Eindstanden RSB-competitie seizoen 1995/1996

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. RSR Ivoren Toren 1    7  12  37 K      1. Groothoofd 1          7  13  37 K      1. Parsifal 1            7  13  38  K
2. Spijkenisse 1         7  12  36         2. Dordrecht 2           7  10  34         2. De Zwarte Pion 1      7   8  31
3. Overschie 2           7   8  26        3. Reeuwijk 1            7   8  29        3. Charlois Europoort 2  7   7  29
4. Moerkapelle 1         7   6  26        4. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  27         4. Groenoord 2           7   7  27
5. Schiebroek/W.Regina 1 7   6  25         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   6  28         5. De Penning 1          7   7  26
6. Shah Mata 1           7   5  27         6. Sliedrecht 2          7   6  24        6. Rokado 1              7   6  24
7. NRSG W. Steinitz 1    7   4  25 D      7. Zwijndrecht 1         7   5  26  D      7. H.V.O. 1              7   5  26  D
8. Rotterdam 4           7   3  20  D      8. Alblasserdam 1        7   1  17 D      8. S.O.'81 2             7   3  21  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. W.S.V. 1              7  11  32 K      1. Spijkenisse 2         7  13  33 K      1. De Weerlegging 1      7  13  35 K
2. RSR Ivoren Toren 2    7  10  35         2. Messemaker 1847 2     7  12  37         2. Dordrecht 3           7  11  33
3. Ortec-C.S.V. 3        7  10  33        3. Dordrecht 4           7   7  28        3. Ortec-C.S.V. 4        7  10  32
4. Schiebroek/W.Regina 2 7   9  31        4. Lombardijen 1         7   7  28         4. Primus Inter Pares 1  7   7  26
5. Onesimus 1            7   7  28        5. Schiebroek/W.Regina 3 7   6  28        5. HZP Schiedam 1        7   6  28
6. Messemaker 1847 3     7   4  22        6. Sliedrecht 3          7   5  24         6. Ashtapada 1           7   5  24
7. E.B.S.V. 1            7   3  20  D      7. IJsselmonde 1         7   3  22 D      7. Schiebroek/W.Regina 4 7   3  22  D
8. De IJssel 1           7   2  20 D      8. Groothoofd 2          7   3  22  D      8. De Pionier 2          7   1  22  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Shell 1               7  11  32 K      1. Maassluis 1           7  12  38 K      1. Caballo Blanco 1      7  13  35 K
2. Rotterdam 5           7  10  30        2. Barendrecht 1         7  10  30        2. S.O.'81 3             7  10  33
3. De Pionier 1          7   9  33        3. Onesimus 2            7  10  30        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7  10  29
4. Shah Mata 2           7   7  30         4. Beijerland 1          7   8  30        4. Overschie 4           7   9  29
5. Het Houten Paard 1    7   6  27         5. HZP Schiedam 2        7   6  30        5. W.S.V. 2              7   6  29
6. Rock 1                7   5  24         6. Spijkenisse 5         7   5  22         6. Messemaker 1847 4     7   6  26
7. Spijkenisse 3         7   4  24  D      7. Overschie 5           7   3  22        7. De IJssel 2           7   2  21
8. 't Springende Peert 1 7   4  22 D      8. De Pionier 3          7   2  19  D      8. E.B.S.V. 2            7   0  20 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. NRSG W. Steinitz 2    7  13  40 K      1. Krimpen a/d IJssel 3  7  11  29  K      1. Hillegersberg 2       7  14  39 K
2. Dordrecht 5           7  10  34        2. Overschie 3           7  10  33        2. Groenoord 3           7  11  34
3. Moerkapelle 2         7   9  29         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   9  31        3. Spijkenisse 4         7   7  30
4. H.V.O. 2              7   7  28        4. Schoonhoven 1         7   8  32         4. Charlois Europoort 3  7   6  26
5. Krimpen a/d IJssel 5  7   7  24        5. Rotterdam 6 (-2)      7   7  26         5. Lombardijen 2         7   6  25
6. Groenoord 4           7   5  24        6. Ortec-C.S.V. 5        7   4  26        6. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   5  28
7. Schiebroek/W.Regina 5 7   4  21        7. W.S.V. 3              7   3  24         7. H.V.O. 3              7   5  22
8. Ortec-C.S.V. 6        7   1  21  D      8. Reeuwijk 2            7   2  21 D      8. Berkel 1              7   2  18 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. De Zwarte Pion 2      7  12  38 K      1. NRSG W. Steinitz 3    7  12  39 K      1. De Willige Dame 1     7  12  44 K
2. Stellendam 1          7  10  29        2. Shah Mata 3           7  12  34        2. Zwijndrecht 2         7  12  35
3. Ontspanning 1         7   8  32        3. Papendrecht 1         7  11  37        3. Dordrecht 6           7  10  30
4. Numansdorp 1          7   8  32         4. Eeuwig Schaak 1       7   6  31         4. Unilever 1            7   8  28
5. De Penning 2          7   8  29         5. De Willige Dame 2     7   6  25         5. Krimpen a/d IJ 4 (-2) 7   4  28
6. Zwijndrecht 3         7   6  27         6. Rock 2                7   4  19        6. Sliedrecht 4          7   4  23
7. Beijerland 2          7   4  20        7. R.E.T. 1              7   3  21         7. Eeuwig Schaak 2       7   4  19
8. Spijkenisse 6         7   0  15  D      8. S.O.'81 4             7   2  16  D      8. Groothoofd 3          7   0  15 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Messemaker 1847 5     7  13  38  K      1. De Zwarte Pion 3      7  13  34 K      1. Onesimus 3            7  12  37 K
2. W.S.V. 4              7  11  32 P      2. Groenoord 5           7  10  31        2. Schoonhoven 2         7  11  36 P
3. Hillegersberg 3       7   9  32         3. Westmaas 1 (-2)       7   8  33        3. Shah Mata 4           7  11  35
4. Maassluis 2           7   7  25        4. 't Springende Peert 2 7   7  31         4. NRSG W. Steinitz 5    7   9  32
5. HZP Schiedam 3        7   6  29         5. Ontspanning 2         7   6  31         5. W.S.V. 5              7   5  24
6. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   5  25        6. Ashtapada 2 (-2)      7   4  23         6. Papendrecht 3         7   4  18
7. Barendrecht 2         7   4  25         7. Numansdorp 2 (-2)     7   2  24        7. Messemaker 1847 6     7   2  21
8. De IJssel 3           7   1  16        8. Dordrecht 7           7   0  15         8. Krimpen a/d IJssel 6  7   2  18

Vierde klasse D                            Vierde klasse E
1. NRSG W. Steinitz 4    7  13  37 K      1. Zwijndrecht 4         7  12  37  K
2. Parsifal 2            7  10  35         2. RSR Ivoren Toren 3    7  11  41  P
3. Papendrecht 2         7   9  30        3. S.O.'81 5             7  11  32
4. IJsselmonde 2         7   6  25        4. Shell 2               7   7  31
5. De Pionier 4          7   6  25         5. W.S.V. 6              7   7  22
6. Sliedrecht 5          7   6  24        6. Moerkapelle 3         7   4  22
7. Lombardijen 3         7   4  27        7. Ortec-C.S.V. 7        7   3  18
8. Eeuwig Schaak 3       7   2  18        8. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   1  20