Eindstanden RSB-competitie seizoen 2011/2012

Terug naar index


Promotieklasse                             Eerste klasse A                            Eerste klasse B
1. Moerkapelle 1         8  14  42 K      1. Sliedrecht 2          7  12  33  K      1. 3-Torens 1            7  12  36  K
2. Shah Mata 1           8  11  35  P      2. RSR Ivoren Toren 3    7  10  35         2. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  12  34
3. Rokado 1              8  11  34        3. HZP Schiedam 1        7  10  31        3. De IJssel 1           7   8  30
4. SO Rotterdam 2        8  10  34        4. Krimpen a/d IJssel 2  7   8  32        4. CHESS 1               7   8  28
5. Messemaker 1847 2     8   8  31        5. Oostflakkee 1         7   7  29        5. W.S.V. 1              7   6  29
6. Dordrecht 2           8   6  27        6. Zwijndrecht 1         7   6  23         6. Erasmus 2             7   4  21
7. Charlois Europoort 4  8   5  30         7. De Pionier 1          7   3  21  D      7. Krimpen a/d IJssel 3  7   3  23 D
8. Erasmus 1             8   4  27 D      8. Charlois Europoort 5  7   0  18 D      8. RSR Ivoren Toren 4    7   3  22  D
9. SO Rotterdam 3        8   3  24  D

Tweede klasse A                            Tweede klasse B                            Tweede klasse C
1. Barendrecht 1         7  12  34 K      1. Dordrecht 3           7  14  42 K      1. IJsselmonde 1         7  13  38 K
2. Papendrecht/Albl. 1   7  10  30        2. SO Rotterdam 4        7  10  32        2. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7  10  30
3. Krimpen a/d IJssel 4  7   9  31        3. C.S.V. 1              7   8  33        3. De Willige Dame 2     7   8  34
4. Ridderkerk 1          7   9  30         4. Fianchetto 1          7   7  29         4. SO Rotterdam 5        7   8  27
5. Ashtapada 1           7   8  27        5. W.S.V. 2              7   7  27        5. Messemaker 1847 3     7   8  25
6. Charlois Europoort 6  7   3  26  D      6. Onesimus 2       (*)  7   5  22 D      6. Hoeksche Waard 1      7   5  24 D
7. Het Houten Paard 1    7   3  23  D      7. Moerkapelle 2    (*)  7   5  22 D      7. Dordrecht 4           7   4  22 D
8. CHESS 2               7   2  21  D      8. Messemaker 1847 4     7   0  14  D      8. Fianchetto 2          7   0  21 D
                                           (*) Rangorde op basis van SB op MP

Tweede klasse D                            Derde klasse A                             Derde klasse B
1. Onesimus 1            7  14  40 K      1. De IJssel 2           7  13  44  K      1. Spijkenisse 3         7  12  41 K
2. Overschie 2           7  11  38        2. 3-Torens 2            7  12  37        2. W.S.V. 3              7  10  33
3. Erasmus 3             7   9  27         3. Krimpen a/d IJssel 5  7  10  31        3. Sliedrecht 4          7  10  29
4. RSR Ivoren Toren 5    7   8  28        4. Ridderkerk 2          7   6  22 D      4. De Pionier 2          7   8  31
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7   7  31         5. Overschie 3           7   5  28  D      5. Shah Mata 3           7   6  25  D
6. Maassluis 1           7   3  22  D      6. Spijkenisse 5         7   4  22  D      6. Charlois Europoort 7  7   5  25  D
7. HZP Schiedam 2        7   3  20  D      7. Barendrecht 2         7   4  19  D      7. De IJssel 3           7   5  22 D
8. Fianchetto 3          7   1  16 D      8. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7   2  19 D      8. HZP Schiedam 3        7   0  16 D

Derde klasse C                             Derde klasse D                             Vierde klasse A
1. De Zwarte Pion 1      6  12  36  K      1. Shah Mata 2           7  13  36 K      1. Zwijndrecht 2         4   7  21 K
2. Spijkenisse 4         6  10  30        2. Hoeksche Waard 2      7  12  40         2. De Penning 1          4   6  23
3. Sliedrecht 3          6   7  25         3. De Zwarte Pion 2      7  10  30         3. C.S.V. 2              4   5  20
4. IJsselmonde 2         6   7  22        4. 't Springend Peert 1  7   8  33        4. W.S.V. 4              4   2  11
5. Oostflakkee 2         6   4  18  D      5. Ashtapada 2           7   5  24  D      5. Barendrecht 3         4   0  4
6. 3-Torens 3            6   2  20  D      6. Ontspanning 1  (-2)   7   4  24  D
7. Messemaker 1847 5     6   0  16  D      7. Dordrecht 5           7   2  20 D
8. SO Rotterdam 6 teruggetrokken           8. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7   0  15 D

Viertallencompetitie A                     Viertallencompetitie B
1. Erasmus               8  15  21 K      1. Onesimus              8  15  24 K
2. Sliedrecht            8  13  21         2. Moerkapelle           8  11  20
3. De Willige Dame       8  12  20         3. Zwijndrecht           8  10  19
4. RSR Ivoren Toren      8   8  18         4. Krimpen a/d IJssel    8   9  16
5. HZP Schiedam          8   8  15         5. Oostflakkee           8   8  14
6. De IJssel             8   5  15         6. Ridderkerk            8   7  14
7. Papendrecht/Albl.     8   5  13         7. 3-Torens              8   6  15
8. Shah Mata             8   3  10        8. CSV                   8   4  10
9. IJsselmonde           8   3  10         9. Barendrecht           8   2  9