Eindstanden RSB-competitie seizoen 2007/2008

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Sliedrecht 1          7  11  36 K      1. De Willige Dame 1     7  11  34 K      1. Zwijndrecht 1         7  12  34 K
2. S.O. Rotterdam 3      7  11  34         2. Oostflakkee 1         7   8  32         2. Erasmus 2             7  10  32
3. Shah Mata 1           7  10  30        3. CHESS 1               7   8  30        3. HZP Schiedam 1        7   9  29
4. Rokado 1              7   9  29         4. Krimpen a/d IJssel 2  7   7  28        4. Onesimus 1            7   8  29
5. Charlois Europoort 2  7   8  33         5. Dordrecht 2           7   7  28         5. Charlois Europoort 3  7   8  27
6. RSR Ivoren Toren 3    7   4  21         6. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   7  26        6. Groenoord 1           7   6  28
7. Overschie 2           7   2  20  D      7. 3-Torens 1            7   7  26  D      7. W.S.V. 2              7   2  22  D
8. W.S.V. 1              7   1  20  D      8. Sliedrecht 2          7   1  18  D      8. RSR Ivoren Toren 4    7   1  21 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Dordrecht 3           7  11  31 K      1. De IJssel 1           7  13  44 K      1. Messemaker 1847 3     7  11  37 K
2. Papendrecht/Albl. 1   7   9  32         2. S.O. Rotterdam 4      7  12  38         2. Shah Mata 2           7  11  33
3. Het Houten Paard 1    7   9  29        3. Erasmus 3             7  11  34         3. De IJssel 2           7  10  32
4. Spijkenisse 3         7   8  30         4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  33         4. IJsselmonde 1         7   8  32
5. C.S.V. 1              7   7  27        5. Barendrecht 1         7   6  29        5. De Zwarte Pion 1      7   8  29
6. Maassluis 1           7   6  28        6. Groenoord 2           7   4  20         6. S.O. Rotterdam 5      7   6  26
7. Hoeksche Waard 1      7   4  24 D      7. Shah Mata 3           7   2  16  D      7. CHESS 2               7   2  20  D
8. Zwijndrecht 2         7   2  20 D      8. De Zwarte Pion 2      7   0  9   D      8. Erasmus 5             7   0  13 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 3  7  12  34  K      1. W.S.V. 3              7  12  36  K      1. Lombardijen 1         7  11  37  K
2. Erasmus 4             7   9  32         2. Charlois Europoort 4  7  10  34  P      2. Eeuwig Schaak 1       7  10  30 P
3. HZP Schiedam 2        7   8  27        3. Papendrecht/Albl. 2   7   9  33        3. De Pionier 2          7   9  27
4. De Penning 1          7   7  29         4. RSR Ivoren Toren 5    7   9  32        4. Dordrecht 4           7   8  32
5. De Willige Dame 2     7   7  28        5. De IJssel 3           7   5  26         5. Ashtapada 1           7   7  29
6. De Pionier 1          7   6  28         6. Messemaker 1847 4     7   5  25         6. Krimpen a/d IJssel 4  7   6  27
7. Moerkapelle 2         7   4  25  D      7. Zwijndrecht 3         7   4  24 D      7. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   4  24 D
8. Unilever 1            7   3  20  D      8. Moerkapelle 3         7   2  12 D      8. Spijkenisse 5         7   1  16 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  13  38  K      1. Onesimus 2            7  12  35 K      1. Overschie 3           7  14  41 K
2. S.O. Rotterdam 6      7  11  36 P      2. Spijkenisse 4         7  10  33  P      2. Charlois Europoort 6  7  11  34  P
3. Sliedrecht 3          7   9  31         3. Ontspanning 1         7  10  32         3. Sliedrecht 4          7   8  27  P
4. Charlois Europoort  5 7   8  31         4. 't Springende Peert 1 7   8  26        4. Messemaker 1847 5     7   7  29  P
5. Shah Mata 4           7   5  23         5. Hoeksche Waard 2      7   6  27         5. 3-Torens 3            7   6  25
6. 3-Torens 2            7   4  24         6. HZP Schiedam 3        7   4  24        6. HZP Schiedam 4        7   5  27
7. W.S.V. 4              7   4  22 D      7. S.O. Rotterdam 7      7   4  24 D      7. C.S.V. 2              7   4  24
8. Onesimus 3            7   2  18  D      8. Erasmus 7             7   2  21  D      8. Hendrik-Ido-Ambacht 3 7   1  16

Vierde klasse B                            Viertallencompetitie
1. Oostflakkee 2         7  12  34 K      1. Charlois Europoort    7  10  17
2. Papendrecht/Albl. 3   7  11  38  P      2. De Penning            7  10  17
3. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7  11  37  P      3. De IJssel             7   9  16
4. Groenoord 3           7   8  29 P      4. De Pionier            7   7  16
5. Dordrecht 5           7   5  23        5. Hoeksche Waard        7   6  13
6. Krimpen a/d IJssel 5  7   3  23         6. Lombardijen           7   6  13
7. IJsselmonde 2         7   3  20         7. Eeuwig Schaak         7   4  10
8. Barendrecht 2         7   3  18        8. 3-Torens              7   4  8