Eindstanden RSB-competitie seizoen 2010/2011

Terug naar index


Promotieklasse                              Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. De Willige Dame 1     7  11  31  K      1. Charlois Europoort 4  7  12  35  K      1. Dordrecht 2           7  12  35  K
2. Spijkenisse 2         7  10  31 P      2. Krimpen a/d IJssel 2  7  10  33         2. De IJssel 1           7  11  31
3. Rokado 1              7  10  31         3. HZP Schiedam 1        7   9  29         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7   8  30
4. Shah Mata 1           7   6  26        4. RSR Ivoren Toren 3    7   8  33        4. Krimpen a/d IJssel 3  7   7  29
5. Erasmus 1             7   6  26        5. De Pionier 1          7   5  25        5. Erasmus 2             7   6  26
6. SO Rotterdam 3        7   5  26        6. Oostflakkee 1         7   5  24         6. W.S.V. 1              7   6  24
7. Sliedrecht 2          7   5  26  D      7. Overschie 2           7   4  24 D      7. Messemaker 1847 3     7   5  26  D
8. CHESS 1               7   3  25  D      8. Dordrecht 3           7   3  19 D      8. Papendrecht/Albl. 1   7   1  22  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Charlois Europoort 5  7  14  40 K      1. Zwijndrecht 1         7  11  32 K      1. 3-Torens 1            7  13  39 K
2. Onesimus 1            7  11  37         2. Barendrecht 1         7  10  36         2. C.S.V. 1              7  10  34
3. IJsselmonde 1         7   8  31         3. De Willige Dame 2     7   9  30        3. CHESS 2               7   8  28
4. Krimpen a/d IJssel 4  7   7  30         4. RSR Ivoren Toren 5    7   8  31        4. Hoeksche Waard 1      7   6  28
5. HZP Schiedam 2        7   7  27        5. Erasmus 3             7   7  29         5. Groenoord 2           7   6  27
6. Ashtapada 1           7   5  23        6. Groenoord 1           7   6  29        6. Het Houten Paard 1    7   6  23
7. De Zwarte Pion 1      7   4  24  D      7. 't Springende Peert   7   3  17  D      7. Spijkenisse 3         7   5  25 D
8. Oostflakkee 2         7   0  10 D      8. W.S.V. 3              7   2  18  D      8. Shah Mata 2           7   2  17 D

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. RSR Ivoren Toren 4    7  14  36  K      1. SO Rotterdam 4        7  13  39 K      1. Charlois Europoort 6  7  14  39 K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  12  32         2. Maassluis 1           7  12  32 P      2. SO Rotterdam 5        7  12  43 P
3. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7   8  29         3. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7  11  34         3. Onesimus 2            7  10  33
4. W.S.V. 2              7   8  29         4. Sliedrecht 3          7   8  32         4. Eeuwig Schaak 1       7   8  34
5. Moerkapelle 2         7   7  27         5. Papendrecht/Albl. 2   7   5  26        5. De IJssel 3           7   5  20
6. Erasmus 4             7   4  23        6. Krimpen a/d IJssel 5  7   5  24        6. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   4  24
7. 3-Torens 3            7   2  26  D      7. HZP Schiedam 3        7   2  18        7. HZP Schiedam 4        7   2  16
8. De IJssel 2           7   1  21 D      8. C.S.V. 2              7   0  16 D      8. W.S.V. 4              7   1  12 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. Dordrecht 4           7  11  35 K      1. Unilever 1            7  11  33  K      1. RSR Ivoren Toren 6    7  14  36  K
2. Lombardijen 1         7  11  31         2. Messemaker 1847 5     7  10  37  P      2. Spijkenisse 5         7   9  33 P
3. Ontspanning 1         7   9  32         3. Spijkenisse 4         7  10  30         3. Ijsselmonde 2         7   8  32 P
4. Messemaker 1847 4     7   8  32         4. 3-Torens 3            7   7  26        4. Sliedrecht 4          7   8  29  P
5. Overschie 3           7   7  27        5. Shah Mata 3           7   6  25        5. Ashtapada  2          7   7  29
6. De Pionier 2          7   6  27        6. Charlois Europoort 7  7   5  27         6. Moerkapelle 3         7   6  23
7. SO Rotterdam 6        7   2  21        7. Dodrecht 5            7   5  25         7. Krimpen a/d IJssel 6  7   4  25
8. Barendrecht 2         7   2  17  D      8. De Zwarte Pion 2      7   2  20  D      8. Barendrecht 3         7   0  15

Viertallencompetitie A                     Viertallencompetitie B                     Viertallencompetitie C
1. Zwijndrecht A         5  10  18  K      1. De IJssel             4   6  12  K      1. Erasmus           (*) 6  10  16  K
2. Hoeksche Waard        5   7  14         2. Onesimus              4   6  10        2. Messemaker 1847   (*) 6  10  16
3. Sliedrecht            5   5  11         3. De Penning B          4   6  9          3. Zwijndrecht B         6   8  15
4. Shah Mata             5   5  7         4. Barendrecht           4   2  4         4. Oostflakkee           6   4  10
5. Papendrecht/Albl.     5   2  6          5. Eeuwig Schaak         4   0  3         5. 3-Torens              6   4  9
6. Krimpen a/d IJssel    5   1  3            Ontspanning na 3e ronde teruggetrokken  6. De Willige Dame       6   4  9
   Charlois Europoort en De Penning A                                                 7. De Pionier            6   2  7
   voor aanvang teruggetrokken                                                        (*) Stand op basis van SB-punten.
                                                                                          Onderling resultaat was gelijk.