Eindstanden RSB-competitie seizoen 1994/1995

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Hillegersberg 1       7  13  36  K      1. Shah Mata 1           7  12  39  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  13  36 K
2. RSR Ivoren Toren 1    7  10  34        2. Parsifal 1            7  10  32        2. De Zwarte Pion 1      7  11  31
3. Overschie 2           7   9  29        3. Groenoord 2           7   8  28         3. Dordrecht 2           7  10  29
4. Moerkapelle 1         7   8  31         4. Reeuwijk 1            7   7  29         4. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  28
5. Schiebroek/W.Regina 1 7   8  29        5. H.V.O. 1              7   7  23        5. Sliedrecht 2          7   7  28
6. Cap Volmac R'dam 4    7   3  23         6. S.O.'81 2             7   6  27         6. Zwijndrecht 1         7   4  26
7. Groothoofd 1          7   3  20  D      7. Ortec-C.S.V. 3        7   5  25 D      7. Cap Volmac R'dam 5    7   4  24 D
8. Rokado 1              7   2  20 D      8. HZP Schiedam 1        7   1  19 D      8. Spijkenisse 2         7   0  19 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Charlois Europoort 2  7  12  40 K      1. Alblasserdam 1        7  10  32  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  13  39  K
2. Shah Mata 2           7  11  35         2. IJsselmonde 1         7  10  29         2. W.S.V. 1              7  10  32
3. Dordrecht 3           7  11  34        3. Schiebroek/W.Regina 3 7   9  33         3. E.B.S.V. 1            7  10  32
4. Ortec-C.S.V. 4        7   7  28        4. Lombardijen 1         7   8  29        4. De IJssel 1           7   7  27
5. Primus Inter Pares 1  7   7  27         5. Groothoofd 2          7   8  29        5. Schiebroek/W.Regina 2 7   6  29
6. Schiebroek/W.Regina 4 7   6  23        6. Dordrecht 4           7   6  23        6. RSR Ivoren Toren 2    7   6  27
7. Overschie 4           7   2  22  D      7. Charlois Eur. 3 (-2)  7   2  22  D      7. Overschie 3           7   4  26 D
8. S.O.'81 3             7   0  13  D      8. Unilever 1            7   2  21 D      8. Reeuwijk 2            7   0  11 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. De Penning 1          6  10  31  K      1. Sliedrecht 3          7  13  38 K      1. Shell 1               7  14  43 K
2. Het Houten Paard 1    6  10  28        2. Papendrecht 1         7  11  32        2. Hillegersberg 2       7  12  37
3. De Pionier 1          6   8  25        3. Eeuwig Schaak 1       7  10  34         3. Messemaker 1847 4     7   8  30
4. Ashtapada 1           6   6  26        4. NRSG W. Steinitz 2    7   9  32         4. Overschie 5           7   6  24
5. 't Springende Peert 1 6   5  23         5. De Willige Dame 1     7   5  25         5. Groenoord 4           7   6  23
6. Spijkenisse 3         6   2  19         6. Rock 2                7   4  18         6. H.V.O. 3              7   4  21
7. Charlois Europoort 4  6   1  14 D      7. Dordrecht 6           7   3  21         7. Schiebroek/W.Regina 5 7   3  24
   Oostflakkee 1 na 3e ronde teruggetr.    8. Zwijndrecht 3         7   1  23  D      8. Onesimus 3            7   3  19 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. De Weerlegging 1      7  14  45 K      1. Onesimus 1            7  12  39  K      1. Rock 1                7  12  37 K
2. Beijerland 1          7  11  29        2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  12  36         2. Shah Mata 3           7  10  30
3. Dordrecht 5           7   9  31        3. W.S.V. 2              7   8  32         3. Eeuwig Schaak 2       7   7  30
4. Zwijndrecht 2         7   8  32         4. Krimpen a/d IJssel 3  7   8  31        4. Lombardijen 2         7   7  29
5. Numansdorp 1          7   5  26         5. De IJssel 2           7   6  28        5. Spijkenisse 4         7   7  29
6. Lombardijen 3         7   4  20         6. Cap Volmac R'dam 6    7   6  25         6. R.E.T. 1              7   6  26
7. Groothoofd 3          7   3  22         7. Ortec-C.S.V. 6        7   4  17        7. NRSG W. Steinitz 3    7   4  25
8. Westmaas 1            7   2  17 D      8. RSR Ivoren Toren 3    7   0  14 D      8. IJsselmonde 2         7   3  16  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Messemaker 1847 3     7  13  38 K      1. De Pionier 2          7  13  36 K      1. Messemaker 1847 2     7  14  46  K
2. Onesimus 2            7  10  32        2. Barendrecht 1         7  11  34         2. Schoonhoven 1         7  10  33
3. Maassluis 1           7   8  32         3. De Zwarte Pion 2      7   7  32         3. Ortec-C.S.V. 5        7   8  29
4. HZP Schiedam 2        7   8  31         4. Ontspanning 1         7   7  27        4. Berkel 1              7   8  29
5. Groenoord 3           7   8  28        5. Stellendam 1          7   7  27         5. Krimpen a/d IJssel 4  7   8  25
6. H.V.O. 2              7   5  28        6. Spijkenisse 5         7   6  27        6. Moerkapelle 2         7   4  23
7. E.B.S.V. 2            7   2  16        7. De Penning 2          7   5  25        7. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   4  20
8. NRSG W. Steinitz 4    7   2  16 D      8. Ashtapada 2           7   0  14  D      8. W.S.V. 3              7   0  17  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Spijkenisse 6         5   8  24  K      1. Caballo Blanco 1      6  11  32 K      1. De Willige Dame 2     5   9  28  K
2. Zwijndrecht 4         5   8  23        2. S.O.'81 4             6   9  28        2. Sliedrecht 4          5   8  25  P
3. Shell 2               5   6  20        3. Groenoord 5           6   8  26         3. De IJssel 3           5   4  16
4. S.O.'81 5             5   5  22        4. HZP Schiedam 3        6   6  25        4. Papendrecht 2         5   3  20
5. Ortec-C.S.V. 7        5   3  19         5. Maassluis 2           6   5  21        5. Parsifal 2            5   3  17
6. Charlois Europoort 5  5   0  10        6. W.S.V. 5              6   2  18         6. Dordrecht 7           5   3  13
   Moerkapelle 3 na 4e ronde teruggetr.    7. Primus Inter Pares 2  6   1  15            Alblasserdam 2 na 2e ronde teruggetr.

Vierde klasse D                            Vierde klasse E                            Vierde klasse F
1. W.S.V. 4              6   9  30  K      1. Hendrik-Ido-Ambacht 1 6  12  33  K      1. Beijerland 2          6  10  29  K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6   8  26        2. Krimpen a/d IJssel 5  6  10  28        2. De Pionier 3          6   9  29 P
3. Messemaker 1847 5     6   8  26        3. Shah Mata 4           6   6  26         3. De Zwarte Pion 3      6   8  29
4. Schoonhoven 2         6   7  29         4. Sliedrecht 5          6   5  17        4. 't Springende Peert 2 6   7  24
5. Hillegersberg 3       6   6  22        5. Papendrecht 3         6   4  24         5. Numansdorp 2          6   6  23
6. Krimpen a/d IJssel 6  6   3  16        6. Lombardijen 4         6   3  19        6. Ontspanning 2         6   2  19
7. Lekkerkerk 1          6   1  17         7. Eeuwig Schaak 3       6   2  19        7. Barendrecht 2 (-2)    6  -2  14