Eindstanden RSB-competitie seizoen 1992/1993

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Hillegersberg 1       7  11  31  K      1. Rokado 1              7  13  39  K      1. Messemaker 1          7  13  35  K
2. H.V.O. 1              7   9  29         2. Parsifal 1            7  13  32         2. Overschie 2           7  10  31
3. Moerkapelle 1         7   7  33         3. Shah Mata 1           7   9  31         3. Schiebroek/W.Regina 1 7   9  32
4. RSR Ivoren Toren 1    7   7  30         4. Sliedrecht 2          7   8  29         4. Spijkenisse 2         7   6  29
5. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  27         5. Charlois Europoort 4  7   6  25        5. HZP Schiedam 1        7   6  28
6. Volmac Rotterdam 4    7   6  27         6. Zwijndrecht 1         7   4  25         6. S.O.'81 2             7   6  27
7. Charlois Europoort 2  7   5  21 D      7. Volmac Rotterdam 5    7   3  25  D      7. Charlois Europoort 3  7   6  24  D
8. NRSG W. Steinitz 1    7   4  25 D      8. Barendrecht 1         7   0  17 D      8. Onesimus 1            7   0  17 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Spijkenisse 3         7  12  39 K      1. Overschie 3           7  10  34 K      1. Dordrecht 2           7  10  34  K
2. IJsselmonde 1         7  12  33        2. Schiebroek/W.Regina 2 7   9  31        2. Alblasserdam 1        7  10  25
3. De Pionier 1          7   9  34         3. Synergo Reeuwijk 2    7   9  29        3. Groothoofd 2          7   9  34
4. Lombardijen 1         7   8  29        4. Krimpen a/d IJssel 3  7   8  29         4. NRSG W. Steinitz 2    7   8  29
5. De Penning 1          7   8  29         5. Groenoord 2           7   5  27        5. H.V.O. 2              7   6  27
6. De Zwarte Pion 1      7   5  27        6. Ortec-C.S.V. 4        7   5  26        6. Shell 1               7   5  25
7. Rock 1                7   2  23  D      7. Hillegersberg 2       7   5  24 D      7. Zwijndrecht 2         7   4  25 D
8. Barendrecht 2 (-2)    7  -2   8  D      8. HZP Schiedam 2        7   5  21  D      8. Sliedrecht 3          7   4  23 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Ortec-C.S.V. 3        7  13  38  K      1. W.S.V. 1              7  13  43  K      1. Primus Inter Pares 1  7  13  40  K
2. De IJssel 1           7  11  34         2. E.B.S.V. 1            7  13  42         2. RSR Ivoren Toren 2    7  13  39
3. Synergo Reeuwijk 1    7   9  36         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  10  32        3. Maassluis 1           7   8  30
4. Schiebroek/W.Regina 3 7   9  31         4. Schiebroek/W.Regina 4 7   7  26        4. W.S.V. 2              7   7  28
5. S.O.'81 3             7   6  25         5. Rock 3                7   7  24        5. Groenoord 4           7   6  21
6. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   4  23         6. S.O.'81 4             7   3  22        6. Overschie 4           7   5  24
7. Messemaker 2          7   4  22  D      7. H.V.O. 3              7   3  17        7. HZP Schiedam 3        7   4  23
8. Onesimus 2 (-2)       7  -2  15  D      8. Messemaker 3          7   0  15 D      8. Hillegersberg 3       7   0  17  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Ortec-C.S.V. 6        6  10  30 K      1. Dordrecht 3           7  14  44 K      1. Krimpen a/d IJssel 4  7  13  37  K
2. Groenoord 3           6  10  29        2. Zwijndrecht 3         7   9  33         2. Ortec-C.S.V. 5        7   9  31
3. RSR Ivoren Toren 3    6   8  27        3. Groothoofd 3          7   9  28         3. Schiebroek/W.Regina 5 7   9  30
4. Unilever 1            6   6  28         4. Sliedrecht 4          7   7  25         4. De IJssel 2           7   7  29
5. Berkel 1              6   6  27        5. Eeuwig Schaak 2       7   6  22        5. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   6  27
6. Shell 2               6   2  13         6. Ashtapada 2           7   5  25        6. NRSG W. Steinitz 4    7   5  23
7. Charlois Europoort 5  6   0  12         7. IJsselmonde 2         7   4  24         7. Onesimus 3            7   4  22
   Caballo Blanco 1 teruggetrokken         8. Alblasserdam 2 (-2)   7   0  21 D      8. Lekkerkerk 1          7   3  23 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Ashtapada 1           7  14  39  K      1. Het Houten Paard 1    7  12  41  K      1. Shah Mata 2           7  14  37  K
2. Eeuwig Schaak 1       7  11  34         2. 't Springende Peert 1 7  12  35         2. Papendrecht 1         7  12  32
3. NRSG W. Steinitz 3    7   8  28         3. Oostflakkee 1         7  10  31         3. Dordrecht 4           7   9  31
4. W.S.V. 3              7   7  31         4. Spijkenisse 4         7   8  32        4. Rock 2                7   6  26
5. Gouda Bloemendaal 1   7   7  25         5. Numansdorp 1          7   6  25        5. De Willige Dame 1     7   5  28
6. Volmac Rotterdam 6    7   6  27         6. De Zwarte Pion 2      7   4  22        6. De Pionier 2          7   5  26
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   2  21        7. Ontspanning 1         7   2  19         7. Beijerland 1          7   3  25
8. E.B.S.V. 2            7   1  18 D      8. De Pionier 3          7   2  17 D      8. Groothoofd 4          7   2  17  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Dordrecht 6           6  11  32  K      1. Lombardijen 2         6  11  34 K      1. Spijkenisse 5         6  12  40  K
2. De Willige Dame 2     6   9  27         2. Westmaas 1            6  11  30  P      2. Stellendam 1          6   9  30 P
3. Papendrecht 2         6   8  27        3. Dordrecht 5           6   8  31         3. De Penning 2          6   8  27
4. Zwijndrecht 4         6   7  24        4. R.E.T. 1              6   5  20        4. 't Springende Peert 2 6   7  26
5. Eeuwig Schaak 3       6   4  21        5. S.O.'81 5             6   4  22        5. Oostflakkee 2         6   4  17
6. Mobiplan H.I.A. 1     6   2  19        6. Spijkenisse 7         6   2  15        6. Numansdorp 2          6   2  15
7. Sliedrecht 5          6   1  16         7. Shah Mata 4           6   1  14         7. De Pionier 4          6   0  11

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Shah Mata 3           6  10  29 K      1. Moerkapelle 2         6  12  34  K      1. Overschie 6           6  10  32 K
2. Krimpen a/d IJssel 5  6   9  27         2. Schoonhoven 1         6   8  29        2. Parsifal 2            6   9  28
3. Onesimus 4            6   8  26        3. W.S.V. 4              6   6  22        3. Spijkenisse 8         6   6  24
4. HZP Schiedam 4        6   5  22        4. De IJssel 3           6   5  24         4. IJsselmonde 3         6   5  25
5. Spijkenisse 6         6   4  20        5. Groenoord 5           6   3  23        5. Ortec-C.S.V. 7        6   4  21
6. Lombardijen 3         6   3  22         6. Overschie 5 (-2)      6   3  19        6. Moerkapelle 3         6   4  19
7. Maassluis 2           6   3  20         7. Ortec-C.S.V. 8        6   3  15         7. S.O.'81 6             6   4  17