Eindstanden RSB-competitie seizoen 1997/1998

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Charlois Europoort 2  7  12  36  K      1. Spijkenisse 2         7  12  34  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  12  37  K
2. Hillegersberg 1       7   9  31 P      2. HZP Schiedam 1        7  12  34  P      2. Shah Mata 1           7  11  32
3. Ortec-C.S.V. 2        7   9  31        3. Dordrecht 2           7   8  28         3. Rotterdam 4           7  10  33
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   8  28         4. Rokado 1              7   7  30         4. Sliedrecht 2          7   7  26
5. Schiebroek/W.Regina 1 7   7  26        5. Charlois Europoort 3  7   5  25        5. RSR Ivoren Toren 2    7   5  24
6. Moerkapelle 1         7   5  26        6. Groenoord 2           7   5  24        6. Messemaker 1847 2     7   4  25
7. Overschie 2           7   4  21 D      7. Rotterdam 5           7   4  24 D      7. Krimpen a/d IJssel 2  7   4  24 D
8. S.O.'81 1             7   2  22 D      8. Shell 1               7   3  23 D      8. Dordrecht 3           7   3  20 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Zwijndrecht 1         7  14  42 K      1. Shah Mata 2           7  12  38  K      1. Hillegersberg 2       7  14  38  K
2. De Zwarte Pion 1      7  10  34        2. Reeuwijk 1            7  11  36        2. W.S.V. 1              7  12  33 P
3. De Penning 1          7  10  33         3. NRSG W. Steinitz 2    7   9  31         3. De Willige Dame 1     7  10  32
4. De Pionier 1          7  10  31         4. Ortec-C.S.V. 3        7   6  28         4. Schiebroek/W.Regina 2 7   7  29
5. Het Houten Paard 1    7   5  25         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   6  25        5. Overschie 3           7   7  27
6. Shah Mata 3           7   4  24        6. S.O.'81 2             7   6  25        6. HVO 1                 7   4  27
7. Numansdorp 1          7   3  19  D      7. Messemaker 1847 3     7   5  22  D      7. Primus Inter Pares 1  7   2  20  D
8. Dordrecht 4           7   0  14 D      8. Krimpen a/d IJssel 3  7   1  17 D      8. Charlois Europoort 4  7   0  16 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Sliedrecht 3          7  12  33 K      1. RSR Ivoren Toren 3    7  13  38 K      1. Moerkapelle 2         7  11  42  K
2. Lombardijen 1         7  11  37        2. Schoonhoven 1         7  12  36         2. Onesimus 2            7  11  30
3. Groenoord 3           7  10  31        3. E.B.S.V. 1            7  10  34         3. S.O.'81 3             7   8  32
4. Rock 1                7   8  26         4. Messemaker 1847 6     7   9  32         4. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   8  26
5. Onesimus 1            7   7  30        5. Groenoord 5           7   6  24         5. Ortec-C.S.V. 4        7   6  27
6. Papendrecht/Albl. 1   7   6  30         6. Moerkapelle 3         7   4  20         6. Groenoord 4           7   6  25
7. NRSG W. Steinitz 3    7   2  18 D      7. Onesimus 3            7   2  20         7. Krimpen a/d IJssel 5  7   4  24
8. De Willige Dame 2     7   0  16 D      8. W.S.V. 3              7   0  19 D      8. Messemaker 1847 5     7   2  16 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Unilever 1            7  13  34  K      1. Schiebroek/W.Regina 3 7  13  35 K      1. Shah Mata 4           7  14  38 K
2. IJsselmonde 1         7  10  37         2. Dordrecht 5           7  10  33        2. Eeuwig Schaak 1       7  11  35
3. Overschie 4           7  10  36        3. De Pionier 2          7   9  34        3. Barendrecht 1         7   9  32
4. Spijkenisse 4         7  10  33         4. Hillegersberg 3       7   8  28        4. 't Springende Peert 2 7   7  27
5. Zwijndrecht 3         7   5  29         5. Ortec-C.S.V. 6        7   7  29        5. R.E.T. 1              7   5  24
6. Ortec-C.S.V. 5        7   5  25         6. Sliedrecht 4          7   5  25         6. CIOB/Groothoofd 3     7   5  24
7. Shell 2               7   2  14         7. HZP Schiedam 3        7   2  19        7. NRSG W. Steinitz 4    7   3  23
8. Charlois Europoort 5  7   1  15 D      8. Maassluis 2           7   2  18  D      8. Spijkenisse 5         7   2  19  D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. De IJssel 1           7  14  47  K      1. Caballo Blanco 1      7  13  40 K      1. Ashtapada 1           7  12  34 K
2. Messemaker 1847 4     7  11  33         2. CIOB/Groothoofd 2     7  12  40  P      2. Spijkenisse 3         7  11  33
3. Rotterdam 6           7   9  28        3. 't Springende Peert 1 7  10  36        3. Ontspanning 1         7   9  29
4. HZP Schiedam 2        7   7  25        4. Zwijndrecht 2         7   8  32        4. Beijerland 1          7   6  27
5. Krimpen a/d IJssel 4  7   5  22        5. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   5  30         5. Stellendam 1          7   6  27
6. Maassluis 1           7   4  27         6. Lombardijen 2         7   5  23         6. De Penning 2          7   4  25
7. W.S.V. 2              7   4  23         7. Papendrecht/Albl. 2   7   3  16         7. De Pionier 3          7   4  24
8. Berkel 1              7   2  17 D      8. De Pionier 4          7   0   5 D      8. De Zwarte Pion 2      7   4  23  D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Maasstad '87 1        5  10  28  K      1. S.O.'81 4             6  11  29 K      1. Lombardijen 3         5   8  25  K
2. Hendrik-Ido-Ambacht 3 5   4  21  P      2. De Zwarte Pion 3      6  10  26 P      2. Hendrik-Ido-Ambacht 2 5   7  25 P
3. Groenoord 6           5   4  19        3. Ashtapada 2           6   6  23        3. De IJssel 2           5   6  21  P
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 5   4  17        4. Krimpen a/d IJssel 6  6   4  24        4. Dordrecht 6           5   3  16
5. Hillegersberg 4       5   4  17         5. Shah Mata 5 (-2)      6   4  24         5. Sliedrecht 5          5   3  16
6. Eeuwig Schaak 2       5   4  17         6. Numansdorp 2          6   3  18        6. Papendrecht/Albl. 3   5   3  15
                                           7. Barendrecht 2         6   2  21

Vierde klasse D
1. RSR Ivoren Toren 4    5  10  28  K
2. E.B.S.V. 2            5   8  29 P
3. Schoonhoven 2         5   4  19
4. W.S.V. 4              5   4  18
5. CIOB/Groothoofd 4     5   2  13
6. S.O.'81 5             5   2  12