Eindstanden RSB-competitie seizoen 2009/2020

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Charlois Europoort 3  8  15  41 K      1. Rokado 1              7  13  35 K      1. CHESS 1               7  13  37 K
2. Krimpen a/d IJssel 1  8  12  43  P      2. Erasmus 2             7  10  32        2. Sliedrecht 2          7  10  33
3. Spijkenisse 2         8  10  34         3. Krimpen a/d IJssel 2  7   9  32        3. Dordrecht 2           7   8  30
4. SO Rotterdam 3        8   9  33         4. HZP Schiedam 1        7   9  30         4. Overschie 2           7   7  28
5. Erasmus 1             8   7  30        5. Charlois Europoort 4  7   8  28         5. Oostflakkee 1         7   6  28
6. Shah Mata 1           8   7  28        6. W.S.V. 1              7   3  26         6. Papendrecht/Albl. 1   7   6  25
7. De Willige Dame 1     8   7  27        7. 3-Torens 1            7   3  19  D      7. Zwijndrecht 1         7   6  24 D
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 8   4  25 D      8. RSR Ivoren Toren 4    7   1  20 D      8. Onesimus 1            7   0  17  D
9. RSR Ivoren Toren 3    8   1  24 D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Dordrecht 3           7  11  33  K      1. Messemaker 1847 3     7  14  42  K      1. Krimpen a/d IJssel 3  7  12  38  K
2. Zwijndrecht 2         7  10  29        2. Spijkenisse 3         7   9  35         2. Groenoord 1           7  11  31
3. Hoeksche Waard 1      7   8  31        3. Barendrecht 1         7   9  30         3. Erasmus 3             7   9  32
4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  30        4. C.S.V. 1              7   8  32        4. RSR Ivoren Toren 5    7   8  29
5. Ijsselmonde 1         7   8  29        5. De Willige Dame 2     7   8  31         5. Shah Mata 2           7   7  22
6. De Zwarte Pion 1      7   5  26         6. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   4  23         6. W.S.V. 2              7   6  29
7. Eeuwig Schaak 1       7   3  23  D      7. Sliedrecht 3          7   4  20 D      7. Messemaker 1847 4     7   2  19 D
8. Lombardijen 1         7   3  21  D      8. Shah Mata 3           7   0  10  D      8. SO Rotterdam 4        7   1  21 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. De IJssel 1           7  12  41  K      1. CHESS 2               7  12  34 K      1. Charlois Europoort 5  7  13  43 K
2. De Pionier 1          7  12  37         2. De IJssel 2           7  10  37        2. Moerkapelle 2         7  12  39
3. Erasmus 4             7  10  27        3. Papendrecht/Albl. 2   7  10  32        3. 3-Torens 2            7  10  34
4. HZP Schiedam 2        7   6  27         4. Maassluis 1           7   8  36        4. HZP Schiedam 3        7   7  26
5. Groenoord 2           7   6  23         5. Dordrecht 4           7   8  29         5. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   7  24
6. Ashtapada 1           7   5  26         6. Erasmus 5             7   6  22         6. Spijkenisse 4         7   3  20
7. De Penning 1          7   5  22  D      7. W.S.V. 4              7   2  18        7. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   2  22
8. Onesimus 2            7   0  20 D      8. HZP Schiedam 4        7   0  13 D      8. Barendrecht 2         7   0  13 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Krimpen a/d IJssel 4  7  14  38  K      1. 't Springende Peert 1 6  10  31 K      1. Charlois Europoort 7  5   7  23 K
2. W.S.V. 3              7  10  33        2. Het Houten Paard      6   9  27        2. Krimpen a/d IJssel 5  5   7  22 P
3. SO Rotterdam 6        7  10  32        3. Oostflakkee 2         6   8  28         3. De Pionier 2          5   6  23  P
4. Charlois Europoort 6  7  10  32        4. SO Rotterdam 5        6   7  27        4. Dordrecht 5           5   6  17
5. Unilever 1            7   4  28         5. Ontspanning 1         6   5  23        5. Zwijndrecht / DWD 3   5   4  18
6. 3-Torens 3            7   4  18        6. De Zwarte Pion 2      6   3  17        6. IJsselmonde 2         5   0  15
7. C.S.V. 2              7   2  21         7. Groenoord 3           6   0  12
8. Overschie 3           7   2  20  D         Hoeksche Waard 2 bij aanvang teruggetrokken

Vierde klasse B                            Viertallencompetitie A                     Viertallencompetitie B
1. Messemaker 1847 5     5   9  28 K      1. Krimpen a/d IJssel    8  14  26         1. Sliedrecht            9  14  23
2. De IJssel 3           5   8  25 P      2. RSR Ivoren Toren      8  13  21         2. De IJssel             9  11  21
3. Papendrecht/Albl. 3   5   5  20  P      3. De Penning            8  12  24         3. Ashtapada             9  11  21
4. Moerkapelle 3         5   4  20         4. Onesimus              8   9  15         4. SO Rotterdam          9  11  20
5. Sliedrecht 4          5   3  14        5. Barendrecht           8   9  14        5. Charlois Europoort B  9  11  19
6. Barendrecht 3         5   1  11        6. Messemaker 1847       8   8  16        6. Eeuwig Schaak         9  11  17
                                           7. Hendrik-Ido-Ambacht   8   4  10         7. Oostflakkee (-2)      9   6  18
                                           8. 3-Torens              8   2   8         8. Lombardijen           9   6  14
                                           9. De Pionier            8   1   9         9. Erasmus (-2)          9   4  15
                                              Charlois E. na 5e ronde teruggetrokken  10.Papendrecht/Albl.     9   1   9