Eindstanden RSB-competitie seizoen 2000/2001

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Shah Mata 1           8  13  37  K      1. NRSG W. Steinitz 1    7  13  40  K      1. RSR Ivoren Toren 2    7  11  36 K
2. C.S.V. 2              8  12  42 P      2. Sliedrecht 2          7   9  33        2. Overschie 2           7   9  31
3. HZP Schiedam 1        8  11  36        3. Spijkenisse 2         7   8  32        3. Schiebroek/W.Regina 1 7   8  29
4. Charlois Europoort 2  8  10  33        4. Zwijndrecht 1         7   8  27         4. Messemaker 1847 2     7   8  28
5. S.O. Rotterdam 3      8   8  32        5. Dordrecht 2           7   7  30         5. Hillegersberg 2       7   6  24
6. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 8   7  29         6. Rokado 1              7   4  23        6. Groenoord 2           7   5  26
7. S.O. Rotterdam 4      8   7  28        7. Groothoofd 2          7   4  19  D      7. W.S.V. 1              7   5  26  D
8. De Willige Dame 1     8   3  27  D      8. Charlois Europoort 3  7   3  18 D      8. Lombardijen 1         7   4  22  D
9. CHESS 1               8   1  21 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. De Penning 1          7  12  35  K      1. De IJssel 1           7  14  45 K      1. S.O. Rotterdam 5      7  13  38 K
2. De Pionier 1          7   9  34         2. Shah Mata 2           7  12  35         2. C.S.V. 3              7  12  39
3. Beijerland 1          7   9  31        3. Papendrecht/Albl. 1   7  10  31        3. Zwijndrecht 2         7   7  24
4. 't Springende Peert 1 7   8  27         4. C.S.V. 4              7   8  26        4. NRSG W. Steinitz 2    7   6  26
5. De Zwarte Pion 1      7   6  28         5. HZP Schiedam 2        7   6  25        5. Spijkenisse 4         7   6  22
6. Het Houten Paard 1    7   5  22        6. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   3  23        6. De IJssel 2           7   5  28
7. Spijkenisse 3         7   4  24  D      7. Groenoord 4           7   3  21 D      7. Krimpen a/d IJssel 3  7   5  24 D
8. Ashtapada 1           7   3  22  D      8. S.O. Rotterdam 6      7   0  15  D      8. Dordrecht 3           7   2  20  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 2  7  11  36 K      1. Unilever 1            7  14  41  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  14  45 K
2. Primus Inter Pares 1  7   9  28        2. Messemaker 1847 4     7  10  36         2. S.O. Rotterdam 7      7  10  33
3. Messemaker 1847 3     7   8  28        3. W.S.V. 3              7   8  34         3. Messemaker 1847 5     7  10  31
4. Schiebroek/W.Regina 2 7   7  29         4. RSR Ivoren Toren 4    7   7  28         4. HZP Schiedam 3        7  10  30
5. E.B.S.V. 1            7   7  28        5. Krimpen a/d IJssel 4  7   7  27        5. C.S.V. 6              7   4  25
6. Reeuwijk 1            7   7  26         6. De IJssel 3           7   6  25        6. Groenoord 5           7   4  21
7. RSR Ivoren Toren 3    7   4  26  D      7. C.S.V. 7              7   2  16         7. Overschie 4           7   2  20
8. Groenoord 3           7   3  21  D      8. Papendrecht/Albl. 3   7   2  16         8. W.S.V. 4              7   2  17

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Overschie 3           7  14  41  K      1. Moerkapelle 2         6  11  35  K      1. Stellendam 1          7  11  32 K
2. Unilever 2            7  10  33         2. Maassluis 1           6  11  30        2. Barendrecht 1         7  10  36
3. Zwijndrecht 3         7   9  35        3. Berkel 1              6   6  23         3. Ontspanning 1         7  10  30
4. Moerkapelle 3         7   9  31        4. Schiebroek/W.Regina 3 6   5  18        4. Numansdorp 1          7   8  30
5. IJsselmonde 1         7   5  25        5. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6   4  23         5. 't Springende Peert 2 7   6  25
6. Groothoofd 4          7   5  24         6. CHESS 2               6   3  20         6. De Penning 2          7   5  26
7. Charlois Europoort 4  7   4  23         7. E.B.S.V. 2            6   2  18         7. De Pionier 3          7   5  22
8. C.S.V. 8              7   0  10                                                   8. De Zwarte Pion 2      7   1  20

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. W.S.V. 2              7  13  35 K      1. Lombardijen 2         7  11  34  K      1. Onesimus 1            7  12  37 K
2. NRSG W. Steinitz 3    7   9  38         2. Rock 1                7  10  34         2. Shah Mata 3           7  11  30
3. Shah Mata 4 (-2)      7   9  36        3. Onesimus 2            7   9  31        3. R.E.T. 1              7   8  29
4. Sliedrecht 3          7   9  35        4. De Pionier 2          7   7  28        4. Papendrecht/Albl. 2   7   7  29
5. C.S.V. 5              7   7  28        5. De Willige Dame 2     7   6  28        5. Eeuwig Schaak 1       7   6  27
6. Hillegersberg 3       7   4  22         6. Spijkenisse 5         7   5  22         6. Groothoofd 3          7   5  25
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   3  21         7. Ashtapada 2           7   4  24         7. Sliedrecht 4          7   5  24
8. Hendrik-Ido-Ambacht 3 7   0   7         8. Dordrecht 4           7   4  21        8. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   2  21

Vierde klasse A                            Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. W.S.V. 5 (-2)         5   7  22  K      1. Westmaas 1            5   8  21  K      1. Lombardijen 3         5   9  19 K
2. Maassluis 2           5   7  21         2. Maasstad '87 1        5   8  18         2. Krimpen a/d IJssel 5  5   6  18
3. Groenoord 6           5   7  20         3. Krimpen a/d IJssel 6  5   5  14        3. Dordrecht 5           5   6  15
4. E.B.S.V. 3            5   4  12        4. Messemaker 1847 6     5   4  14        4. Spijkenisse 6         5   4  15
5. Schiebroek/W.Regina 4 5   2   9        5. De Pionier 4          5   3  13         5. De IJssel 4           5   4  15
6. S.O. Rotterdam 8      5   1   5         6. Eeuwig Schaak 2       5   2   9         6. Papendrecht/Albl. 4   5   1   7