Eindstanden RSB-competitie seizoen 1990/1991

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Sliedrecht 1          7  10  34  K      1. Hillegersberg 1       7  11  33 K      1. Spijkenisse 2         7  12  36  K
2. Barendrecht 1         7  10  28        2. S.O.'81 2             7   9  27        2. Volmac Rotterdam 5    7  10  33
3. Ortec-C.S.V. 2        7   8  30        3. Volmac Rotterdam 4    7   8  30         3. Parsifal 1            7   7  28
4. Moerkapelle 1         7   8  29         4. HZP Schiedam 1        7   7  29        4. Messemaker 1          7   7  26
5. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  26        5. Schiebroek/W.Regina 2 7   7  29         5. Sliedrecht 2          7   7  25
6. H.V.O. 1              7   5  27         6. De IJssel 1           7   7  26         6. Charlois Europoort 3  7   6  26
7. Schiebroek/W.Regina 1 7   5  26 D      7. Overschie 2           7   5  27  D      7. Groothoofd 2          7   4  24  D
8. Shah Mata 1           7   3  22  D      8. Messemaker 2          7   2  21 D      8. Dordrecht 2           7   3  25  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Zwijndrecht 1         7  13  34 K      1. De Zwarte Pion 1      7  12  33  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  12  36  K
2. IJsselmonde 1         7  11  32        2. Het Houten Paard 1    7  10  34         2. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  12  32
3. Dordrecht 3           7   8  29         3. De Penning 1          7   8  27         3. Reeuwijk 1            7   9  32
4. Lombardijen 1         7   7  28        4. Charlois Europoort 4  7   7  30         4. Onesimus 1            7   7  28
5. Rock 1                7   7  26        5. Rokado 1              7   7  26        5. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  26
6. S.O.'81 3             7   5  26         6. Rock 2                7   5  23        6. Ortec-C.S.V. 3        7   4  24
7. Groothoofd 3          7   3  23  D      7. Shah Mata 2           7   4  25 D      7. W.S.V. 1              7   4  24  D
8. Alblasserdam 1        7   2  24  D      8. De Pionier 1          7   3  24 D      8. Schoonhoven 1         7   1  20  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Shell 1               7  11  31 K      1. Spijkenisse 3         7  13  38 K      1. Charlois Europoort 5  7  13  35 K
2. NRSG W. Steinitz 2    7  10  30        2. 't Springende Peert 1 7  10  32        2. Unilever 1            7  12  35
3. HZP Schiedam 2        7   8  28         3. Oostflakkee 1         7  10  31         3. Lombardijen 2         7   9  29
4. Maassluis 1           7   7  28        4. Numansdorp 1          7   7  28         4. Shah Mata 3           7   7  30
5. Groenoord 2           7   6  26        5. Beijerland 1          7   6  26         5. S.O.'81 6             7   5  24
6. Berkel 1              7   6  24         6. Stellendam 1          7   4  25        6. Ashtapada 1 (-2)      7   4  26
7. Schiebroek/W.Regina 3 7   5  30  D      7. Ontspanning 1         7   3  24  D      7. De Pionier 2          7   2  22 D
8. Reeuwijk 2            7   3  25  D      8. De Pionier 3          7   3  18 D      8. IJsselmonde 2         7   2  21  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. E.B.S.V. 1            7  14  40  K      1. Zwijndrecht 2         7  11  34  K      1. Overschie 3           7  13  38 K
2. Onesimus 2            7  10  35         2. Papendrecht 1         7  11  34         2. NRSG W. Steinitz 3    7  11  32
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   9  31         3. Eeuwig Schaak 1       7   9  33        3. Schiebroek/W.Regina 4 7   8  32
4. S.O.'81 4             7   6  26        4. Sliedrecht 3          7   9  32         4. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   8  28
5. Moerkapelle 2         7   5  27         5. Dordrecht 4           7   9  30        5. Onesimus 3            7   6  29
6. De IJssel 2           7   4  23         6. Barendrecht 2         7   5  25         6. RSR Ivoren Toren 2    7   6  25
7. W.S.V. 2              7   4  22  D      7. Groothoofd 4          7   2  20  D      7. W.S.V. 3              7   3  19 D
8. Messemaker 3          7   4  19 D      8. 't Springende Peert 2 7   0  15  D      8. S.O.'81 5             7   1  18  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Krimpen a/d IJssel 4  6  11  32 K      1. H.V.O. 2              7  11  34 K      1. Ortec-C.S.V. 5        7  14  37  K
2. Zwijndrecht 3         6   9  28        2. Groenoord 3           7  10  32         2. RSR Ivoren Toren 3    7  11  36
3. Papendrecht 2         6   6  24        3. Ortec-C.S.V. 4        7  10  32         3. Wester Toren 1        7   6  31
4. Dordrecht 5           6   5  24         4. Overschie 4           7   9  30         4. Zwijndrecht 4         7   6  28
5. Eeuwig Schaak 2       6   5  23         5. Volmac Rotterdam 6    7   7  27         5. Caballo Blanco 1      7   6  24
6. Groothoofd 5          6   4  20        6. NRSG W. Steinitz 4    7   3  25         6. Groenoord 4           7   5  25
7. Barendrecht 3         6   2  15  D      7. Unilever 2            7   3  22 D      7. E.B.S.V. 2            7   4  22 D
   Shah Mata 4 teruggetrokken              8. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   3  21  D      8. Overschie 5           7   4  19 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. De Zwarte Pion 2      7  14  39 K      1. Reeuwijk 3            7  12  42  K      1. Spijkenisse 4         7  12  41 K
2. Het Houten Paard 2    7  10  35  P      2. Gouda Bloemendaal 1   7   9  35 P      2. Primus Inter Pares 1  7  12  34  P
3. R.E.T. 1              7   9  30  P      3. Schoonhoven 2         7   9  30  P      3. Hillegersberg 2       7  11  38  P
4. H.V.O. 4              7   9  27        4. Ortec-C.S.V. 7        7   9  29         4. H.V.O. 3              7   7  28
5. De Pionier 4          7   5  29         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 5 7   6  24        5. Shell 2               7   6  26
6. Ashtapada 2           7   4  23        6. Moerkapelle 3         7   5  23        6. Groenoord 5           7   4  20
7. Numansdorp 2          7   4  22         7. Lekkerkerk 1 (-2)     7   4  25        7. Maassluis 2           7   4  19
8. Spijkenisse 6         7   1  17        8. De IJssel 3           7   0  14         8. HZP Schiedam 4        7   0  16

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Charlois Europoort 6  6   9  28 K      1. Sliedrecht 4          6  11  31  K      1. Groothoofd 6          6  12  36 K
2. Spijkenisse 5         6   8  26 P      2. Schiebroek/W.Regina 5 6  10  35  P      2. Rock 3                6   9  29  P
3. HZP Schiedam 3        6   7  26         3. Hillegersberg 3       6   7  26        3. Alblasserdam 2        6   7  27  P
4. Ortec-C.S.V. 6        6   6  24        4. Rock 4                6   7  22        4. Dordrecht 6           6   5  22
5. Onesimus 4            6   6  24         5. Lombardijen 3         6   4  18        5. Eeuwig Schaak 3       6   5  19
6. W.S.V. 4              6   3  21         6. Parsifal 2            6   3  21         6. Papendrecht 3         6   4  20
7. Schiebroek/W.Regina 6 6   3  17        7. IJsselmonde 3         6   0  13        7. Sliedrecht 5          6   0  13
                                              Overschie 6 teruggetrokken