Eindstanden RSB-competitie seizoen 1999/2000

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Groenoord 1           7  13  36 K      1. CHESS 1               7  12  34  K      1. De De Willige Dame 1  7  11  35 K
2. C.S.V. 2              7  11  34         2. NRSG W. Steinitz 1    7   8  31         2. Overschie 2           7  10  34
3. Shah Mata 1           7  11  34         3. Messemaker 1847 2     7   7  26        3. Zwijndrecht 1         7  10  34
4. Rotterdam 4           7   7  27         4. Hillegersberg 2       7   6  29         4. Dordrecht 2           7   9  31
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   6  25        5. RSR Ivoren Toren 2    7   6  27        5. Spijkenisse 2         7   7  28
6. HZP Schiedam 1        7   4  26         6. W.S.V. 1              7   6  27         6. Charlois Europoort 3  7   6  26
7. Schiebroek/W.Regina 1 7   3  20  D      7. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  24 D      7. De Penning 1          7   3  18  D
8. Rokado 1              7   1  21  D      8. C.S.V. 3              7   5  24 D      8. S.O.'81 1             7   0  16 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Groothoofd 2          7  14  42  K      1. Sliedrecht 2          6  10  28  K      1. Groenoord 2           7  12  33  K
2. Messemaker 1847 3     7  10  30        2. De Zwarte Pion 1      6  10  27         2. De IJssel 1           7  11  36
3. Papendrecht/Albl. 1   7   9  29        3. Shah Mata 2           6   9  28        3. Reeuwijk 1            7   8  28
4. Zwijndrecht 2         7   7  28         4. Groenoord 3           6   5  25         4. E.B.S.V. 1            7   7  28
5. S.O.'81 2             7   7  25         5. Hendrik-Ido-Ambacht 1 6   4  22        5. NRSG/W. Steinitz 2    7   6  26
6. Dordrecht 3           7   6  26        6. Spijkenisse 3         6   4  21        6. Schiebroek/W.Regina 2 7   5  24
7. Overschie 3           7   2  20  D      7. Rotterdam 5           6   0  15 D      7. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   4  26 D
8. Sliedrecht 3          7   1  22 D         Schiebroek/W.Regina 3 teruggetrokken    8. Messemaker 1847 4     7   3  20 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Lombardijen 1         7   9  31  K      1. De IJssel 2           7  14  37  K      1. Barendrecht 1         7  12  37  K
2. De Pionier 1          7   9  30         2. Moerkapelle 2         7  11  33        2. 't Springende Peert 1 7   9  34
3. Beijerland 1          7   9  29        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   9  31        3. Onesimus 2            7   8  29
4. Ashtapada 1           7   8  31         4. C.S.V. 6              7   9  31         4. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   8  29
5. Spijkenisse 4         7   8  27         5. Messemaker 1847 5     7   6  25         5. R.E.T. 1 (-2)         7   6  27
6. Caballo Blanco 1      7   7  28         6. Schoonhoven 1         7   5  26        6. De Pionier 2          7   5  25
7. Onesimus 1            7   6  30  D      7. E.B.S.V. 2            7   2  25         7. Shah Mata 3           7   5  25
8. De Zwarte Pion 2      7   0  17 D      8. W.S.V. 4              7   0  14 D      8. Spijkenisse 5         7   1  16 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Krimpen a/d IJssel 3  7  12  39  K      1. Het Houten Paard 1    7  14  41 K      1. C.S.V. 4              7  13  41 K
2. Hillegersberg 3       7  11  34        2. Ontspanning 1         7  10  32         2. Maassluis 1           7  11  38
3. De Willige Dame 2     7  10  33         3. Stellendam 1          7   8  30        3. Unilever 1            7  10  34
4. Shah Mata 4           7   9  33        4. 't Springende Peert 2 7   8  30        4. Rotterdam 6           7   6  27
5. Eeuwig Schaak 1       7   8  28         5. De Pionier 3          7   6  26         5. Krimpen a/d IJssel 4  7   6  23
6. Hendrik-Ido-Ambacht 3 7   4  14        6. Numansdorp 1          7   6  25        6. HZP Schiedam 3        7   5  22
7. Charlois Europoort 4  7   1  22        7. Ashtapada 2           7   4  20         7. Berkel 1              7   3  19
8. Maasstad '87 1        7   1  19  D      8. De Zwarte Pion 3      7   0  18  D      8. W.S.V. 3              7   2  18 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Groenoord 4           7  12  35  K      1. Primus Inter Pares 1  7  14  44 K      1. RSR Ivoren Toren 3    7  13  44 K
2. NRSG W. Steinitz 3    7  12  33        2. HZP Schiedam 2        7  12  40         2. IJsselmonde 1         7  11  35
3. CHESS 2               7  10  35         3. Zwijndrecht 3         7   8  30        3. Groothoofd 3          7  10  35
4. W.S.V. 2              7  10  34        4. Dordrecht 4           7   8  28         4. Papendrecht/Albl. 2   7   6  26
5. Schiebr/W.Regina 4    7   5  26         5. Rock 1                7   6  25        5. Overschie 4           7   6  22
6. RSR Ivoren Toren 4    7   4  21        6. Groothoofd 4          7   4  21         6. Lombardijen 2         7   4  25
7. C.S.V. 5              7   3  23        7. S.O.'81 3             7   4  20        7. C.S.V. 7              7   4  20
8. Maassluis 2           7   0  15  D      8. Krimpen a/d IJssel 5  7   0  14  D      8. Hillegersberg 4       7   2  15 D

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Unilever 2            6  10  28  K      1. De IJssel 4           5   9  21  K      1. Sliedrecht 4          7  13  30  K
2. W.S.V. 5              6  10  24 P      2. Groenoord 6           5   8  18 P      2. De IJssel 3           7  10  25 P
3. Moerkapelle 3         6   7  23         3. Papendrecht/Albl. 3   5   4  15        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   8  22
4. C.S.V. 8              6   7  23         4. CHESS 3               5   4  11         4. E.B.S.V. 4            7   8  21
5. S.O.'81 4             6   6  18        5. Lombardijen 3         5   3  12         5. Messemaker 1847 6     7   7  19
6. E.B.S.V. 3            6   2   5        6. Spijkenisse 6         5   2  12         6. Groenoord 5           7   6  20
7. IJsselmonde 2         6   0   3           Shah Mata 5 teruggetrokken              7. Eeuwig Schaak 2       7   4  17
                                                                                      8. Krimpen a/d IJssel 6  7   0  12

Vierde klasse D
1. De Penning 2          7  13  26  K
2. Spijkenisse 7         7  11  29 P
3. Westmaas 1            7  11  28
4. HZP Schiedam 4        7   7  21
5. De Pionier 4          7   6  16
6. Barendrecht 2         7   5  20
7. Dordrecht 5           7   2  16
8. Papendrecht/Albl. 4   7   1   9