Eindstanden RSB-competitie seizoen 1993/1994

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Messemaker 1847 1     7  11  34  K      1. Overschie 2           7  11  34  K      1. Schiebroek/W.Regina 1 7  11  36 K
2. Moerkapelle 1         7  11  32         2. Shah Mata 1           7  10  33         2. NRSG W. Steinitz 1    7  10  35
3. RSR Ivoren Toren 1    7  10  33        3. Sliedrecht 2          7   9  31         3. S.O.'81 2             7  10  34
4. Cap Volmac R'dam 4    7   7  28         4. Zwijndrecht 1         7   7  28         4. Spijkenisse 2         7   9  30
5. Groothoofd 1          7   6  26        5. Parsifal 1            7   6  27        5. Ortec-C.S.V. 3        7   7  28
6. Rokado 1              7   6  25         6. Dordrecht 2           7   6  25        6. HZP Schiedam 1        7   6  25
7. Krimpen a/d IJssel 2  7   4  26  D      7. Charlois Europoort 2  7   5  26  D      7. Charlois Europoort 3  7   3  17  D
8. H.V.O. 1              7   1  19  D      8. Spijkenisse 3         7   2  19  D      8. Overschie 3           7   0  17 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. De Zwarte Pion 1      7  12  32  K      1. Reeuwijk 1            7  13  37 K      1. Cap Volmac R'dam 5    7  12  36 K
2. Ashtapada 1           7  11  33        2. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  10  33         2. Dordrecht 3           7  12  36
3. De Pionier 1          7   9  32        3. Schiebroek/W.Regina 3 7  10  29         3. Alblasserdam 1        7  10  33
4. De Penning 1          7   9  31         4. De IJssel 1           7   6  32         4. Lombardijen 1         7   7  29
5. Het Houten Paard 1    7   5  26        5. W.S.V. 1              7   6  29         5. Shah Mata 2           7   5  24
6. IJsselmonde 1         7   4  26         6. Charlois Europoort 4  7   6  24         6. Groothoofd 2          7   5  22
7. Barendrecht 1         7   3  21 D      7. Ortec-C.S.V. 5        7   5  19 D      7. Shell 1               7   4  23 D
8. NRSG W. Steinitz 2    7   3  21  D      8. Krimpen a/d IJssel 3  7   0  20  D      8. H.V.O. 2              7   1  19  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Groenoord 2           7  13  37  K      1. Overschie 4           7  12  33  K      1. 't Springende Peert 1 7  12  37 K
2. Schiebroek/W.Regina 2 7  12  35        2. Groenoord 3           7  10  32        2. Beijerland 1          7  10  33
3. Primus Inter Pares 1  7   8  31        3. HZP Schiedam 2        7   9  34         3. Zwijndrecht 2         7  10  32
4. S.O.'81 3             7   7  28         4. Maassluis 1           7   9  32         4. Dordrecht 5           7   8  31
5. Ortec-C.S.V. 4        7   5  26        5. RSR Ivoren Toren 3    7   7  24        5. Eeuwig Schaak 1       7   7  27
6. Reeuwijk 2            7   4  23        6. Onesimus 3            7   4  26        6. Numansdorp 1          7   6  25
7. Krimpen a/d IJssel 4  7   4  17 D      7. H.V.O. 3              7   3  20        7. Westmaas 1            7   2  19
8. Onesimus 1            7   3  24 D      8. Shell 2               7   2  21  D      8. Sliedrecht 4          7   1  17  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Dordrecht 4           7  12  34  K      1. Oostflakkee 1         7  13  36 K      1. Schiebroek/W.Regina 4 7  14  37  K
2. Papendrecht 1         7  12  33         2. Stellendam 1          7  10  33         2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  11  36
3. Sliedrecht 3          7  10  35         3. De Zwarte Pion 2      7  10  30        3. De IJssel 2           7  10  33
4. De Willige Dame 1     7   7  34         4. Ontspanning 1         7   8  30        4. W.S.V. 2              7   8  30
5. Zwijndrecht 3         7   7  32         5. De Pionier 2          7   6  27         5. Onesimus 2            7   7  31
6. Lombardijen 2         7   4  20        6. Spijkenisse 5         7   5  28         6. Groenoord 4           7   2  19
7. Groothoofd 3          7   3  20        7. Ashtapada 2           7   2  20         7. Overschie 5           7   2  19
8. Rock 3                7   1  15  D      8. Barendrecht 2         7   2  18 D      8. HZP Schiedam 3        7   2  17 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Unilever 1            6   8  27  K      1. E.B.S.V. 1            7  13  40 K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  14  42  K
2. Spijkenisse 4         6   8  27         2. Messemaker 1847 2     7  12  38        2. Ortec-C.S.V. 6        7  11  32
3. Rock 1                6   7  26         3. Berkel 1              7   7  32         3. Hillegersberg 2       7  10  34
4. Cap Volmac R'dam 6    6   7  24         4. Moerkapelle 2         7   7  28        4. Messemaker 1847 3     7   9  33
5. NRSG W. Steinitz 4    6   5  19        5. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   5  23         5. IJsselmonde 2         7   5  26
6. Shah Mata 3           6   4  23        6. W.S.V. 3              7   5  21         6. NRSG W. Steinitz 3    7   4  23
7. Eeuwig Schaak 2       6   3  21         7. Schiebroek/W.Regina 5 7   4  23        7. Rock 2                7   3  23
   Charlois Eur. 5 na 4e ronde teruggetr.  8. S.O.'81 4             7   3  17  D      8. Nieuwerkerk 4 (-2)    7  -2   9 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. De Weerlegging 1      6  12  37  K      1. Dordrecht 6           6  11  36  K      1. De Penning 2          6  11  31  K
2. Spijkenisse 6         6   7  27        2. Papendrecht 2         6   9  29         2. Shah Mata 4           6   8  27
3. S.O.'81 5             6   6  25        3. Zwijndrecht 4         6   7  28        3. De Pionier 3          6   8  27
4. Krimpen a/d IJssel 6  6   6  22         4. De Willige Dame 2     6   6  23         4. Papendrecht 3         6   6  19
5. Parsifal 2            6   5  22        5. Mobiplan H.I.A. 1     6   5  24        5. Dordrecht 7           6   5  24
6. Ortec-C.S.V. 7        6   4  20         6. Alblasserdam 2 (-2)   6   1  14         6. Oostflakkee 2         6   2  20
7. Moerkapelle 3         6   2  13        7. Sliedrecht 5          6   1  13         7. Spijkenisse 7         6   2  19

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. Messemaker 1847 4     5  10  29 K      1. Lombardijen 3         6  10  31 K      1. Schoonhoven 1         7  12  36 K
2. E.B.S.V. 2            5   7  28  P      2. R.E.T. 1              6  10  31 P      2. Lekkerkerk 1          7  10  29
3. W.S.V. 4              5   7  21        3. 't Springende Peert 2 6   9  33         3. Hillegersberg 3       7  10  28
4. Shah Mata 5 (-2)      5   2  17         4. Caballo Blanco 1      6   7  25         4. Messemaker 1847 5     7   6  29
5. Maassluis 2           5   2  11         5. Eeuwig Schaak 3       6   4  20         5. Groenoord 5           7   6  28
6. Krimpen a/d IJssel 7  5   0  13         6. Numansdorp 2          6   2  17        6. De IJssel 3           7   4  24
   HZP Schiedam 4 na 3e ronde teruggetr.   7. Shah Mata 6           6   0   9        7. Krimpen a/d IJ 5 (-2) 7   3  27
                                                                                      8. Primus Inter Pares 2  7   3  21