Eindstanden RSB-competitie seizoen 2005/2006

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Erasmus 1             8  13  40 K      1. RSR Ivoren Toren 3    7  14  37  K      1. Spijkenisse 2         7  13  34 K
2. Sliedrecht 1          8  12  35        2. CHESS 1               7  12  35        2. Charlois Europoort 2  7  11  36
3. Shah Mata 1           8  10  35        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   9  33        3. Zwijndrecht 1         7   9  30
4. De Willige Dame 1     8  10  33         4. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  25        4. HZP Schiedam 1        7   7  30
5. Overschie 2           8   9  30        5. Erasmus 2             7   5  26        5. W.S.V. 1              7   6  28
6. Groenoord 1           8   8  32        6. Dordrecht 2           7   5  25         6. Dordrecht 3           7   4  23 D
7. De IJssel 1           8   6  31  D      7. Sliedrecht 2          7   4  24  D      7. Erasmus 3             7   4  23  D
8. Rokado 1              8   2  27  D      8. Het Houten Paard 1    7   0  17  D      8. Moerkapelle 2         7   2  18 D
9. C.S.V. 1              8   2  22 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. De Pionier 1          7  11  36  K      1. W.S.V. 2              7  14  39 K      1. Messemaker 1847 3     7  12  38 K
2. Erasmus 4             7  11  32        2. De IJssel 2           7  11  31        2. Papendrecht/Albl. 1   7  10  32
3. Onesimus 1            7  10  37         3. Shah Mata 2           7   9  30        3. E.B.S.V. 1            7   9  33
4. Messemaker 1847 4     7   9  29        4. Lombardijen 1         7   6  27         4. Sliedrecht 3          7   9  32
5. HZP Schiedam 2        7   7  25         5. Erasmus 5             7   6  26         5. RSR Ivoren Toren 4    7   8  32
6. De Penning 1          7   6  28         6. Groenoord 2           7   5  27        6. S.O. Rotterdam 5      7   6  26
7. Ontspanning 1         7   2  19 D      7. Zwijndrecht 2         7   5  24  D      7. C.S.V. 2              7   2  13 D
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   0  16 D      8. Spijkenisse 4         7   0  18  D      8. Unilever 1 (-2)       7  -2  13 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Oostflakkee 1         7  13  37 K      1. Onesimus 2            7  14  42  K      1. IJsselmonde 1         7  10  38 K
2. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7  10  29         2. Maassluis 1           7  10  34 P      2. Krimpen a/d IJssel 3  7  10  33  P
3. S.O. Rotterdam 4      7   9  33         3. Dordrecht 5           7   9  31         3. Spijkenisse 5         7   8  33
4. Dordrecht 4           7   6  26        4. Overschie 3           7   7  28        4. Eeuwig Schaak 1       7   8  25
5. Hoeksche Waard 1      7   6  26         5. De Willige Dame 2     7   5  25         5. Barendrecht 1         7   7  29
6. Charlois Europoort 3  7   5  24  D      6. Krimpen a/d IJssel 5  7   4  23 D      6. Groenoord 3           7   7  24
7. Spijkenisse 3         7   5  24  D      7. W.S.V. 4              7   4  19 D      7. Shah Mata 3           7   6  25  D
8. De Zwarte Pion 1      7   2  23  D      8. Messemaker 1847 5     7   3  20  D      8. 't Springende Peert 2 7   0  15 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. W.S.V. 3              7  12  33 K      1. 't Springende Peert 1 7  11  34  K      1. Hendrik-Ido-Ambacht 2 5   9  24 K
2. S.O. Rotterdam 7      7  12  30 P      2. Charlois Europoort 4  7  11  33  P      2. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 5   8  27  P
3. RSR Ivoren Toren 5    7   7  31         3. Hoeksche Waard 2      7  10  37         3. Erasmus 6             5   5  20
4. Papendrecht/Albl. 2   7   7  29        4. De Pionier 2          7  10  31        4. Dordrecht 6           5   5  18
5. Sliedrecht 4          7   7  28         5. S.O. Rotterdam 6      7   6  25        5. Papendrecht/Albl. 3   5   2  17
6. Shah Mata 4           7   5  24        6. De Zwarte Pion 2      7   4  24         6. Krimpen a/d IJssel 6  5   1  13
7. Krimpen a/d IJssel 4  7   4  24  D      7. De Penning 2          7   3  20  D
8. De IJssel 3           7   2  22  D      8. Ashtapada 1           7   1  19  D

Vierde klasse B                            Vierde klasse C                            Vierde klasse D
1. Berkel 1              6  12  40 K      1. Moerkapelle 3         5   9  28  K      1. CHESS 2               5  10  34  K
2. C.S.V. 3              6   9  29  P      2. Papendrecht/Albl. 4   5   7  22 P      2. Onesimus 3            5   8  25  P
3. Zwijndrecht 3         6   8  27        3. C.S.V. 4              5   6  23         3. HZP Schiedam 3        5   6  21
4. E.B.S.V. 2            6   6  25         4. RSR Ivoren Toren 6    5   4  18         4. Ontspanning 2         5   2  15
5. Charlois Europoort 5  6   4  18        5. Berkel 2              5   2  15         5. De Pionier 3          5   2  14
6. Messemaker 1847 6     6   3  20         6. IJsselmonde 2         5   2  13        6. Lombardijen 2         5   2  10
7. IJsselmonde 3         6   0   7