Eindstanden RSB-competitie seizoen 2008/2009

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Charlois Europoort 2  8  15  44  K      1. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  11  34  K      1. Charlois Europoort 3  7  14  37 K
2. De Willige Dame 1 *   8  12  37         2. CHESS 1               7  10  31        2. HZP Schiedam 1        7  10  31
3. Moerkapelle 1 *       8   9  29 P      3. W.S.V. 1              7  10  31        3. Overschie 2           7   9  28
4. Krimpen a/d IJssel 1  8   8  33        4. Oostflakkee 1         7   9  31         4. Erasmus 2             7   7  27
5. SO Rotterdam 3        8   8  31         5. Dordrecht 2           7   8  29         5. Krimpen a/d IJssel 2  7   6  29
6. RSR Ivoren Toren 3    8   7  29         6. 3-Torens 1            7   4  24        6. Onesimus 1            7   5  24
7. Shah Mata 1           8   6  29        7. Krimpen a/d IJssel 3  7   3  23  D      7. De IJssel 1           7   3  22  D
8. Rokado 1              8   4  27 D      8. Messemaker 1847 3     7   1  19 D      8. Dordrecht 3           7   2  24 D
9. Zwijndrecht 1         8   3  27  D

* De Willige Dame 1 heeft het promotierecht teruggegeven.

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Papendrecht/Albl. 1   7  10  33  K      1. Charlois Europoort 4  7  13  38 K      1. RSR Ivoren Toren 4    7  12  41  K
2. Erasmus 3             7   8  28        2. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7  11  33        2. Spijkenisse 3         7   9  33
3. W.S.V. 2              7   8  27        3. Groenoord 1           7  10  34        3. SO Rotterdam 4        7   9  28
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   7  29        4. IJsselmonde 1         7  10  33        4. C.S.V. 1              7   8  32
5. Barendrecht 1         7   7  25         5. De Willige Dame 2     7   5  23        5. Shah Mata 2           7   8  25
6. Lombardijen 1         7   6  29        6. Erasmus 4             7   4  26        6. Eeuwig Schaak 1       7   4  20
7. Maassluis 1           7   6  27 D      7. SO Rotterdam 5        7   2  16 D      7. Moerkapelle 2         7   3  22  D
8. De IJssel 2           7   4  23 D      8. Spijkenisse 4         7   1  17 D      8. W.S.V. 3              7   3  21 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Sliedrecht 2          7  11  41 K      1. RSR Ivoren Toren 5    7  11  35 K      1. Hoeksche Waard 1      7  12  38  K
2. HZP Schiedam 2        7  11  34         2. Zwijndrecht 2         7  11  34 P      2. Sliedrecht 3          7  10  29  P
3. De Zwarte Pion 1      7  11  33         3. 't Springende Peert 1 7  11  31        3. CHESS 2               7   9  31
4. De Penning 1          7   8  26        4. Unilever 1            7   7  29         4. 3-Torens 2            7   8  31
5. De Pionier 1          7   7  27        5. Dordrecht 4           7   6  30        5. Papendrecht/Albl. 3   7   6  25
6. Onesimus 2            7   5  23         6. Overschie 3           7   6  26         6. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   5  24
7. Het Houten Paard      7   3  19 D      7. Papendrecht/Albl. 2   7   2  20         7. HZP Schiedam 4        7   4  21
8. SO Rotterdam 6        7   0  19  D      8. Messemaker 1847 5     7   2  17  D      8. De IJssel 3           7   2  23 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Groenoord 2           7  12  33 K      1. Shah Mata 3           7  12  34  K      1. Erasmus 6             6  12  29  K
2. Messemaker 1847 4     7  12  32 P      2. Ashtapada 1           7  11  33 P      2. Groenoord 3           6   9  27  P
3. Charlois Europoort 5  7   7  29         3. HZP Schiedam 3        7  10  34         3. Barendrecht 2         6   7  26
4. Shah Mata 4           7   6  28         4. Ontspanning 1         7  10  32        4. Krimpen a/d IJssel 5  6   6  25
5. Erasmus 5             7   6  25        5. De Zwarte Pion 2      7   5  26         5. Dordrecht 5           6   6  24
6. Krimpen a/d IJssel 4  7   5  25        6. Hoeksche Waard 2      7   5  22         6. IJsselmonde 2         6   2  18
7. Oostflakkee 2         7   5  25         7. Charlois Europoort 6  7   3  26         7. Zwijndrecht / DWD 3   6   0  17
8. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   3  25  D      8. De Pionier 2          7   0  16  D

Vierde klasse B                            Viertallencompetitie A                     Viertallencompetitie B
1. 3-Torens 3            6  10  28 K      1. Sliedrecht            6   9  15         1. Messemaker 1847       7  12  23
2. W.S.V. 4              6   9  28  P      2. De IJssel             6   9  13        2. Hendrik-Ido-Ambacht   7   8  16
3. C.S.V. 2              6   9  28         3. De Penning            6   8  15        3. Onesimus              7   8  14
4. Charlois Europoort 7  6   6  23         4. SO Rotterdam          6   7  13         4. Hoeksche Waard        7   7  14
5. Spijkenisse 5         6   5  25        5. 3-Torens              6   3  10        5. Lombardijen           7   6  13
6. Sliedrecht 4          6   2  20         6. Ashtapada             6   3   8        6. Charlois Europoort    7   6  10
7. Moerkapelle 3         6   1  15         7. Eeuwig Schaak         6   3   8         7. De Pionier            7   5  10
                                                                                      8. Oostflakkee           7   4  11