Eindstanden RSB-competitie seizoen 2006/2007

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Spijkenisse 2         7  11  35  K      1. W.S.V. 1              7  14  37  K      1. Rokado 1              7  12  36 K
2. Sliedrecht 1          7  11  34        2. CHESS 1               7   8  28        2. Charlois Europoort 2  7  10  37 P
3. RSR Ivoren Toren 3    7   8  27         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   7  27        3. Erasmus 2             7  10  30
4. Overschie 2           7   8  26         4. Oostflakkee 1         7   7  27        4. HZP Schiedam 1        7   8  31
5. Shah Mata 1           7   7  29         5. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  29         5. Zwijndrecht 1         7   6  27
6. S.O. Rotterdam 3      7   6  28         6. Dordrecht 2           7   6  28         6. W.S.V. 2              7   4  21
7. Groenoord 1           7   3  22 D      7. De IJssel 1           7   4  23 D      7. C.S.V. 1              7   4  20 D
8. De Willige Dame 1     7   2  22  D      8. De Pionier 1          7   4  23  D      8. Messemaker 1847 3     7   2  19 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. 3-Torens 1            7  12  38 K      1. Sliedrecht 2          7  14  34  K      1. RSR Ivoren Toren 4    7  13  35  K
2. Onesimus 1            7  12  38  P      2. Papendrecht/Albl. 1   7  10  31        2. S.O. Rotterdam 4      7  11  37
3. Erasmus 3             7   7  31         3. IJsselmonde 1         7   8  28         3. Shah Mata 2           7  11  35
4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   7  26         4. Erasmus 4             7   7  29        4. Erasmus 5             7   8  27
5. De IJssel 2           7   6  28         5. Groenoord 2           7   6  30        5. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  26
6. Maassluis 1           7   6  25         6. Moerkapelle 2         7   6  26        6. Dordrecht 3           7   4  26
7. Messemaker 1847 4     7   4  20 D      7. S.O. Rotterdam 5      7   4  22 D      7. Onesimus 2            7   2  19 D
8. W.S.V. 3              7   2  17  D      8. 't Springende Peert 1 7   1  21 D      8. Sliedrecht 3          7   0  17 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Charlois Europoort 3  7  14  39 K      1. Spijkenisse 3         7  14  41  K      1. De Zwarte Pion 1      7  14  40 K
2. HZP Schiedam 2        7  12  34        2. De Willige Dame 2     7  10  32  P      2. CHESS 2               7  11  36 P
3. Het Houten Paard 1    7   8  28        3. 3-Torens 2            7   9  31        3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  10  30
4. S.O. Rotterdam 6      7   6  30        4. Eeuwig Schaak 1       7   7  24        4. Spijkenisse 4         7   7  30
5. Hoeksche Waard 1      7   6  27        5. Charlois Europoort 4  7   6  27        5. De Pionier 2          7   5  26
6. De Penning 1          7   5  25        6. RSR Ivoren Toren 5    7   5  22        6. S.O. Rotterdam 7      7   4  19
7. Dordrecht 4           7   3  21 D      7. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   4  24 D      7. Groenoord 3           7   3  19  D
8. Lombardijen 1         7   2  16 D      8. Overschie 3           7   1  20 D      8. Papendrecht/Albl. 2   7   2  22  D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. De Zwarte Pion 2      7  14  37 K      1. Barendrecht 1         6  10  29  K      1. Zwijndrecht 3         4   7  21  K
2. Zwijndrecht 2         7  12  40  P      2. Unilever 1            6   8  30  P      2. 3-Torens 3            4   6  18  P
3. Papendrecht/Albl. 3   7   8  28        3. Shah Mata 3           6   8  29 P      3. Ashtapada 1           4   4  17  P
4. Spijkenisse 5         7   8  28         4. Ontspanning 1         6   6  28         4. Charlois Europoort 5  4   3  17
5. Moerkapelle 3         7   6  22         5. Onesimus 3            6   6  23         5. Messemaker 1847 5     4   0   6
6. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   5  26         6. Hoeksche Waard 2      6   4  19            IJsselmonde 2 na 4e ronde teruggetrokken
7. Sliedrecht 4          7   2  22 D      7. Dordrecht 5           6   0   9 D
8. C.S.V. 2              7   1  19 D         C.S.V. 3 na 6e ronde teruggetrokken

Vierde klasse B                            Vierde klasse C
1. Krimpen a/d IJssel 4  6  12  36  K      1. HZP Schiedam 3        5   7  25 K
2. Shah Mata 4           6   8  28  P      2. Erasmus 7             5   7  25  P
3. De Pionier 3          6   8  25  P      3. W.S.V. 4              5   6  22  P
4. 't Springende Peert 2 6   7  24         4. De IJssel 3           5   6  21
5. Erasmus 6             6   4  20        5. Krimpen a/d IJssel 5  5   4  18
6. HZP Schiedam 4        6   3  20        6. Papendrecht/Albl. 4   5   0   7
7. 3-Torens 4            6   0  14