  D      7. Charlois Europoort 4  7   5  23 D
 8. Volmac Rotterdam 4    9   7  36 D      8. HZP Schiedam 2        7   2  16  D      8. Het Houten Paard 1    7   1  19 D
 9. Messemaker 1          9   5  30  D
10. HZP Schiedam 1        9   2  28  D

Tweede klasse A                             Tweede klasse B                            Tweede klasse C
 1. Parsifal 1            7  12  33 K      1. Sliedrecht 2          7  11  35  K      1. Overschie 2           7  13  44  K
 2. IJsselmonde 1         7  10  35        2. Krimpen a/d IJssel 3  7   9  30         2. Volmac Rotterdam 5    7  12  35 P
 3. De Penning 1          7  10  30         3. NRSG W. Steinitz 1    7   8  30        3. Shell 1               7   9  27
 4. De Zwarte Pion 1      7   8  31         4. Alblasserdam 1        7   7  27        4. Groenoord 2           7   8  30
 5. Lombardijen 1         7   8  29        5. Zwijndrecht 1         7   7  27        5. Maassluis 1           7   5  25
 6. 't Springende Peert 1 7   4  25 D      6. Onesimus 1            7   6  27        6. H.V.O. 2              7   3  22  D
 7. Shah Mata 3           7   3  21 D      7. Dordrecht 3           7   5  26 D      7. Wester Toren 1        7   3  21  D
 8. Spijkenisse 3         7   1  17 D      8. Capelle 3             7   3  19 D      8. Krimpen a/d IJssel 4  7   3  18 D

Tweede klasse D                             Derde klasse A                             Derde klasse B
 1. Messemaker 2          7  12  34 K      1. Rokado 1              7  13  34 K      1. Rock 1                7  13  39 K
 2. W.S.V. 1              7   9  32        2. De Pionier 2          7  11  32        2. Eeuwig Schaak 1       7  11  34
 3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   7  30        3. Beijerland 1          7  11  31        3. Unilever 1            7   8  31
 4. Berkel 1              7   6  27         4. Oostflakkee 1         7   7  25        4. Ashtapada 1           7   8  26
 5. Schiebroek/W.Regina 3 7   6  26         5. Numansdorp 1          7   6  26        5. Shah Mata 4           7   6  23
 6. Reeuwijk 2            7   6  25         6. Stellendam 1          7   4  24         6. Charlois Europoort 5  7   4  26
 7. E.B.S.V. 1            7   6  25  D      7. Spijkenisse 4         7   3  26 D      7. De Pionier 3          7   4  25 D
 8. Moerkapelle 2         7   4  23 D      8. Het Houten Paard 2    7   1  23  D      8. Het Houten Paard 3    7   2  17 D

Derde klasse C                              Derde klasse D                             Derde klasse E
 1. Rock 2                7  11  33 K      1. Groothoofd 3          6  10  32 K      1. Schoonhoven 1         7  14  41 K
 2. Barendrecht 2         7  10  34         2. Papendrecht 1         6   8  28         2. S.O.'81 3             7  12  36 P
 3. Unilever 2            7   8  30        3. Overschie 3           6   8  26        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  10  28
 4. Eeuwig Schaak 2       7   8  29        4. Zwijndrecht 3         6   7  27        4. De IJssel 2           7   7  28
 5. De Pionier 4          7   7  23         5. RSR Ivoren Toren 2    6   6  22         5. W.S.V. 2              7   6  27
 6. Jugoslavija 1 (-2)    7   5  29         6. Dordrecht 5 (-2)      6   1  19  D      6. Reeuwijk 3            7   3  25  D
 7. Charlois Eur. 6 (-2)  7   3  25  D      7. Rock 3                6   0  12 D      7. Gouda Bloemendaal 1   7   2  20  D
 8. Ashtapada 2           7   0  19 D         Alblasserdam 2 teruggetrokken           8. Lekkerkerk 1          7   2  18  D

Derde klasse F                              Derde klasse G                             Derde klasse H
 1. Dordrecht 4           7  13  36 K      1. Capelle 5             7  12  34  K      1. NRSG W. Steinitz 2    7  12  31 K
 2. Sliedrecht 3          7  12  36         2. Groenoord 3           7  11  33        2. Capelle 4             7  11  30
 3. Groothoofd 4          7   8  34         3. RSR Ivoren Toren 3    7   9  30        3. Overschie 4           7   8  31
 4. S.O.'81 4             7   8  26         4. Overschie 5           7   9  29         4. Onesimus 2            7   7  29
 5. Volmac Rotterdam 6    7   7  25        5. NRSG W. Steinitz 3    7   8  28         5. Schiebroek/W.Regina 4 7   5  26
 6. Zwijndrecht 4         7   4  23        6. W.S.V. 3              7   4  24        6. Zwijndrecht 2         7   5  26
 7. De Zwarte Pion 2      7   3  22 D      7. HZP Schiedam 4        7   3  22 D      7. Hillegersberg 2       7   5  24 D
 8. Spijkenisse 5         7   1  20  D      8. H.V.O. 3              7   0  22  D      8. HZP Schiedam 3        7   3  24 D

Vierde klasse A                             Vierde klasse B                            Vierde klasse C
 1. Onesimus 3            5   8  26 K      1. Barendrecht 3         7  12  33 K      1. Papendrecht 2         6  10  30 K
 2. NRSG W. Steinitz 4    5   6  23 P      2. Ontspanning 1         7  10  37 P      2. Groothoofd 5          6  10  29 P
 3. Dordrecht 7           5   6  21        3. 't Springende Peert 2 7  10  36 P      3. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6   5  23
 4. Groenoord 5           5   4  18         4. De Penning 2          7   9  28         4. Dordrecht 6 (-2)      6   4  23
 5. Papendrecht 3         5   3  16         5. Numansdorp 2          7   6  25        5. Rock 4                6   4  23
 6. Groothoofd 6          5   3  14        6. R.E.T. 1              7   6  23         6. Sliedrecht 4          6   4  21
    Shah Mata 6 teruggetrokken              7. Spijkenisse 6         7   2  19         7. Parsifal 2            6   3  17
                                            8. Ashtapada 3           7   1  21

Vierde klasse D                             Vierde klasse E                            Vierde klasse F
 1. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6  12  35  K      1. Caballo Blanco 1      7  11  38 K      1. S.O.'81 6             6  12  34  K
 2. IJsselmonde 2         6   9  30 P      2. Groenoord 4           7  10  32  P      2. Lombardijen 3         6   8  28  P
 3. Messemaker 3          6   7  26 P      3. E.B.S.V. 2            7   8  32 P      3. Shah Mata 5           6   7  26
 4. Schoonhoven 2         6   5  23        4. S.O.'81 5             7   8  30         4. Shell 2               6   5  22
 5. De IJssel 3           6   5  19         5. Lombardijen 2         7   6  29         5. Schiebroek/W.Regina 5 6   5  21
 6. Eeuwig Schaak 3       6   4  18         6. Schiebroek/W.Regina 6 7   6  22        6. Maassluis 2           6   4  20
 7. Moerkapelle 3         6   0  15        7. Capelle 6             7   5  21         7. Dordrecht 8           6   1  15
                                            8. Overschie 6           7   2  18