Eindstanden RSB-competitie seizoen 1996/1997

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. CIOB/Groothoofd 1     8  14  39  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  14  36  K      1. Charlois Europoort 2  7  10  31  K
2. Spijkenisse 1         8  11  34 P      2. Dordrecht 2           7  12  34         2. NRSG W. Steinitz 1    7   9  32
3. Overschie 2           8  10  35        3. Rotterdam 4           7   9  33         3. Spijkenisse 2         7   8  30
4. Schiebroek/W.Regina 1 8   9  34         4. Groenoord 2           7   8  28         4. Shell 1               7   8  29
5. Hillegersberg 1       8   8  33        5. Krimpen a/d IJssel 2  7   5  25        5. Rokado 1              7   6  27
6. Moerkapelle 1         8   8  32         6. Sliedrecht 2          7   4  23        6. Rotterdam 5           7   6  24
7. S.O.'81 1             8   6  29         7. W.S.V. 1              7   2  23 D      7. De Penning 1          7   5  24 D
8. Shah Mata 1           8   4  27 D      8. Reeuwijk 1            7   2  20 D      8. De Zwarte Pion 1      7   4  24 D
9. Parsifal 1            8   2  23  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. HZP Schiedam 1        7  12  36 K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  13  35  K      1. Messemaker 1847 2     7  12  37 K
2. Het Houten Paard 1    7   8  27        2. De Willige Dame 1     7  10  34        2. Zwijndrecht 1         7  11  29
3. H.V.O. 1              7   7  30        3. Shah Mata 2           7   9  28        3. Ortec-C.S.V. 3        7   9  32
4. Rock 1                7   7  28         4. NRSG W. Steinitz 2    7   8  29         4. Dordrecht 4           7   8  28
5. Primus Inter Pares 1  7   7  26        5. Lombardijen 1         7   6  25        5. Hillegersberg 2       7   6  27
6. De Pionier 1          7   5  28         6. Schiebroek/W.Regina 2 7   5  27         6. S.O.'81 2             7   4  27
7. De Zwarte Pion 2      7   5  24  D      7. Messemaker 1847 3     7   5  25  D      7. Caballo Blanco 1      7   4  24  D
8. Maassluis 1           7   5  23  D      8. Rotterdam 6           7   0  19 D      8. Schiebroek/W.Regina 3 7   2  18  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Dordrecht 3           7  14  40  K      1. Overschie 3           7  14  47  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  12  38 K
2. Sliedrecht 3          7   9  28         2. Dordrecht 5           7  12  33        2. W.S.V. 2              7   9  31
3. Papendrecht/Albl. 1   7   6  27         3. E.B.S.V. 1            7   8  34        3. Krimpen a/d IJssel 4  7   9  31
4. NRSG W. Steinitz 3    7   6  27         4. Shah Mata 4           7   8  29         4. IJsselmonde 1         7   9  30
5. Onesimus 1            7   6  26         5. Groenoord 4           7   6  25        5. HZP Schiedam 2        7   8  33
6. Krimpen a/d IJssel 3  7   5  26        6. H.V.O. 2              7   6  23         6. Moerkapelle 2         7   6  24
7. Ashtapada 1           7   5  25  D      7. W.S.V. 4              7   2  15         7. Messemaker 1847 5     7   3  21
8. Ortec-C.S.V. 4        7   5  24 D      8. Krimpen a/d IJssel 5  7   0  16 D      8. De IJssel 2           7   0  14  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Messemaker 1847 4     7  11  34 K      1. Charlois Europoort 3  7  13  41  K      1. De Willige Dame 2     7  12  36  K
2. RSR Ivoren Toren 3    7  10  32         2. CIOB/Groothoofd 2     7  13  40         2. 't Springende Peert 1 7  10  39
3. Schoonhoven 1         7   8  29         3. Ortec-C.S.V. 5        7   9  28        3. Barendrecht 1         7  10  35
4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  28         4. Unilever 1            7   7  30        4. Sliedrecht 4          7   9  29
5. De IJssel 1           7   7  30         5. S.O.'81 3             7   6  26        5. NRSG W. Steinitz 4    7   8  30
6. Zwijndrecht 2         7   6  30        6. Zwijndrecht 3         7   4  27         6. Lombardijen 2         7   5  24
7. W.S.V. 3              7   4  19         7. Onesimus 2            7   4  26         7. R.E.T. 1              7   2  17
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   2  21  D      8. Papendrecht/Albl. 3   7   0   4 D      8. S.O.'81 4             7   0  12  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Groenoord 3           7  14  40  K      1. Numansdorp 1          7  12  34 K      1. Shah Mata 3           7  12  37  K
2. Spijkenisse 4         7  12  34        2. Spijkenisse 3         7  10  32        2. Rock 2                7  11  37
3. Eeuwig Schaak 1       7   8  32         3. Beijerland 1          7   8  32        3. Onesimus 3            7  10  31
4. Schiebroek/W.Regina 4 7   8  29        4. Stellendam 1          7   7  25        4. Groenoord 5           7   7  29
5. Hillegersberg 3       7   6  26        5. De Penning 2          7   6  27        5. Parsifal 2            7   6  29
6. NRSG W. Steinitz 5    7   4  24         6. De Pionier 2          7   5  26         6. Papendrecht/Albl. 2   7   6  25
7. Overschie 4           7   2  20         7. Ontspanning 1         7   4  23         7. Spijkenisse 5         7   4  19
8. Dordrecht 6           7   2  17 D      8. De Zwarte Pion 3      7   4  22 D      8. Eeuwig Schaak 2       7   0  15  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. CIOB/Groothoofd 3     7  13  41 K      1. Berkel 1              6  10  28 K      1. Ortec-C.S.V. 6        5   9  28  K
2. Moerkapelle 3         7  11  33  P      2. 't Springende Peert 2 6   9  32 P      2. De Pionier 4          5   6  23 P
3. S.O.'81 5             7   9  32        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6   6  24         3. Maassluis 2           5   6  21
4. Shell 2               7   8  31        4. Barendrecht 2         6   6  22        4. Numansdorp 2          5   5  19
5. E.B.S.V. 2            7   7  27        5. Hendrik-Ido-Ambacht 2 6   5  22         5. Ashtapada 2           5   3  17
6. Charlois Europoort 4  7   4  22         6. IJsselmonde 2         6   4  18        6. Dordrecht 7           5   1  11
7. W.S.V. 5              7   4  20        7. Schoonhoven 2         6   2  20            Ontspanning 2 teruggetrokken
8. Ortec-C.S.V. 7        7   0  14

Vierde klasse D
1. Messemaker 1847 5     7   9  30 K
2. De Pionier 3          7   8  31 P
3. HZP Schiedam 3        7   8  30
4. Krimpen a/d IJssel 6  7   8  29
5. Maasstad '87 1        7   7  27
6. Sliedrecht 5          7   7  23
7. Groenoord 6           7   6  29
8. Lombardijen 3         7   3  22