Eindstanden RSB-competitie seizoen 2001/2002

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. VastNed Rotterdam 3   7  10  29 K      1. Overschie 2           7  11  35 K      1. De Willige Dame 1     7  11  33 K
2. NRSG W. Steinitz 1    7   9  31        2. Hillegersberg 2       7   9  31         2. Messemaker 1847 2     7  10  34
3. RSR Ivoren Toren 2    7   9  31         3. Schiebroek/W.Regina 1 7   9  29        3. Zwijndrecht 1         7  10  33
4. HZP Schiedam 1        7   8  32         4. CHESS 1               7   7  29         4. De IJssel 1           7   7  29
5. Groenoord 1           7   6  29         5. Groenoord 2           7   7  28         5. Rokado 1              7   6  29
6. Charlois Europoort 2  7   6  24         6. Spijkenisse 2         7   7  27        6. Sliedrecht 2          7   6  24
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   4  25  D      7. De Penning 1          7   4  24 D      7. Krimpen a/d IJssel 2  7   4  22  D
8. VastNed Rotterdam 4   7   4  22  D      8. VastNed Rotterdam 5   7   2  19  D      8. Dordrecht 2           7   2  18  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Shah Mata 2           7  12  38 K      1. Messemaker 1847 3     7  13  37  K      1. W.S.V. 2              7  10  35  K
2. Lombardijen 1         7  12  33         2. W.S.V. 1              7  12  39         2. C.S.V. 3              7  10  32
3. Unilever 1            7  10  33         3. NRSG W. Steinitz 2    7   9  31        3. Charlois Europoort 3  7   9  28
4. De Pionier 1          7  10  31        4. De IJssel 2           7   7  29         4. E.B.S.V. 1            7   8  30
5. De Zwarte Pion 1      7   4  25        5. HZP Schiedam 2        7   7  26        5. Moerkapelle 2         7   7  27
6. Het Houten Paard 1    7   4  25  D      6. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   6  24        6. Schiebroek/W.Regina 2 7   6  26
7. Spijkenisse 3         7   4  25  D      7. Lombardijen 2         7   2  18  D      7. Primus Inter Pares 1  7   5  26 D
8. Stellendam 1          7   0  12 D      8. C.S.V. 4              7   0  18 D      8. NRSG W. Steinitz 3    7   1  18  D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Papendrecht/Albl. 1   7  14  40  K      1. RSR Ivoren Toren 3    6  12  38 K      1. Barendrecht 1         7  14  43  K
2. Onesimus 1            7  11  38        2. Zwijndrecht 3         6  10  30         2. VastNed Rotterdam 6   7  12  40
3. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  25         3. C.S.V. 7              6   6  23        3. RSR Ivoren Toren 4    7  10  31
4. Zwijndrecht 2         7   7  24         4. Moerkapelle 3         6   5  21 D      4. C.S.V. 6              7   8  25 D
5. 't Springende Peert 1 7   6  28         5. Charlois Europoort 4  6   5  21  D      5. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   4  23 D
6. Groothoofd 2          7   6  24  D      6. E.B.S.V. 3            6   2  17 D      6. Papendrecht/Albl. 3   7   4  23 D
7. Hoeksche Waard 1      7   4  25  D      7. Groothoofd 3          6   2  16  D      7. Krimpen a/d IJssel 5  7   4  18 D
8. Overschie 3           7   0  19 D                                                 8. Dordrecht 5           7   0  18  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Derde klasse E
1. Sliedrecht 3          7  12  37  K      1. Krimpen a/d IJssel 4  6  10  29  K      1. Spijkenisse 4         6   9  30  K
2. Krimpen a/d IJssel 3  7  11  40         2. Unilever 2            6   9  27        2. Ontspanning 1         6   8  27
3. De Willige Dame 2     7   8  35        3. Messemaker 1847 6     6   7  27         3. De Pionier 2          6   8  24
4. Rock 1                7   8  32         4. Onesimus 2            6   7  24        4. Oostflakkee 1         6   8  24  D
5. Dordrecht 4           7   8  30  D      5. W.S.V. 4              6   5  23  D      5. De Penning 2          6   5  24  D
6. Eeuwig Schaak 1       7   7  27  D      6. VastNed Rotterdam 7   6   3  19 D      6. De Zwarte Pion 2      6   3  18 D
7. Lombardijen 3         7   2  13  D      7. Maassluis 2           6   1  17 D      7. Shah Mata 4           6   1  19 D
8. Papendrecht/Albl. 4   7   0   9 D

Derde klasse F                             Derde klasse G                             Derde klasse H
1. Messemaker 1847 4     7  14  41 K      1. Ashtapada 1           6  12  43  K      1. Groenoord 3           6  10  29  K
2. W.S.V. 3              7  12  40        2. De Pionier 3          6   8  28         2. Messemaker 1847 5     6   7  26
3. Schiebroek/W.Regina 3 7  10  34         3. Shah Mata 3           6   8  24        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6   6  25
4. Hillegersberg 3       7   6  24 D      4. R.E.T. 1              6   7  23 D      4. VastNed Rotterdam 8   6   6  23  D
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 7   5  24  D      5. Spijkenisse 5         6   5  22 D      5. De IJssel 3           6   5  23  D
6. Maasstad '87 1        7   4  22  D      6. Eeuwig Schaak 2       6   2  15 D      6. CHESS 2               6   5  21 D
7. C.S.V. 5              7   4  19  D      7. H.I.Ambacht 3 (-2)    6  -2  11  D      7. HZP Schiedam 3        6   3  20 D
8. Krimpen a/d IJssel 6  7   1  18 D

Derde klasse I                             Derde klasse J
1. Maassluis 1           6  12  40  K      1. Dordrecht 3           6  11  37 K
2. E.B.S.V. 2            6   9  30         2. Papendrecht/Albl. 2   6  11  32
3. Berkel 1              6   8  28         3. 't Springende Peert 2 6   6  22
4. Ashtapada 2           6   7  24 D      4. Barendrecht 2         6   4  16 D
5. De Pionier 4          6   4  16  D      5. Hoeksche Waard 2      6   4  15 D
6. IJsselmonde 1         6   2  18  D      6. Westmaas 1            6   3  22  D
7. Groenoord 4           6   0  11 D      7. Sliedrecht 4          6   3  21 D