Eindstanden RSB-competitie seizoen 2002/2003

Terug naar index


Promotieklasse                              Eerste klasse A                            Eerste klasse B
 1. RSR Ivoren Toren 2   10  17  52  K      1. Rokado 1              7  13  37  K      1. De IJssel 1           7  11  35 K
 2. Hillegersberg 1      10  14  45        2. Zwijndrecht 1         7   9  33        2. Schiebr/W.Regina 1    7  10  31
 3. Shah Mata 1          10  13  44         3. Sliedrecht 2          7   8  30        3. Messemaker 1847 2     7   9  34
 4. Groenoord 1          10  13  39         4. Spijkenisse 2         7   8  28        4. W.S.V. 1              7   9  32
 5. Charlois Europoort 2 10  12  47         5. VastNed Rotterdam 4   7   7  29 D      5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   9  31
 6. De Willige Dame 1    10  11  43        6. CHESS 1               7   7  27  D      6. Shah Mata 2           7   4  21 D
 7. Dordrecht 2          10  10  37  D      7. Messemaker 1847 3     7   4  21 D      7. Groenoord 2           7   2  19 D
 8. Overschie 2          10   9  36 D      8. Papendrecht/Albl. 1   7   0  16 D      8. Hillegersberg 2       7   2  18  D
 9. NRSG W. Steinitz 1   10   8  42 D
10. HZP Schiedam 1       10   2  29 D
11. C.S.V. 2             10   1  23 D

Tweede klasse A                             Tweede klasse B                            Tweede klasse C
 1. Onesimus 1            7  11  36  K      1. Krimpen a/d IJssel 2  7  13  37 K      1. RSR Ivoren Toren 3    7  14  38 K
 2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   9  31         2. Charlois Europoort 3  7  10  33        2. Dordrecht 3           7  10  37
 3. Moerkapelle 2         7   9  30        3. E.B.S.V. 1            7  10  33         3. HZP Schiedam 2        7  10  35
 4. W.S.V. 2              7   8  26         4. Dordrecht 4           7   7  25        4. NRSG W. Steinitz 2    7   8  32
 5. Maassluis 1           7   6  27         5. Lombardijen 1         7   6  30         5. Zwijndrecht 2         7   5  25
 6. Messemaker 1847 4     7   6  25        6. Schiebr/W.Regina 2    7   6  25 D      6. C.S.V. 3              7   4  18 D
 7. VastNed Rotterdam 5   7   5  26 D      7. Barendrecht 1         7   4  24  D      7. Krimpen a/d IJssel 3  7   3  22 D
 8. De IJssel 2           7   2  21 D      8. Groenoord 3           7   0  15  D      8. Sliedrecht 3          7   2  14 D

Tweede klasse D                             Derde klasse A                             Derde klasse B
 1. De Pionier 1          7  12  33  K      1. Het Houten Paard 1    7  12  37 K      1. Papendrecht/Albl. 2   7  13  36  K
 2. Spijkenisse 3         7  11  32        2. De Pionier 2          7  11  33  P      2. VastNed Rotterdam 6   7  10  35  P
 3. De Zwarte Pion 1      7   9  33        3. Spijkenisse 4         7  10  32        3. Dordrecht 5           7   9  33
 4. Ashtapada 1           7   7  29        4. Oostflakkee 1         7   9  30         4. Onesimus 2            7   9  29
 5. De Penning 1          7   5  26         5. Ontspanning 1         7   6  27        5. De Willige Dame 2     7   6  26
 6. Unilever 1            7   5  25 D      6. Ashtapada 2           7   4  18  D      6. Messemaker 1847 5     7   4  24  D
 7. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   5  24  D      7. Stellendam 1          7   3  25 D      7. De Pionier 3          7   3  21 D
 8. 't Springende Peert 1 7   2  20  D      8. 't Springende Peert 2 7   1  20  D      8. Overschie 3           7   2  19 D

Derde klasse C                              Derde klasse D                             Vierde klasse A
 1. Schiebr/W.Regina 3    7  12  35  K      1. W.S.V. 3              7  12  35 K      1. Moerkapelle 3         5   9  26 K
 2. Hoeksche Waard 1      7  11  38  P      2. RSR Ivoren Toren 4    7  10  32  P      2. IJsselmonde 1         5   8  28 P
 3. Zwijndrecht 3         7   9  31         3. VastNed Rotterdam 7   7  10  32         3. Charlois Europoort 4  5   5  21
 4. Lombardijen 2         7   8  31         4. NRSG W. Steinitz 3    7   7  30         4. E.B.S.V. 3            5   4  17
 5. E.B.S.V. 2            7   6  22        5. C.S.V. 4              7   6  26         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 5   2  14
 6. Rock 1                7   5  23        6. Shah Mata 3           7   4  23 D      6. Spijkenisse 5         5   2  12
 7. Krimpen a/d IJssel 4  7   4  23 D      7. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   4  23  D
 8. Berkel 1              7   1  19 D      8. Unilever 2            7   3  22  D

Vierde klasse B                             Vierde klasse C                            Vierde klasse D
 1. Shah Mata 4           6  12  32 K      1. De Penning 2          5   8  27 K      1. De IJssel 3           6  12  30  K
 2. Dordrecht 6           6   8  26        2. De Zwarte Pion 2      5   7  25 P      2. CHESS 2               6   9  29 P
 3. Sliedrecht 4          6   8  24        3. Hoeksche Waard 2      5   7  21        3. Krimpen a/d IJssel 6  6   5  24
 4. Barendrecht 2         6   6  21        4. Maassluis 2           5   6  23        4. W.S.V. 4              6   5  22
 5. Westmaas 1            6   4  23        5. De Pionier 4          5   1  12         5. Lombardijen 3         6   4  22
 6. Papendrecht/Albl. 3   6   4  22         6. Hendrik-Ido-Ambacht 2 5   1  10         6. Groenoord 4           6   4  18
 7. VastNed Rotterdam 8   6   0  17                                                   7. Eeuwig Schaak 2       6   3  21

Vierde klasse E
 1. Krimpen a/d IJssel 5  5   9  24  K
 2. Maasstad '87 1        5   6  21
 3. Eeuwig Schaak 1       5   5  20
 4. Hillegersberg 3       5   4  19
 5. Dordrecht 7           5   3  18
 6. HZP Schiedam 3        5   3  17