Eindstanden RSB-competitie seizoen 2004/2005

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Messemaker 1847 2     7   9  30 K      1. Rokado 1              7  13  32 K      1. Overschie 2           7  13  33 K
2. S.O. Rotterdam 3      7   8  30  P      2. RSR Ivoren Toren 3    7   9  33        2. Charlois Europoort 2  7   9  34
3. Shah Mata 1           7   8  28        3. Zwijndrecht 1         7   8  30        3. HZP Schiedam 1        7   8  31
4. Groenoord 1           7   8  28         4. W.S.V. 1              7   8  28        4. CHESS 1               7   8  28
5. De Willige Dame 1     7   7  28        5. Sliedrecht 2          7   7  28         5. Dordrecht 3           7   7  29
6. De IJssel 1           7   7  28         6. Dordrecht 2           7   6  27        6. NRSG W. Steinitz 1    7   6  32
7. Spijkenisse 2         7   6  28  D      7. S.O. Rotterdam 4      7   3  24  D      7. Onesimus 1            7   5  24  D
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   3  22 D      8. Shah Mata 2           7   2  19 D      8. RSR Ivoren Toren 4    7   0  12  D


Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Krimpen a/d IJssel 2  7  11  35 K      1. Moerkapelle 2         7   9  32 K      1. Schiebroek/W.Regina 1 6  11  30 K
2. W.S.V. 2              7  11  33        2. Charlois Europoort 3  7   9  31         2. E.B.S.V. 1            6   8  28
3. HZP Schiedam 2        7  10  31        3. De IJssel 2           7   9  26        3. Spijkenisse 3         6   7  24
4. Papendrecht/Albl. 1   7   9  31         4. C.S.V. 2              7   8  27        4. S.O. Rotterdam 5      6   6  23
5. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   6  29        5. Messemaker 1847 3     7   7  31        5. Zwijndrecht 2         6   5  22
6. Hillegersberg 2       7   6  25         6. Groenoord 2           7   7  29        6. Unilever 1            6   4  22
7. Maassluis 1           7   3  22 D      7. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  29  D      7. W.S.V. 3              6   1  17 D
8. S.O. Rotterdam 6      7   0  15 D      8. Papendrecht/Albl. 2   7   0  16 D         Groenoord 3 na 2e ronde teruggetrokken


Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Het Houten Paard 1    7  11  31  K      1. Oostflakkee 1         7  14  40 K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  14  37 K
2. De Pionier 1          7  10  33         2. Ontspanning 1         7  12  38  P      2. Messemaker 1847 4     7  12  42 P
3. De Zwarte Pion 1      7   9  30        3. Spijkenisse 4         7  10  33         3. Shah Mata 3           7  10  30
4. De Penning 1          7   7  30         4. De Zwarte Pion 2      7   8  29        4. IJsselmonde 1         7   8  34
5. Hoeksche Waard 1      7   7  24         5. Hoeksche Waard 2      7   4  25        5. Krimpen a/d IJssel 4  7   6  27
6. Lombardijen 1         7   6  30         6. Ashtapada 1           7   4  21         6. De Pionier 3          7   3  19
7. 't Springende Peert 1 7   5  25  D      7. De Pionier 2          7   2  21 D      7. C.S.V. 3              7   3  18 D
8. Onesimus 2            7   1  20 D      8. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   2  15  D      8. Papendrecht/Albl. 3   7   0  15  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Dordrecht 4           7  14  38  K      1. NRSG W. Steinitz 2    7  13  38  K      1. De Penning 2          7  14  38 K
2. Sliedrecht 3          7  10  35  P      2. Schiebroek/W.Regina 2 7  12  37  P      2. W.S.V. 5              7  12  33 P
3. Overschie 3           7   7  30        3. S.O. Rotterdam 7      7   8  30        3. Sliedrecht 4          7   9  33  P
4. Eeuwig Schaak 1       7   7  27        4. Dordrecht 5           7   7  28         4. Lombardijen 2         7   6  26
5. Zwijndrecht 3         7   7  27        5. Barendrecht 1         7   6  23         5. Ontspanning 2         7   5  26
6. Shah Mata 4           7   5  24        6. De Willige Dame 2     7   5  26        6. Dordrecht 6           7   5  24
7. De IJssel 3           7   5  22  D      7. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   4  24 D      7. Hoeksche Waard 3      7   4  22
8. Moerkapelle 3         7   1  19  D      8. HZP Schiedam 3        7   1  16 D      8. Krimpen a/d IJssel 6  7   1  19

Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Spijkenisse 5         7  10  36  K      1. 't Springende Peert 2 6   9  28 K
2. Charlois Europoort 4  7   9  32 P      2. Messemaker 1847 5     6   7  25  P
3. RSR Ivoren Toren 5    7   8  32  P      3. Krimpen a/d IJssel 5  6   6  24
4. E.B.S.V. 2            7   8  30        4. W.S.V. 4              6   6  23
5. C.S.V. 4              7   8  28        5. CHESS 2               6   5  23
6. Schiebroek/WR 3 (-2)  7   6  27         6. Berkel 1              6   5  21
7. Berkel 2              7   3  23        7. Onesimus 3            6   4  22
8. IJsselmonde 2         7   2  14