Eindstanden RSB-competitie seizoen 2003/2004

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Groenoord 1           7  10  31 K      1. Spijkenisse 2         7  11  33  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  13  35  K
2. VastNed Rotterdam 3   7   9  32         2. NRSG W. Steinitz 1    7  10  30        2. Messemaker 1847 2     7  11  36 P
3. Hillegersberg 1       7   9  31         3. Sliedrecht 2          7   9  31         3. Overschie 2           7   7  27
4. De IJssel 1           7   9  30         4. Zwijndrecht 1         7   8  30        4. RSR Ivoren Toren 3    7   7  26
5. De Willige Dame 1     7   8  28         5. Dordrecht 2           7   8  30         5. HZP Schiedam 1        7   6  29
6. Shah Mata 1           7   6  26         6. Onesimus 1            7   4  25         6. W.S.V. 1              7   6  23
7. Rokado 1              7   3  22  D      7. De Pionier 1          7   4  22  D      7. Krimpen a/d IJssel 2  7   4  27  D
8. Charlois Europoort 2  7   2  23 D      8. C.S.V. 2              7   2  22  D      8. Schiebroek/W.Regina 1 7   2  20  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Dordrecht 3           7  12  39 K      1. VastNed Rotterdam 4   7  13  34 K      1. Shah Mata 2           7  13  33 K
2. W.S.V. 2              7   9  30         2. RSR Ivoren Toren 4    7  11  32 P      2. Maassluis 1           7   9  31
3. Hoeksche Waard 1      7   9  30         3. Hillegersberg 2       7  10  30        3. Papendrecht/Albl. 2   7   9  27
4. Papendrecht/Albl. 1   7   8  29        4. E.B.S.V. 1            7   9  35         4. Groenoord 2           7   7  26
5. Messemaker 1847 3     7   8  27         5. W.S.V. 3              7   5  25         5. Charlois Europoort 3  7   6  30
6. Moerkapelle 2         7   6  27         6. HZP Schiedam 2        7   3  22        6. VastNed Rotterdam 5   7   6  26
7. Zwijndrecht 2         7   3  20 D      7. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   3  21  D      7. NRSG W. Steinitz 2    7   4  28  D
8. Schiebroek/W.Regina 2 7   1  20 D      8. Messemaker 1847 4     7   2  23  D      8. Dordrecht 4           7   2  20 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. CHESS 1               7  13  39  K      1. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7  11  34  K      1. Zwijndrecht 3         7  13  36 K
2. De Zwarte Pion 1      7  11  30         2. 't Springende Peert 1 7   9  32  P      2. De IJssel 2           7  12  37  P
3. Lombardijen 1         7  10  35         3. Barendrecht 1         7   8  31         3. C.S.V. 3              7   9  28
4. De Penning 1          7   9  32         4. Ontspanning 1         7   7  27        4. IJsselmonde 1         7   6  28
5. Het Houten Paard 1    7   6  26         5. De Zwarte Pion 2      7   6  29        5. Spijkenisse 4         7   6  26
6. Spijkenisse 3         7   5  24        6. Oostflakkee 1         7   5  24         6. Moerkapelle 3         7   4  24
7. Ashtapada 1           7   2  20  D      7. De Penning 2          7   5  23 D      7. Sliedrecht 3          7   4  21  D
8. De Pionier 2          7   0  15 D      8. Lombardijen 2         7   5  22 D      8. E.B.S.V. 2            7   2  21 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Onesimus 2            6  11  33 K      1. Krimpen a/d IJssel 3  7  13  37  K      1. De Pionier 3          5  10  29 K
2. Groenoord 3           6   9  30 P      2. Unilever 1            7  11  33 P      2. Hendrik-Ido-Ambacht 2 5   8  25 P
3. VastNed Rotterdam 6   6   9  28  P      3. VastNed Rotterdam 7   7   9  29        3. Ontspanning 2         5   5  19
4. Shah Mata 4           6   6  24         4. Dordrecht 5           7   6  28         4. 't Springende Peert 2 5   4  21
5. Krimpen a/d IJssel 4  6   4  19         5. Shah Mata 3           7   6  25         5. Hoeksche Waard 3      5   2  14
6. De IJssel 3           6   3  20        6. De Willige Dame 2     7   6  24         6. Dordrecht 7           5   1  10
7. C.S.V. 4              6   0  12 D      7. Onesimus 3            7   4  26 D
   NRSG W. Steinitz 3 teruggetrokken       8. CHESS 2               7   1  20 D

Vierde klasse B                            Vierde klasse C                            Vierde klasse D
1. Sliedrecht 4          6  10  32 K      1. Overschie 3           6  12  38 K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6  10  30 K
2. HZP Schiedam 3        6   9  28  P      2. Charlois Europoort 4  6   7  23         2. Eeuwig Schaak 1       6  10  30  P
3. RSR Ivoren Toren 5    6   8  27        3. Moerkapelle 4         6   6  22         3. Hillegersberg 3       6   6  22
4. Berkel 1              6   7  26         4. Spijkenisse 5         6   5  26         4. Krimpen a/d IJssel 5  6   5  24
5. Dordrecht 6           6   6  26         5. C.S.V. 5              6   5  21         5. VastNed Rotterdam 8   6   4  20
6. E.B.S.V. 3            6   2  14        6. Schiebroek/W.Regina 3 6   5  20         6. W.S.V. 4              6   4  19
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6   0  13        7. Berkel 2              6   2  17        7. Maasstad '87 1        6   3  21

Vierde klasse E
1. Hoeksche Waard 2      6  12  35 K
2. Papendrecht/Albl. 3   6   8  27 P
3. Groenoord 4           6   5  23
4. Ashtapada 2           6   5  22
5. De Pionier 4          6   5  21
6. Maassluis 2           6   4  18
7. Krimpen a/d IJssel 6  6   3  20