Eindstanden RSB-competitie seizoen 1991/1992

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Ortec-C.S.V. 2        7  11  34 K      1. Volmac Rotterdam 4    7  12  34  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  12  31  K
2. Hillegersberg 1       7   9  32         2. Shah Mata 1           7   8  30        2. Messemaker 1          7  11  32
3. H.V.O. 1              7   8  29        3. Charlois Europoort 3  7   8  30        3. S.O.'81 2             7   8  30
4. RSR Ivoren Toren 1    7   8  29        4. Parsifal 1            7   8  28        4. Volmac Rotterdam 5    7   7  29
5. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  28         5. Zwijndrecht 1         7   8  27         5. HZP Schiedam 1        7   7  28
6. Moerkapelle 1         7   6  25        6. Sliedrecht 1          7   6  26         6. Schiebroek/W.Regina 1 7   5  27
7. Barendrecht 1         7   4  23 D      7. Schiebroek/W.Regina 2 7   4  24  D      7. De IJssel 1           7   4  25 D
8. Spijkenisse 2         7   4  21 D      8. De Zwarte Pion 1      7   2  23 D      8. Shell 1               7   2  20 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Onesimus 1            7  12  36  K      1. Overschie 2           7  14  41 K      1. Rokado 1              7  12  32 K
2. Krimpen a/d IJssel 3  7  10  32        2. Reeuwijk 1            7  11  33         2. Dordrecht 2           7  10  34
3. Overschie 3           7  10  30         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  10  33         3. Spijkenisse 3         7   9  31
4. Messemaker 2          7   8  28         4. S.O.'81 3             7   7  30         4. Ortec-C.S.V. 4        7   7  28
5. Groenoord 2           7   7  27        5. H.V.O. 2              7   7  28         5. De Penning 1          7   6  27
6. HZP Schiedam 2        7   5  27        6. Ortec-C.S.V. 3        7   5  26        6. Rock 1                7   5  27
7. E.B.S.V. 1 (-2)       7   1  23  D      7. Berkel 1              7   2  19 D      7. Charlois Europoort 5  7   5  23  D
8. Maassluis 1           7   1  19 D      8. Krimpen a/d IJssel 4  7   0  12 D      8. Het Houten Paard 1    7   2  20 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Charlois Europoort 4  7  13  33 K      1. De Pionier 1          7  12  36 K      1. Reeuwijk 2            6  12  34  K
2. Groothoofd 2          7  12  34        2. Oostflakkee 1         7  12  35        2. Schiebroek/W.Regina 4 6   6  28
3. NRSG W. Steinitz 2    7  10  33         3. Beijerland 1          7   9  32         3. S.O.'81 4             6   6  24
4. IJsselmonde 1         7   5  27         4. 't Springende Peert 1 7   8  32         4. Gouda Bloemendaal 1   6   5  22
5. Zwijndrecht 2         7   5  26         5. Numansdorp 1          7   4  25         5. NRSG W. Steinitz 4    6   5  20
6. Lombardijen 1         7   5  24        6. De Zwarte Pion 2      7   4  23        6. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6   4  20
7. Dordrecht 3           7   5  24  D      7. Stellendam 1          7   4  22  D      7. Moerkapelle 2         6   0  19  D
8. Rock 2                7   1  21 D      8. Het Houten Paard 2    7   3  17 D         Schoonhoven 2 na 3e ronde teruggetrokken

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Schiebroek/W.Regina 3 6  12  31 K      1. Alblasserdam 1        7  14  39  K      1. Barendrecht 2         7  12  36  K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6  10  30        2. Primus Inter Pares 1  7  12  37         2. Groothoofd 3          7  11  36
3. Spijkenisse 4         6   6  26        3. RSR Ivoren Toren 2    7   7  34         3. Papendrecht 2         7  10  36
4. Ortec-C.S.V. 5        6   6  26         4. Ashtapada 1           7   7  30        4. Sliedrecht 4          7   8  30
5. De IJssel 2           6   6  24         5. Onesimus 3            7   7  27        5. Alblasserdam 2        7   4  21
6. Groenoord 4           6   2  16        6. Hillegersberg 3       7   5  21         6. Eeuwig Schaak 2       7   4  20
7. Reeuwijk 3            6   0  13  D      7. Lombardijen 2         7   4  22  D      7. Zwijndrecht 4         7   4  19  D
   Wester Toren 1 na 1e ronde teruggetr.   8. Charlois Europoort 6  7   0  13  D      8. Dordrecht 4           7   3  25 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Sliedrecht 3          7  14  42 K      1. Hillegersberg 2       7  12  34  K      1. Onesimus 2            7  14  36 K
2. Zwijndrecht 3         7  11  34        2. Groenoord 3           7  10  30        2. W.S.V. 1              7  12  38
3. Shah Mata 2           7  10  30         3. Overschie 4           7   8  31        3. Unilever 1            7   9  31
4. Eeuwig Schaak 1       7   8  33         4. Volmac Rotterdam 6    7   7  30         4. RSR Ivoren Toren 3    7   8  34
5. Groothoofd 4          7   6  26        5. Schiebroek/W.Regina 5 7   6  28         5. Caballo Blanco 1      7   5  21
6. Dordrecht 5           7   4  23         6. NRSG W. Steinitz 3    7   6  25        6. Rock 3                7   4  20
7. R.E.T. 1 (-2)         7   1  17 D      7. Schoonhoven 1         7   5  27 D      7. Shah Mata 3           7   2  20 D
8. Papendrecht 2 (-2)    7  -2  17  D      8. S.O.'81 5             7   2  17  D      8. Spijkenisse 5         7   2  20  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Ortec-C.S.V. 6        6  12  39 K      1. HZP Schiedam 3        6  12  33 K      1. E.B.S.V. 2            6  12  33 K
2. Shell 2               6   7  24 P      2. Messemaker 3          6  10  29  P      2. W.S.V. 3              6   9  30  P
3. Overschie 5           6   6  22        3. Lekkerkerk 1          6   7  26  P      3. Onesimus 4            6   5  23
4. Parsifal 2 (-2)       6   5  26        4. H.V.O. 4              6   5  22        4. Groenoord 5           6   5  22
5. Barendrecht 3 (-2)    6   4  20        5. Krimpen a/d IJssel 5  6   4  21        5. HZP Schiedam 4        6   5  22
6. S.O.'81 6             6   2  18        6. W.S.V. 4              6   4  17         6. De IJssel 3           6   4  23
7. Moerkapelle 3         6   2  16         7. Maassluis 2           6   0  18        7. Ortec-C.S.V. 7        6   2  13

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. H.V.O. 3              6  11  35  K      1. De Willige Dame 1     6  12  34  K      1. De Pionier 2          6   8  28  K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6   9  33 P      2. IJsselmonde 2         6  10  29  P      2. Ontspanning 1         6   8  27 P
3. W.S.V. 2              6   9  30 P      3. De Pionier 3          6   8  26  P      3. Ashtapada 2           6   8  23  P
4. Lombardijen 3         6   6  18        4. Dordrecht 6           6   5  25        4. Spijkenisse 6         6   4  16
5. Rock 4                6   4  20         5. Eeuwig Schaak 3       6   5  24        5. Oostflakkee 2         6   2  14
6. Schiebroek/W.Regina 6 6   2  18        6. Papendrecht 3         6   2  17         6. Numansdorp 2          6   0  11
7. De Pionier 4          6   1  12         7. Sliedrecht 5          6   0  12